Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

JoKKeR

Pro mě jednoznačná srdcovka tohoto léta...minule to byl dva a pul chlapa a rok dřív zas O.C. další senzační serial ze skvělým vyběrem hercu..muj favorit 1. Josh Duhamel,tohohle borce jsem si oblíbil v Transformers je to simpaták každým coulem....Jmenuju především dalsí s řady, dvě kotátka, Vannesu Marcil a Nikki Cox:-D...Molly mi zas strašne připomína sestřenku, no nemužu si pomoct:-D každej díl je skvělej určo bych dal i 5 ale jak vidím zdejší kritiku ..tssss85%Montesito rullez. ()

Mamlas

Další z mnoha tuctových seriálků, které jsou vhodné k vaření a žehlení. Nemá to žádnou linku, žádný cíl, nikam to nevede. Každý díl je prakticky stejný jako díl předchozí a budoucí. Furt sledujeme skupinku lidí, kteří provozují kasino a řeší své pracovní a osobní záležitosti. Jediným pozitivem a zároveň jediným zpestřením je, že se obvykle v každém díle objeví nějaký host, známá tvář. To potěší, ale zdaleka nestačí, aby se na to dalo dívat déle než krátce. (11%) ()

BoncheR

Amerických seriálov ako tento je mnoho a ničím sa neodlišujú. Nápad je tak-trochu uspatý a neoriginálny, no zase postavy sú celkom sympatické0. V takomto types seriálu a problémy riešia tak, že hlavný vyšetrovateľ zdvihne telefón a zavolá nejakej svojej známej/známemu a ten mu dá presne tú informáciu ktorú chce počuť. V skutočnosti to tak nefunguje ale priznajme si...čo je v seriáloch normálne ?/60%/ ()

J.Connor

LV:K má obrovské štěstí, že začíná přesně v moment, kdy se obyčejně vracím z práce. Otřepané zápletky, trendy střih a kamera, barvičky, sterilní prostředí, absolutní nenáročnost a absence ambicí cokoliv reflektovat a nakonec samozřejmě i ty holčiny s Caanem a muzika od ex-NIN Charlieho Clousera tvoří po celym dni koncentrace ideální doprovod ke krátkému tupému vydechnutí.... ()

Mercilonka

Dobrovolně bych si tento seriál nepustila, ale protože mám to štěstí, že babička ten seriál miluje a nejradši si ho během dne pouští na třech různých kanálech (Díky, babi! Díky i vám, komerční televize!), tak jsem myslím viděla víc než dost, abych mohla hodnotit. Skutečně jsem dosud nepochopila smysl seriálu. Jestli se tam mají řešit vraždy, krádeže, vztahy, casino... Nevím, vážně nevím. Ani jedna z postav (muži i ženy) mi není sympatická a u některých ani nechápu náplň jejich práce, což mě dost irituje. ()

• V epizodě 1x15 "Die Fast, Die Furious" (Smrt hvězdy) byla součástí děje smrt Jean-Claude Van Dammma, který si zahrál sám sebe. Na konci epizody byla poté informace, že během natáčení této epizody nebyli zabiti žádní Jean-Claude Van Dammové. (Sony1994)
  • Během seriálu vystřídá Montecito celkem sedm majitelů. (Sony1994)
  • Když seriál začínal, kritici prorokovali, že nevydrží dlouho. Vydržel pět let. (Angie91)