Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3710x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Foris Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Martina Babišová, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala, Táňa Malíková, František Kreuzmann ml., Jana Kovalčiková, Sára Korbelová, Vojtěch Machuta, Veronika Čermák Macková, Jan Řezníček, Terezie Vraspírová, Radim Juhász, Tereza Blažková, Pavel Želízko, Marián Samek, Michaela Marečková, Roman Teprt, Yvetta Blanarovičová, Michal Slaný, Alena Štréblová, Jiří Hána, Lukáš Masár, Eliška Hanušová, Marta Sládečková, Miluše Šplechtová, Lukáš Mucha, Veronika Bellová, Ondřej Novák, Eva Hacurová, Vojtěch Hrabák, Barbora Seidlová, Natalie Golovchenko

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 122)

• elshish

Jsem rád, že tyto hlouposti nesleduji a nebaví mě...totální výplach mozku..(5.6.2009)

• biergof

Nedoceněný kult.(16.7.2009)

Moje žena se na to dívá každý boží den. A já jsem ji varoval "nečum na to, zblbneš". Pro ženský, důchodce a lidi, kteří u toho spí, ideální. A řekl bych lepší než ostatní české seriály. No a jak dopadla moje žena? No jak myslíte. Naštěstí je na mateřské (a ještě dlouho bude)...(3.1.2010)

• rafix

Jak na tohle se někdo může dívat. Taková blbost na nově.(27.1.2010)

• Akvarista

Někdy mezi 400-500 dílem jsem to chvílema sledoval a musím říct, že je to koukatelnější než ordinace, pojišťovna i vékávéčka.(5.2.2010)

• rialilly

S českými seriály to jde z kopce.(11.3.2010)

• Dawed

Jako bych viděl Tak jde čas :))(23.3.2010)

• MondayWay

Neříkejte mi, že to běží už pět let. Divím se, že jsme ještě nezdechli.(11.8.2010)

• UniqueNett

Díky mami, že na to nekoukáš!(1.9.2010)

• Marťulka

Dřív mě to celkem bavilo, teď mi příjde, že tvůrci tam patlaj jedno přes druhý, aby jim vydržel podnázev nejdelší český seriál, nebo tak nějak :-)(3.9.2010)

• eXavera

I když je to fakt hrůza, nemůžu dát s ohledem na růžovku odpad. Tohle je o třídu výš (ač stále na dně).(17.9.2010)

• KateW

Každý s každým,neuvěřitelné osudy našich hrdinů. Opravdu se děsím toho, že tenhle nekonečný seriál nebude mít konec.(18.1.2011)

• yaqwsx

Už z principu tento koncept nemůže fungovat - sestříhat 1 den x osob do jedné hodiny. Kdyby si ten seriál alespoň nedržel časovou souvislost s realitou, ale takto je to nehorázná nuda.(23.1.2011)

• Revivup

Kdysi jsem sledoval každý díl. Tehdy se na to ještě dalo aspoň dívat. Bejvávalo... Na druhou stranu Ulice stále splňuje to, co si předsevzala: každý den vysílat, aby to bylo jako ze života a za to dávám 2*... Update (12/2013): Tvůrci by si měli uvědomit, že už před nějakou dobou si měli říct "dost" ...odebírám hvězdu(18.2.2011)

• Mykhaluu

* ÚVOD: Viděl jsem poměrně krutou a nešťastnou náhodou na návštěvě skoro celý!! Skoro celýýýý!!! Díl! A to mě myslím kvalifikuje, abych mohl hodnotit! Subjetivně samozřejmě! Text komentáře jsem si vypůjčil od jednoho českého barda! Děkuji Vám D. L., vystihl jste podstatu seriálu trefně! Balím bágl!!! * KOMENTÁŘ: Jsou démoni ulic pro ostatní šok. A chtěli by i milovat, o nic hůř než vy, na ulici léčej si sví duše bolavý. Jinde zase večer slzy provázej, to mladý lidi z báglama z domu vodcházej. Jó, ulice je jako sen duše v plamenech, děsně dlouhej den. Jó, ulice teď patřej sem, noc je královna, no problem.(3.3.2011)

• white_

na ulici se dívám moc moc rád. je velmi zajímavá, občas i zábavná. vidím ji každý den. má jméno Vodní, a stojí u ní můj barák. v tom baráku máme televizi. a kdybych v té televizi někdy zahlédl tento seriál, asi bych se pozvracel...(13.3.2011)

• xxlch

Ta jedna hvězda je za ty správně trhlé kadeřnice z těch dvou dílů,které jsem byla sto skouknout!(9.8.2011)

• dj_kure

Pokud se na to dívám tak pukam vzteky. Rozčiluje mě do běla jak je to stupidní. Přece jenom to má drobné "ALE" a to, že když to máte puštěný jen jako kulisu a dřepíte u kompu, nebo se valíte na gauči a (NE)vnímate ULICI jen na půl ucha je to super. Uklidňuje mě to normálně víc než hudba :). Jen se !!!nikdy!!! nesmim zadívat, protože to pak hrozí televizi let volným pádem z třetího patra na beton... ;) 11%(19.8.2011)

• Stejšn

Novácký zabiják vášně.(4.9.2011)

Ulici mám ráda a pravidelně se na ni koukám. Nechápu některé, co dávají "odpad" aniž by zhlédli jediný díl a odsoudili seriál na základě jen toho, že je to seriál Novy :-)).(6.9.2011)

• Havala

Ehm,... je třeba zabít někoho aby to už utnul.(25.9.2011)