Las Vegas: Kasino

(seriál)
USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

BoPo

Každý seriál začínajúci označením Las Vegas má vždy určitú výhodu. Jedná sa tu o seriál, ktorý nechce byť jednotkou na trhu a ani nechce vytvárať nezabudnuteľné zážitky hodné opakovanie. Chce byť oddychom, stráviteľnou zábavou. Chce sa stať Vaším sprievodcom všedných dní. Tak nebuďte na tento seriál prísny a ak máte vopred predsudky, ani sa doňho nepúšťajte. Šanca že Vás prehovorí je malá. ()

cyndaquil

3 alebo 4 hviezdy? Náročné rozhodnutie. Seriál si určite zaslúži 3,5. Menej sa mi zdá veľmi ľahkovážne hodnotenie lebo James Caan dal seriálu charizmu a Josh Duhamel sa svojej úlohy chytil naozaj pevne. Ostatní herci akoby potrebovali čas stotožniť sa so svojimi postavami ale každou časťou to bolo lepšie a lepšie. Keď sa k tomu všetkému pridá zaujímavé prostredie a pavučina vzťahov medzi postavami, ich minulosť a súčasnosť, je to dobrá "podívaná". Preto by som dal 3,5 hviezdičky, čo, žiaľ nejde a od 5 sa zaokrúhľuje smerom hore, takže 4! :D ...budem k vám úprimný... nie matika môže za to, že som zaokrúhlil hore. Tento seriál má pre mňa zvýšenú hodnotu. Keď som bol dieťa, vždy som sa tešil ako hodím školskú tašku kdesi do kúta a pozriem si Las Vegas: Kasíno. Boli to časy kedy sme veľa času trávili vonku, bez internetu v každej domácnosti, takže keď mi ušla nejaká časť, musel som čakať dokiaľ ten seriál začnú dávať odznova a to mohlo trvať aj niekoľko mesiacov! Proste mám pri ňom aj dnes pocit nostalgie, ktorý ma neopúšťa. Kvôli tomu nemám žiadne výčitky a zaokrúhľujem hodnotenie na 4 hviezdičky :D ()

Anderton

Videl som iba zopár častí počas obeda niekedy pred pár mesiacmi a povedal som si, že ďalšia variácia na variáciu variácie. Dajme tam jednu hereckú legendu, sexi vyšetrovateľky a modelov, ktorí popri modelingu vyštudovali policajnú akadémiu. Ak sa namotáte, nemusí to byť zlá voľba, len mi to pripadá absolútne zbytočné. Ako väčšina dnešných krimi seriálov. ()

Her0.89

Po serii všemožných kriminálek to považuji za příjemnou oddechovku. Viděl jsem několik dílů a myslím si, že se na to dá koukat....Navíc si myslím, že je to velká pohoda, protože, když se v některých dílech objeví osobnosti jako Jean-Claude Van Damme, či na konci dílu vystoupí skupina Black Eyed Peas, tak nezbývá nic jiného než si to užít a hodit se do pohody. ()

BoncheR

Amerických seriálov ako tento je mnoho a ničím sa neodlišujú. Nápad je tak-trochu uspatý a neoriginálny, no zase postavy sú celkom sympatické0. V takomto types seriálu a problémy riešia tak, že hlavný vyšetrovateľ zdvihne telefón a zavolá nejakej svojej známej/známemu a ten mu dá presne tú informáciu ktorú chce počuť. V skutočnosti to tak nefunguje ale priznajme si...čo je v seriáloch normálne ?/60%/ ()

• Seriál se dějově protíná s dalším seriálem společnosti NBC - Crossing Jordan. V pěti epizodách Las Vegas se tak objevuje Jerry O´Connel (Woody Hoyt) a ve třech z nich i Jill Hennesey (Jordan Cavanaugh). Josh Dunhamel (Danny McCoy) se naopak objevuje ve třech epizodách Crossing Jordan, ve dvou z nich po bo boku Vanessy Marcil (Sam Marquez) a jednu s Molly Sims (Delinda Deline). (Sony1994)
  • V epizodě 4x03 "The Story of Owe" (Jak na dlužníky) je zmíněna společnost Dunder-Mifflin, fiktivní společnost vystupující v seriálu The Office. (Sony1994)