Las Vegas: Kasino

(TV seriál)
Drama / Krimi / Thriller / Komedie
USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

Zeck

Některé díly jsou velice nudné a přehnané. "Ede, tady Kim potřebuje za svým přítelem do Los Angeles, jinak prý nebude masírovat naše hosty. Hm, hm vemte si soukromý tryskáč.... Naopak, některé díly jsou velice zábavné a díky zajímavým vztahům hlavních představitelům, kteří na sebe velice často šijí kdejaké boudy, nebo jen přehazují vidlema miliony dollarů, má seriál originální náboj. Vše podtrhuje fakt, že seriál představuje prostřední, do kterého se v životě nedostanu (možná bych měl děkovat bohu). Hlavní postavy se navíc baví o desítkách tisíc dollarů, jako o běžném kapesném a Ferarri považují za trabanta. Dokonalý protiklad třetiny lidstva, umírajícího hlady. 70% / Zeck 22.06.09 ()

Anderton

Videl som iba zopár častí počas obeda niekedy pred pár mesiacmi a povedal som si, že ďalšia variácia na variáciu variácie. Dajme tam jednu hereckú legendu, sexi vyšetrovateľky a modelov, ktorí popri modelingu vyštudovali policajnú akadémiu. Ak sa namotáte, nemusí to byť zlá voľba, len mi to pripadá absolútne zbytočné. Ako väčšina dnešných krimi seriálov. ()

CheGuevara

Odpolední pohoda, která se málokdy bere opravdu vážně a ve které vystupují zástupy padlých, ale i zářivých hvězd. Na první pohled bezproblémová záležitost, jež však vzbuzuje opravdové obavy, jak daleko ve sledování hostů a ve svých pravomocí skutečná kasína mohou zajít. V tomto ohledu skoro až orwellovsky znepokojivé. ()

Gemini

Naprosto nenáročná pohodovka akorát tak na všední odpoledne. Hlavní hrdinové jsou dostatečně hrdinští a sympatičtí, pokud jde o dámy, tak ty jsou velmi pohledné a typově rozmanité, a všichni všechno řeší převážně s humorem. Jenom musíte tak nějak přistoupit na hru "Vegas je zcela jiný svět" a smířit se s tím, že ty prostřihové záběry na digitální kasíno Montecito jsou (v prvních sériích) dost hnusné:) Dlouho, dlouho jsem vzpomínal, odkud znám tu kočenu Vanessu Marcil (a taky se rozhodoval, jestli je vyztužená silikonem nebo ne, ale to sem nepatří;))... nebýt Tylera, asi bych na to nepřišel, takže tímto mu budiž díky a především budiž věnována vzpomínka rajcovním culíkům nejenom z Bayovy Skály;) Ale jelikož už jsem hrozně dospělý, a hlavně protože ten seriál zas tak moc nežeru, ani ona mě nedonutí dát víc než 70%. PS: Noha Kinema zvládla opět kvalifikovaně znásilnit další zcela nevinnou oběť. Pátá série se v jejím pojetí potkala s novým otravným trendem "naserme do toho rovnou dva reklamní bloky", a (aspoň v září 2011) BYLY ZÁVĚREČNÉ DVA DÍLY ODVYSÍLÁNY V OPAČNÉM POŘADÍ!!! Ono jako ne že by bylo úplně o co stát, protože pátá řada byla prvním a posledním setkáním s tajemným sekáčem Cooperem, a byla utnuta po 19 dílech proti plánovaným 22, což vyústilo v naprosto nedůstojný několikanásobný cliffhanger... Škoda, že dopad "krize" na studio NBC odnesla i Duhamelova parta, zrušení takových tragických omylů jako Nový Knight Rider ale asi nestačilo. Inu rozmařilost Las Vegas se do těžkých časů nehodila. Takže ještě jednou - 70% a díky za tu pohodu, na společníky při učení se na advokátky se nezapomíná... ()

dO_od

// Celé je to povrchní, americké a hloupé. And who gives a shi* ?! Duhamel je jednoduše sympaťák, Vanessa Marcil je nehorázná kost (a není rozhodně sama, přece jenom se to odehrává ve Vegas) a hrál v tom i James Caan ! To když tenhle pán pronese pár hlášek, chytne někoho pod krkem a ještě u toho zavtipkuje, sakra, nejde mu nefandit. Plus stylová hudba a luxusní interiéry...Las Vegas got me - 101% ()

• V epizodě 4x03 "The Story of Owe" (Jak na dlužníky) je zmíněna společnost Dunder-Mifflin, fiktivní společnost vystupující v seriálu The Office. (Sony1994)
  • Píseň v úvodní sekvenci se v různých zemích liší. Skladba "Let it Ride" od Charlieho Clousera a Jona Ingoldsbyho byla použita ve všech zemích západní Evropy včetně Velké Británie. ale i v České republice. V mnoha dalších zemích, například v USA a Kanadě, byla použita píseň "A litlle Less Conversatoin" od Elvise Presleyho. (Sony1994)
  • Seriál se dějově protíná s dalším seriálem společnosti NBC - Crossing Jordan. V pěti epizodách Las Vegas se tak objevuje Jerry O´Connel (Woody Hoyt) a ve třech z nich i Jill Hennesey (Jordan Cavanaugh). Josh Dunhamel (Danny McCoy) se naopak objevuje ve třech epizodách Crossing Jordan, ve dvou z nich po bo boku Vanessy Marcil (Sam Marquez) a jednu s Molly Sims (Delinda Deline). (Sony1994)