Las Vegas: Kasino (TV seriál)

Las Vegas

Las Vegas: Kasíno

Drama / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 2003, 106x45 min

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye, Camille Langfield, Sylvester Stallone, Michael Adler, Sarah Clarke, Nicki Aycox, Paul Adelstein, Victor Webster, Lisa Sheridan, Kelly Hu, Suzanne Whang, Eric Dane, Dominic Keating, Morena Baccarin, Fergie, Valerie Cruz, Jean-Claude Van Damme, Chaney Kley, Pat Healy, Vincent Ventresca, Vik Sahay, Darlene Tejeiro, Lola Glaudini, Darcy Donavan, Camille Guaty, Brian Patrick Wade, Alicia Coppola, Kate Levering, Rick Peters, Victoria Chalaya, Dean Norris, Erin Cardillo, Jessica Diz, Brooke Burke-Charvet, Bradley Stryker, Nichole Hiltz, Tricia O'Kelley, Christopher Cousins, Jay Harrington, Mark Harelik, Taboo, Apl.de.Ap, Will. I. Am, Aasha Davis, Rigo Sanchez, Mona Weiss, Ken Marino, Faune Chambers Watkins, Joe Cortese, Jelynn Rodriguez, Leila Arcieri, Ryan Hansen, Theo Rossi, Ben Feldman, Kelvin Yu, Rochelle Aytes, Wallace Langham, Justine Eyre, Alyssa Shafer, Brian Leckner, Jennifer O'Dell, Camille Anderson, Krista Kalmus, Kendra Wilkinson, Hugh M. Hefner, Floyd Van Buskirk, Elina Madison, Ragan Wallake, Nate Torrence, Richard Fancy, Lisa Arturo, Richard Burgi, Christian Kane, Paris Hilton, James C. Burns, Kevin Alejandro, Jacqueline Piñol, Rowena King, Mark Adair-Rios, Jillian Armenante, Dennis Rodman, Nadine Velazquez, Natalina Maggio, Lochlyn Munro, Willie C. Carpenter, Suzanne Quast, Sharon Leal, Noel Gugliemi, Barbara Niven, Ana Alexander, Betsy Rue, Blake Gibbons, Sabine Singh, Paul Rae, Michele Nordin, Wes Armstrong, Ted Garcia, Vincent Duvall, Erin Matthews, Shawn Christian, Emerson Brooks, Leith M. Burke, Lara Flynn Boyle, Chris Ellis, William Gregory Lee, Michael Hitchcock, Ian Anthony Dale, Larry Manetti, John Legend, Rihanna, Patricia Kara, Don Perry, Stacey Hayes, Sandrine Holt, David DeLuise, Michael Bublé, Dorian Gregory, Dean Cain, Adam Carolla, Mirelly Taylor, Richard Lewis, Jill Hennessy, Salvator Xuereb, Aimee Garcia, Aaron Himelstein, Alison Sweeney, Lisa Ann Walter, Bodhi Elfman, Barry Bostwick, Adam Jamal Craig, Brian Gross, Mark Moses, Wade Williams, Michael DeLuise, Nikki Magnusson, Josh Hammond, Gildart Jackson, Lara Kinnear, Wayne Pére, Jennifer Taylor, Bart Johnson, George Hamilton, Libby Hudson, Cheryl Ladd, Deena Dill, Hal Sparks, Rebeka Montoya, Bill McAdams Jr., Rachel Boston, Bree Turner, Don Knotts, Olivia Hardt, Enuka Okuma, Dorian Brown, Charles Mesure, Leigh-Allyn Baker, Daniel Hugh Kelly, Lorna Scott, Aja Evans, Dawn Olivieri, Amanda Gallo, Criss Angel, Jon Prescott, René Lavan, Jesse Heiman, Dennis Hopper, Geoffrey Lewis, Anthony Tyler Quinn, Christopher Wiehl, Bailey Chase, Willie Garson, Marika Dominczyk, Art LaFleur, Shauna Sand, Lisa Jay, Jackson Brundage, Nana Visitor, E.E. Bell, Heather Stephens, Geoffrey Wigdor, John Ross Bowie, Anthony Azizi, Alana De La Garza, Billy Gardell, Elon Gold, Gary Scott Thompson, James Logan, Luke Massy, Tracy Miller, Kelly King, Steven Lee Allen, Holly Weber, Jamie Hagan, Dylan Bruce, James Eckhouse, George Thomas, D.C. Douglas, Leo Lee, Sean O'Bryan, Steve Paymer, Heather Chase, Paul Vinson, Suzanne Ford, Alec Baldwin, John Kapelos, Mark Deklin, Vail Bloom, Amy Motta, Jack Plotnick, Delpaneaux Wills, Greg Allen Johnson, Louis Lombardi, Lyle Kanouse, Iqbal Theba, Brody Hutzler, Roark Critchlow, Reno Wilson, Hector Luis Bustamante, Michael McGrady, Iva Franks Singer, Buddy Dolan, Bret Roberts, David O'Donnell, Michael Lowry, David Chisum, Allen Maldonado, Britt George, Lou Glenn, Amanda Swisten, Ashley Cusato, Alex Craig Mann, Melissa Reneé Martin, Pat Harrington Jr., Hrach Titizian, Teddy Sears, Darrell Hammond, Del Zamora, Francine York, Henry Barrial, Jon Gries, Dyllan Christopher, Kevin Breznahan, Navid Negahban, Christie Lynn Smith, Stephanie Brown, Cassandra Jean, Jim Klock, Casey Sander, Adam Huss, Jackie Debatin, Brady Smith, Suzan Brittan, Angie Cole, Paul Ganus, Erich Anderson, Spencer Garrett, Julian Starks, Marisa Brown, Ron Roggé, Robert Mailhouse, Noa Tishby, Jennifer Lyons, Jennifer Webb, Robert Baker, Chris Prinzo, Lindsay Price, Kristen Miller, James Greene, Geno Monteiro, Kenneth Choi, Marcy McCusker, Iris Almario, Stephen Full, Matt Riedy, Geoffrey Owens, Joseph Bertót, Judie Aronson, Julie St. Claire, Matthew Solomon, Crystal Kwon, Gigi Rice, Chubby Checker, James Huang, Josef Cannon, Sam Lerner, Alejandro Furth, Darren Dowler, Andrew Rosenbach, Benjamin King, Aimee-Lynn Chadwick, Yorgo Constantine, Matthew Del Negro, Ellen Albertini Dow, James Wellington, Bryan McMullin, Tamyra Gray, Pat Finn, Tammy Tavares, Rob Boltin, Kathryn Bostic, Tom Schmid, Terry Bradshaw, Ricky Dean Logan, James Earl, Ricardo Chacon, David Jean Thomas, Bess Meyer, Jack Kehler, David Wells, David Shatraw, Maria McCann, Robert Allen Mukes, Marco Khan, Jessica Chaffin, James Patrick Stuart, Nicholas Guilak, Joel McCrary, Scott Atkinson, Bradley Snedeker, Jeremy Luke, Anne Marie Howard, Eddie J. Fernandez, Cristin Michele, Mike Peebler, Preston James Hillier, Malaya Rivera Drew, Donny Osmond, Daniel Trippett, Ashley Boettcher, Bryan Callen, Terrence Evans, Anne Betancourt, Dana Lee, Carmit Bachar, Jill E. Alexander, Richard Bakalyan, Shane Woodson, Miriam Flynn, Matt Winston, Lou Beatty Jr., Richard T. Jones, Gene LeBell, Michael Saad, Maurice Godin, Joey Naber, Peter Breitmayer, Rebecca Staab, Jordan Rosner, Chancellor Miller, Jaymee Ong, Rob Evors, Beverly Washburn, Susan Chuang, Stephen Mendel, Charles C. Stevenson Jr., Jordan Masterson, Tom Beaver, Peter Fox, Rayna Tharani, Lenny Jacobson, Alex Boling, Dave Baez, Mark Aiken, Oliver Muirhead, Jason Klamm, Timon Kyle Durrett, Erik Schrody, Tommy Lamey, Ron Perkins, Kevin Will, Greg Lindsay, Joel McKinnon Miller, John Eddins, Joe Dain, Michael Buffer, Nigel Gibbs, Stoney Westmoreland, Cathy Lind Hayes, Matthew Glave, Little Richard, Al Pugliese, Dan Desmond, Carole Gutierrez, Wolf Muser, Cocoa Brown, Sergio Kato, Jonathan Fraser, Matt McKenzie, Troy Ruptash, John Sloman, Tom Beyer, Rachel Cannon, Luke Coffee, Vincent Guastaferro, Anndi McAfee, Manu Intiraymi, Timothy McNeil, Annie Fitzgerald, Greg Collins, Gloria LeRoy, Marcus Toji, Donna Feldman, Brad Grunberg, Timothy Lee DePriest, Rebecca Klingler, Bobby Nish, Jason Alan Smith, Juliette Bennett, Christopher Gehrman, Soledad St. Hilaire, Hal Devi, Elizabeth Perry, René Ashton, Shaun Weiss, Jim Jansen

když jsem to viděla poprvé, příliš mě to nenadchlo. Shodou okolností jsem nějak ,,omylem'' zapnula televizi (zajímavé, to dělám často)a zrovna tam dávali kasino. Tak jsem ten díl vytrpěla, jenže jsem zjistila, že to není až tak špatné. Herci byli příjemní (a hezcí :D) a herečky sympatické i když jsem nikdy nemusela Nikky Cox. Seriál jsem začala sledovat docela pravidelně (taky proto, že to dávali ve vhodnou dobu - chytrá Nova!) a docela si ho i zamilovala (ale ne tak, aby šel do mých oblíbených, stejně by se tam nevešel, na to je dost chytrých a hezkých seriálů). Chybičky se občas vloudí a některé díly jsou vyloženě nudné a na můj vkus až moc praštěné. (A to tý praštěnosti snesu docela dost! :)) Takže 3*. Lepší průměr....(31.12.2009)

Velmi příjemný seriál. Skvělé obsazení často předčí kvalitu jednotlivých dílů a krimi případů, které se řeší. Výborný J. Caan nenechá diváka chvilku se nudit a krásky (V. Marcil, M. Sims, C. Guaty, ...) zase stále baví alespoň mužské publikum. Nejsem žádný skalní fanoušek, ani pravidelný divák, ale mám tento seriál raději než jakoukoliv Kriminálku.(2.1.2012)

• Anderton

Videl som iba zopár častí počas obeda niekedy pred pár mesiacmi a povedal som si, že ďalšia variácia na variáciu variácie. Dajme tam jednu hereckú legendu, sexi vyšetrovateľky a modelov, ktorí popri modelingu vyštudovali policajnú akadémiu. Ak sa namotáte, nemusí to byť zlá voľba, len mi to pripadá absolútne zbytočné. Ako väčšina dnešných krimi seriálov.(10.10.2012)

Po serii všemožných kriminálek to považuji za příjemnou oddechovku. Viděl jsem několik dílů a myslím si, že se na to dá koukat....Navíc si myslím, že je to velká pohoda, protože, když se v některých dílech objeví osobnosti jako Jean-Claude Van Damme, či na konci dílu vystoupí skupina Black Eyed Peas, tak nezbývá nic jiného než si to užít a hodit se do pohody.(5.3.2009)

Popravdě jsem nejdříve nevěděl o co se jedná, ale viděl jsem tam Stalloneho jak tam popíjí pivo a tak jsem se o tento film později/seriál začal zajímat více. Není to vůbec špatné, pár dílů je solidních, zbytek průměr, drobná role Stallona jako přítele šéfa kasíná poteší, Předvádí typický výkon alá Rocky, který mu sedí. Na zahnání nudy zcela dostačující.60(16.5.2011)

• - V seriálu vystupovala řada hudebíků a dalších slavných osobností. Mezi nejznámnější patří například Rihanna, The Pussycat Dolls, Snoop Dogg, Black Eyed Peas, Jon Bon Jovi, Paul Anka, Wayne Newton, Duran Duran nebo James Blunt. (Sony1994)

• - Pouze čtyři postavy, Danny McCoy (Josh Dunhamel), Mike Cannon (James Lesure), Sam Marquezová (Vanessa Marcil) a Delinda Delinová (Molly Sims), se objevily ve všech 106 epizodách. (Sony1994)

• - Jeff Mariote napsal knihu High Stakes Game, která je spin-offem seriálu a pojednává o osudu postav mezi finálem druhé a začátkem třetí série, kdy bylo kasíno rekonstruováno a osudy hlavních hrdinů se rozdělily. (Sony1994)