Las Vegas: Kasino

(seriál)
USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

Colonist

Takhle žánrově nevyrovnaný seriál jsem už dlouho neviděl. Jeden díl detektivka, jeden díl přitroublá komedie, jeden díl drama z prostředí casina, jeden díl soap opera, jeden díl thriller,...zkrátka jako když Pejsek s Kočičkou pekli dort, do tohohle seriálu také tvůrci naházeli úplně všechno. Ty epizody, kde se řeší nějaká loupež v casinu nebo něco podobného, ty jsou celkem slušné, ale ty ostatní, kde řeší vztahy nebo rádoby vtipné zápletky typu "nudistické důchodkyně u bazénu", tak ty nestojí za nic. Jedinou sympatickou postavou v seriálu je James Caan, ostatní charaktery jsou děsné. Zejména ty ženské. Jsou sice pěkné, ale jsou to takové rajdy, že si je prostě nejde oblíbit. Škoda, seriál z atraktivního prostředí Las Vegas mohl být bomba. Jó, to kdyby někdo udělal seriál podle Scorseseho Casina, to by bylo jiné kafe... ()

Emmet

Je skvělé ,že tento seriál chodí v době hned po škole případně práce.Je úžasné po těžkém dni ve škole viděl jak si žijou ,,obyčejní" američané. Hlavní hrdinové sice mají dosti ,,vážné" problémy ,ty se nakonec ale vždycky vyřeší. Je zdetaké trochu tvrdý šéf v podobě Jamese Caana (známého z role Sonyho z Kmotra). Jeho dva neuvěřitelně sympatičtí podřízení Josh Duhamel ,bývalý mariňák, a James Lesure ,inženýr a takový všeuměl. Nicméně ikdyž je seriál jehce povrchní musím mu za skvělou zábavu dát 5 *****. ()

cyndaquil

3 alebo 4 hviezdy? Náročné rozhodnutie. Seriál si určite zaslúži 3,5. Menej sa mi zdá veľmi ľahkovážne hodnotenie lebo James Caan dal seriálu charizmu a Josh Duhamel sa svojej úlohy chytil naozaj pevne. Ostatní herci akoby potrebovali čas stotožniť sa so svojimi postavami ale každou časťou to bolo lepšie a lepšie. Keď sa k tomu všetkému pridá zaujímavé prostredie a pavučina vzťahov medzi postavami, ich minulosť a súčasnosť, je to dobrá "podívaná". Preto by som dal 3,5 hviezdičky, čo, žiaľ nejde a od 5 sa zaokrúhľuje smerom hore, takže 4! :D ...budem k vám úprimný... nie matika môže za to, že som zaokrúhlil hore. Tento seriál má pre mňa zvýšenú hodnotu. Keď som bol dieťa, vždy som sa tešil ako hodím školskú tašku kdesi do kúta a pozriem si Las Vegas: Kasíno. Boli to časy kedy sme veľa času trávili vonku, bez internetu v každej domácnosti, takže keď mi ušla nejaká časť, musel som čakať dokiaľ ten seriál začnú dávať odznova a to mohlo trvať aj niekoľko mesiacov! Proste mám pri ňom aj dnes pocit nostalgie, ktorý ma neopúšťa. Kvôli tomu nemám žiadne výčitky a zaokrúhľujem hodnotenie na 4 hviezdičky :D ()

Manarit

Hodně dobrý seriál z luxusního prostředí, který nabízí pohled do zákulisí kasina od systému ochranky po organizaci kuchyně a přetahování hostů. Moc pěkně se povedlo skloubit akčnost i romantické vztahy hrdinů, aniž by to působilo kostrbatě. Je velká škoda, že seriál končí vážně úplně bez konce(nejspíš proto všechny televize prohodily poslední a předposlední díl) v hodně zajímavém okamžiku. Postavy jsou rozmanité a zajímavé, vlastně jediný důvod, proč nedávám čtvrtou hvězdu jsou dle mého trapné díly s náboženským atp poselstvím(hlavně Vánoční díly v tom vynikaly), kdy je v seriálu naprosto vážně míněno, že postavám se přihodí nadpřirozený zázrak. ()

Her0.89

Po serii všemožných kriminálek to považuji za příjemnou oddechovku. Viděl jsem několik dílů a myslím si, že se na to dá koukat....Navíc si myslím, že je to velká pohoda, protože, když se v některých dílech objeví osobnosti jako Jean-Claude Van Damme, či na konci dílu vystoupí skupina Black Eyed Peas, tak nezbývá nic jiného než si to užít a hodit se do pohody. ()

• Když seriál začínal, kritici prorokovali, že nevydrží dlouho. Vydržel pět let. (Angie91)
  • Děj se odehrává ve fiktivním kasíně v jižní části stripu jménem Montecito. (Sony1994)
  • V epizodě 4x03 "The Story of Owe" (Jak na dlužníky) je zmíněna společnost Dunder-Mifflin, fiktivní společnost vystupující v seriálu The Office. (Sony1994)