Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

bolan

Uplně přiblblej seriál, kde jsou všichni mladí, krásní, opálení, štíhlý a sexy. A když už je tam někdo starej, tak je aspoň bohatej. ()

piranha

"Danny, proboha, kdo tě tak zřídil?" "Ále, chlapi, co prodávají kabelky." ... Ano, občas se člověk docela solidně pobaví. Navíc je to tak absurdní svět, že jsem se odnaučila se nad tou absurditou pozastavovat. ()

CiPR

Konečně, už jsem snad ani nedoufal. Dočkal jsem se kvalitní podívané, které mě vezme do magického a krásného světa plného peněz , žen a hazardu a to vše v Las Vegas.Tenhle seriál jsem si oblíbil hned po první epizodě a nedočkavě hltal jeden díl za druhým. Líbil se mi ten nápad, že v pozdějších dílech se začínají objevovat i světu známe osobnosti jako je např. Sylvester Stallone, nebo skupina Black Eyed Peas. Co se týče hl. postav, tak nejvíce mi zde sedli hlavně Josh Duhamel v roli chlápka z bezpečnostního oddělní, James Caan v roli ředitele se záhadnou minulostí z CIA, a Vanessa Marcil v roli krásné hostesky. // 100%- ()

Mbeast

A to je jedna hvězdička za Caana (i když je tady dost příšernej) a ta druhá za efekty a provedení. Samo o sobě je to hrozná blbost. ()

Elyon

Není to špatný seriál. Sice nic extra, ale ráda se na něho koukám, když si krátím čas na Hvězdnou bránu, která běží hned po něm:). Taky se mi líbilo hostování Black eyed peas. Jinak pohoda, ale že bych se ně Casino dívala pořád, to ne. ()

Vakomlok

Ale tak jo. Když člověk nemá co dělat a má chuť se válet, tak je to to pravé a ani to není stupidní. Možná jen občas. Maličko. ()

Marykus

Josh Fuhamel byl důvod proč jsem na tenhle seriál rád koukával, ale i ten scénář nebyl špatnej. Hlavě se tam často objevilo dobrý auto neba hezká ženská! :D ale jo byl to dobrej seriál ()

MrGregor

Seriál nesleduji pravidelně, ale když na něj narazím v televizi, nepohrdnu :) ... přesně jak píše Gemini, nenáročná pohodovka na odpoledne ... zajímavé prostředí, poměrně zajímavé zápletky a situace, sympatičtí hrdinové... přidejte ještě pěkné slečny a oddychový seriál je na světě :) ()

bolf!k

Caan je neuvěřitelnej drsňák a ta role mu sedí. Stejně tak i zbytek mužské sestavy mi je hodně sympatickej. Ale děvčata, to je věc druhá. Prostě pipky, a tak sem si říkal, že by je mohli občas prostřídat, aby se člověk nemusel koukat pořád na ty stejný. Tak či tak je Las Vegas zábavnej seriál na odpoledne. 75% ()

Kvasekus

Ále neni to tak hrozný po těch všech kriminálkách a právech a pořádku, beze stopy a walker texas ranger, kobře 11 nebo knight rider atd. atd. je to aspon změna. Taky tam jsou pěkný baby a díly maj celkem spád dá se říct...za mě pěknejch 60% ()

samaell

Pohodová zábava, občas i pěkné zápletky a hlavně neuvěřitelná práce s fotografiemi - otočit, doplnit a zvětšit obraz průmyslové kamery tak, že je pomalu vidět i auto za rohem je opravdu k pousmání :) ()

Snathoras

Tak tento seriál jsem měl hrozně rád! Dokonce v době, kdy jsem ho sledoval jsem chtěl být ochranka v casinu (jojo měl jsem v té době 13 roků a 40 kilo i s postelí xD) Je škoda, že ho tak naráz ukončili...(možná ne, ale stahovat se mi ho nějak nechce xD) ()

Lavinia

Strašně pitomoučký odpočinkový nasládlý seriálek s přehlídkou prsatých krasotin a american way of life. Jeho absolutní absence jakékoli náročnosti na využívání mozku je pro mě pravým požehnáním. Prostě relaxace na entou. ()

Exix

Prostřední Las Vegas a casín mě velice láka, a tento pohodový,nenáročný, odpolední serial mě bohatě stačí na poležení u televize.Ničím nepřekvapí ale také nanaštve. *** ()