Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

Emmet

Je skvělé ,že tento seriál chodí v době hned po škole případně práce.Je úžasné po těžkém dni ve škole viděl jak si žijou ,,obyčejní" američané. Hlavní hrdinové sice mají dosti ,,vážné" problémy ,ty se nakonec ale vždycky vyřeší. Je zdetaké trochu tvrdý šéf v podobě Jamese Caana (známého z role Sonyho z Kmotra). Jeho dva neuvěřitelně sympatičtí podřízení Josh Duhamel ,bývalý mariňák, a James Lesure ,inženýr a takový všeuměl. Nicméně ikdyž je seriál jehce povrchní musím mu za skvělou zábavu dát 5 *****. ()

oasismanik

Neskutočne, ale naozaj neskutočne nudná a nevýrazná záležitosť. Ja som videl už preskakovane vlastne dosť častí, ale ja naozaj NETUŠIM o čo tu vlastne ide. O čo tu teda vlastne ide a o čom to vlastne celé je? ()

Mercilonka

Dobrovolně bych si tento seriál nepustila, ale protože mám to štěstí, že babička ten seriál miluje a nejradši si ho během dne pouští na třech různých kanálech (Díky, babi! Díky i vám, komerční televize!), tak jsem myslím viděla víc než dost, abych mohla hodnotit. Skutečně jsem dosud nepochopila smysl seriálu. Jestli se tam mají řešit vraždy, krádeže, vztahy, casino... Nevím, vážně nevím. Ani jedna z postav (muži i ženy) mi není sympatická a u některých ani nechápu náplň jejich práce, což mě dost irituje. ()

Mamlas

Další z mnoha tuctových seriálků, které jsou vhodné k vaření a žehlení. Nemá to žádnou linku, žádný cíl, nikam to nevede. Každý díl je prakticky stejný jako díl předchozí a budoucí. Furt sledujeme skupinku lidí, kteří provozují kasino a řeší své pracovní a osobní záležitosti. Jediným pozitivem a zároveň jediným zpestřením je, že se obvykle v každém díle objeví nějaký host, známá tvář. To potěší, ale zdaleka nestačí, aby se na to dalo dívat déle než krátce. (11%) ()

DooFooS

Vymazlený seriál se vším všudy, který nerozčiluje absurdními situacemi a je tak vhodný k relaxování bez přemýšlení. ()

Mustaffa odpad!

Možná bych dal jednu hvězdičku a to vlastně ani nevím za co, protože je to naškrobený fujtajbl, ale že to vysílá naše vaše nejsledovanější televize z těch nejteleviznějších stanic s těmi nejkoláčkami a další tunou nejhoven TV Nova, tak ta tomu dává punc odpadu! ()

keyzar

Průměrný originální seriál, Záplateky nic moc. Pěkné herečky, špátní herci. To je dvakrát + a dvakrát - což je průměr. ()

Lenka93

Dobrý seriál ze světa bankomatů, velkých peněz a podvodu. Krásný Josh Duhamel, ale také okouzlující město Las Vegas, fajn oddechovka na nějaké to odpoledne. ()

Odpocivadlo

Videl som niekolko častí a musím povedať že každá ma zaujala, V.I.P. hostia to vždy oživili a pripadalo mi to trocha ako skutočnosť, ako keby sa to fakt dialo. Velmi zaujímave :) 80% ()

Marty_cz

Zajímavý seriál, který určitě nadchne hodně lidí, jelikož „kriminálka“ bez kriminálky tu ještě nebyla. Zajímavý pohled na trošku jinou profesy a co víc asi na nejzajímavějším prostředí světa hazardu. Ale i přes to v dnešní seriálové době takový průměr co ničím moc nevyční z řady ostatních. ()

vejfukCZ

Sou odpolední tuctový seroše na Nově na který se kouká při žehlení a skládání prádla který někomu přirostou k srdci. Tenhle je můj. ()

Carlosini

Krasavice, peníze, krasavice, fešáci, poker, krasavice, typický příběh - protřepat = Las Vegas: Casino (2* jen za ty krasavice) ()

JoKKeR

Pro mě jednoznačná srdcovka tohoto léta...minule to byl dva a pul chlapa a rok dřív zas O.C. další senzační serial ze skvělým vyběrem hercu..muj favorit 1. Josh Duhamel,tohohle borce jsem si oblíbil v Transformers je to simpaták každým coulem....Jmenuju především dalsí s řady, dvě kotátka, Vannesu Marcil a Nikki Cox:-D...Molly mi zas strašne připomína sestřenku, no nemužu si pomoct:-D každej díl je skvělej určo bych dal i 5 ale jak vidím zdejší kritiku ..tssss85%Montesito rullez. ()