Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

masw

Paráda, tohle mi sedlo, koukal jsem až na osmý díl, protože v něm měl hostovat Hugh Hefner (mimochodem tu hrál oddávajícího :) ) nejdřív mě překvapil začátek seriálu, který mixoval střihy s polonahými slečnami a střihy z kasína, což na mě zapůsobilo :). Poté mě v tom díle potěšily dvě asijské kočky o kterých díl byl, kromě toho sympatické postavy obsluhy a ochranky montecita, pohodový šéf, sympaťák Duhamel , a nádherné holky v čele s prsatkou Nikki Cox a hlavně Vanessou Marcil, která připomíná americkou verzi Evy Aichmajerové což je pro mě taky plus :), největší plus je, že to není kriminálka, ikdyž semtam k tomu směřuje. V dalších dílech sice už nebyly asijské kočky, ale sympatické postavy zůstaly a přibyl taky vtip. Je to sice super, ale mohlo by to být trochu akčnější. ()

Ravi

Tuctový americký seriál v audiovizuální pláštěnce Kriminálky L.V., která v dešti dobrých seriálů neobstojí. Je tu několik dobrých vzpruh, jako je provázanost některých dílů s jinými seriály (Drzá Jordan, ...), obsazení hudebních a filmových hvězd v něolika dílech nebo obměny hereckého obsazení, avšak tím se seriál nezachránil a byl zrušen. Škoda, že předčasně, rád bych se dověděl jak to hodlali zakončit. Zábavný, ale ne vyjímečný - 55% = 3/5 ()

ssfan

Podle úvodního dílu to na žádný zázrak nevypadá. Vše se budet asi točit kolem casina a to mě nijak neoslovuje. 30% ()

MiaMoonlight

Je to zábava a nevím jak ostatním, mě to stačí, vzhledem k tomu, že to nemá vystupovat jako klasická kriminálka, ale i jako komedie. Zase jiné prostředí, jiné zápletky, žádné klasické, najdeme mrtvolu a vyřešíme případ. Odreagování a pohoda, když už člověk zapne televizi, tohle potěší. ()

3 AM Code

RECEPT na pohodovy serialovy koktejl "LAS VEGAS"....... : 1) Vymyslete si imaginarni kasino nekde v Las Vegas. 2) Najmete par svalnatych a pohlednych bezpecaku a byvaleho agenta FBI jako jejich sefa. 3) Sezente 2 az 4 hodne dobre vypadajici slecny, jejichs ukolem bude poflakovat se po kasinu (oficialni titul je Hosteska), zarive se usmivat a sem-tam zahrat etudu "Dama v nouzi". 4) Pripravte si nekolik desitek 100x pouzitych zapletek z krimi filmu, nejlepe z tech, kde figurovalo kasino (je dulezite aby slo o otrepane pribehy, divak nema rad prekvapeni). 5) Protrepat, promichat. 6) Podavame nejlepe vecer v pracovnich dnech kdy divak, ktery je zmlaceny z celodenni prace, vezme za vdek pohledem na ty krasne slecny (pripadne na ty pohledne svalovce - to zalezi na sexualni orientaci). PS: divaci co nejsou zmlaceni po celodenni praci si odectou 1 hvezdicku. ()

borec999

Mám pocit, že človek ktorý určuje program TV Dajto má tento seriál veľmi veľmi rád, keďže sa v jeho vysielaní objavuje dlhé roky a často aj viackrát za 1 deň. Mňa seriál absolútne nezaujal- jednak nevýraznými postavami, ale aj prostredím kasína, ktorého téma mi tu prišla spracovaná celkom chabo. Nehovoriac o tom, že niektoré zápletky seriálu sú dosť pritiahnuté za vlasy. Na pomedzí 1* a 2* ()

Kalper

Příjemná seriálová limonáda. Las Vegas, hektary výstřihů, kilometry ladných křivek a uprostřed toho Josh Duhamel. Zkrátka příjemný odpolední relax u telky. ()

Paity

Drsňácký Josh Duhamel s vyzáží mafiánského bosse se stará o kasíno a cokoli kolem něj ho rozptyluje. Do toho zaměstnává svou dcerku, pak jednoho hezounkka, jeho kámoše a bla bla bůh ví ještě koho dalšího. Pomalu není týden aby se u nich něco nestalo a tak se zabývají jednou falešnými kostkami, pak neurvalými hosty, pak nějáký ten zločin a kde si co si. Vcelku ale nuda. ()

Lionheart

Některé díly jsou skvělé, jiné horší, ale celkově je to takový nenáročný pohodový seriál přesně podle mého gusta. ()

Prochy38

Velmi příjemný seriál. Skvělé obsazení často předčí kvalitu jednotlivých dílů a krimi případů, které se řeší. Výborný J. Caan nenechá diváka chvilku se nudit a krásky (V. Marcil, M. Sims, C. Guaty, ...) zase stále baví alespoň mužské publikum. Nejsem žádný skalní fanoušek, ani pravidelný divák, ale mám tento seriál raději než jakoukoliv Kriminálku. ()

Blazin

Celkově průměrný seriál, ale určitě je zajímavé prostředí a hlavně každý díl je trochu jiný. Už mě unavuje sledovat kriminálky kdy na začátku někoho zabijou nebo unesou a pak se vše vyšetřuje, prostě skoro pořád stejný, u tohoto seriálu nikdy člověk neví o čem ten díl bude. ()

Angie91

Když začne běžet tenhle film, ocitám se najednou v dokonalém světě plném krásných dam a statečných gentlemanů. Děj mě vtáhne tak silně, že většinou zapomínám na okolní svět a ocitám se u jednoho z hráčkých stolů Montecita. Seriál, který zatím nemá chybu. ()

Garch

Nejen L.A. kasína, bazény, sexy těla a špiclovací technika. Epizoda 5 je dobrá ukázka (násilník, Comic Con a M.I.T.). První série je pohodová oddechovka. Dál nevím. ()

Ad4mson

Ve své podstatě hrozná blbost, kterou zachraňují jen čestné roličky známých herců a silné obsazení. Byla by to jen jedna *, ale za díl s Van Dammem musím dvě přihodit. Ten byl skvělý. ()

waits

Viděl jsem cca 5-6 dílů. Vyloženě odpolední seriál, který je středoevropské poměry poměrně exotický. Pár casin jsem v životě obrazil (v pradávných dobách i pracovně), ale takovýhle extra mikrosvět mi přijde až příliš vytažený do nereálna. Kladem jsou komické až sebeshazující momenty, negativem to, že mi je většina účinkujících dost protivná. ()