Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

p.a.douch

Lehce přiblblej seriál z kasína v Las Vegas. Holky hezký, Duhamel ujde, ale bez Caana a poté Sellecka by to bylo tak maximálně na 2 hvězdy. Tyhle dva tomu dodali ještě jednu hvězdu. Epizody dost nevyrovnané. S ubíhajícím časem ztrácely díly na úrovni, ale průměrně to s pomocí dvou již jmenovaných matadorů těch 60 procent dá. ()

Fritoll

Absolutní kokotina. Ten, co tohle vymyslel by měl dostat cenu "kde mám mozek?". Jediné plus je, že tam jsou ženy s dosti vyvinutými ňadry, ale pro jistotu se zdržím hlasování. ()

joslin246

Pohodovka na odpolední hodiny. Nic víc nečekat. Občas vtípek, občas akce, ale tak, že bych si z toho sedla na zadek, to ne. ()

Reyak

Mě osobně okouzlilo hlavně prostředí a až poté příběh. Jinak jsem tento seriál využil spíše jako odpolední občasník. I tak dosahuje hodnoty 3 hvězd. ()

mhmm

První serie byli boží jen pak se to nějak zvrtlo a šlo to kednu, jinak u tohoto seriálu se vždy zamyslým ,nechci být vlastně ostrahou casina?? ()

Teddy11

Naprosto pohodový seriál, na který se člověk může s čistou hlavou, bez nějakého přemýšlení, podívat po práci/škole atd. ()

Dastin

Moc dobrý seriál na odpoledne. Prostředí Casina a pěkné ženy, to můžu. A když se k tomu přidají zajimavé zápletky a slavná jména, tak já se rozhodně nudit nebudu. ()

Pericko

Neznám žádný seriál, popř. film, který by takto do detailů ukázal divákovi, jak, alespoň zhruba, funguje vedení hotelu a kasína. Je samozřejmé, že některá dějová pásma, se v některých dílech opakují. S tímto se u seriálu musí takřka počítat, ale i když zvážím opakovanost některých dějů, pořád je tento seriál, alespoň pro mě, na špici. Nechybí zde ani krásné a velice přitažlivé slečny, ze kterých máte dokonce až husí kůži :)). Herci, kteří ztvárnili tzv. celosériálové role (doprovází nás celým seriálem) naprosto souhlasí. Zvláště pak Josh Duhamel, který se opravdu našel :)). Nechybí zde ani hazard, ani akce a když tyto dvě věci smícháte, máte seriál, který vás bude bavit :)). ()

Blood311

Já mám odlišnej názor, než většina z Vás tady :-). Podle mně je tohle povedenej seriál s pěknejma herečkama :-) ()

BigLoser

Ničím zajímavý seriál. Trapné zápletky i milostné troúhelníky až víceúhelníky. Za zmíňku stojí jen herci a to jak krásné modelky, tak hlavně Josh Duhamel tak veterán James Caan. ()

vikiii

Od každého něco, ale to je (asi) Las Vegas! Svět barev, bohatých mužů a jejich krásných žen, peněz, zábavy, často zločinu a ještě častěji zmatení mozku. Naštěstí příběhy nám - divákům myšlení nazamotají, a navíc si můžeme být jisti, že Ed nebo Sam nebo ostatní vždy něco vymyslí... ()

Ajvo69

Zajímavé prostředí, příjemné hlavní postavy. Zkrátka dobře se na to kouká, ale nesmí se u toho přemýšlet. Když nemůžu spát, tak vysílací čas po půlnoci je přímo ideální. ()

Manarit

Hodně dobrý seriál z luxusního prostředí, který nabízí pohled do zákulisí kasina od systému ochranky po organizaci kuchyně a přetahování hostů. Moc pěkně se povedlo skloubit akčnost i romantické vztahy hrdinů, aniž by to působilo kostrbatě. Je velká škoda, že seriál končí vážně úplně bez konce(nejspíš proto všechny televize prohodily poslední a předposlední díl) v hodně zajímavém okamžiku. Postavy jsou rozmanité a zajímavé, vlastně jediný důvod, proč nedávám čtvrtou hvězdu jsou dle mého trapné díly s náboženským atp poselstvím(hlavně Vánoční díly v tom vynikaly), kdy je v seriálu naprosto vážně míněno, že postavám se přihodí nadpřirozený zázrak. ()

BlackJoker

Skvělý oddechový seriál, Josh Duhamel a James Cann mi připadaly jako skvělá dvojka, naopak konec už snad ani hůř udělat nemohly, do posledního dílu nahustily co mohly a pak bez vysvětlení nebo pokračování prostě konec ... : ( ()

Milabusek

Pro mně je to jednou dobrý podruhý ne a potřtí zase jo a pak zase ne . No pro mně to není nějaký seriál který bych si musel vyhledávat ale když jinde nic v telce nedávají tak se nato mrknu ale moc často toto nevídám. No proto že to nepatří k mím oblíbeným tak taky tak soudím 70 % ()