Plastická chirurgie s. r. o.

• USA Nip/Tuck
USA, (2003–2010), 75 h 29 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvůrci:

Ryan Murphy

Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Joely Richardson, Roma Maffia, Linda Klein, Kelly Carlson, Kelsey Batelaan, Jessalyn Gilsig, Bruno Campos (více)

Série(6) / Epizody(100)

Christian a Sean jsou plastičtí chirurgové středního věku. Jejich klinika vzkvétá. Sean, který má rodinu, začíná být unavený životem, zatímco Christian si ho užívá, jak jen to jde. Jednou k nim přijde Argentinec, který chce plastiku celého obličeje. Ukáže se, že to je nebezpečný pedofil. Během operace ho zabije jeho vlastní bratr, protože se bojí, že jednou ublíží jeho dceři, která se má za pár měsíců narodit. Sean a Christian se musí zbavit mrtvoly...a to je jen začátek. (oficiální text distributora)

CliffLee

Seriál, který se snad nebojí žádného ožehavého tématu a opravdu umí vtáhnout do děje a jen tak nepustí... Christian a Sean se toho fakt nebojí... 9/10 ()

Lukadlo

Série, která se s ničím ne*ere. Sice jsem viděl jen první dvě řady, ale pamatuju si, že jsem se tehdy nevídaně bavil. Make me beautiful... ()

Henry Morgan

Hodně podařené, mnoho dějových zvratů ze života vyšší společnosti, zároveň běžné problémy vyhnané do extrémů, šokující Christian, ušlápnutý Sean do toho jeich společná praxe, kde si jeden i druhý střídavě zvyšují a snižují ego. Charaktery hrdinů mi naprosto sedli. Obdivuju tvůrčí kreativitu, protože natočit tolik dílů a nepřestat překvapovat, přicházet stále se zajimavými problémy a navíc ..... no co si budem povídat...točí se to všechno kolem sexu. Já tomu dávám 5 hvězd, protože lepší seriálový odpočinek snad ani není. ()

LukyLago

Absurdní situace,dva odlišní doktoři a jejich nestereotypní život. Každý díl sleduji jen s otevřenou pusou co se tam zase stane za šílenost. ()

Hermanka

...říkala jsem si každou epizodu, že to už je teda "dost", k mému překvapení se díly pořád dokázaly trumfnout. ()

D.awi.d

Úchylárny, prasárny, hnusárny, sex na všechny způsoby a další laskominy.... to je přesně to, co mám rád :) ....nenechte se odradit názvem, taky jsem si myslel, že je to blbost, dokud jsem neviděl díl, kde doktor Troy musel své přítelkyní "odsát" kapku mléka z poprsí :) ()

AlexDLarge

Tehnhle seriál žeru. Nejsem jeden z těch, kteří si zakládají na nějakém filmovém vnímání ženy a podobných kecech. Nevadí mi ani každodílový sex ani transexuálové, atd. Je to hodně odvážné až někdy nechutné, ale vyníkající. Doporučují všem, kteří si nehrají na moralisty. P.S.: Navíc se tady člověk alespoň trochu dozví, jak vypadá taková operace, a jak potom pacient vypadá. ()

fojtas

podle me jeden z nejlepsich vaznych serialu, ktere jsem mel tu cest videt.ze zacatku jsem k tomu pristupoval jako k dalsi americke hlouposti, ale myslim, ze tenhle serial na vazne do sebe hodne ()

Kathien°

Není díl, kde by nebyla operace, rodinné problémy, extrémní situace a šoustáníčko... Mně to ale vůbec nevadí a ráda se jim škodolibě směju... ()

Myrddin

naprosto souhlasím s Tomem Hardym, asi u málokterého seriálu se takhle nasměju. Je teda vidět, že se tvůrci snažili natočit seriál, který se nepodobá žádnému jinému a vymýšlet takový bizarnosti, že nad tim zůstává rozum stát (ne teda zrovna ten můj, ale nejspíš "rozum" většiny lidí). ()

_aandyy_

Návykový seriál, který vás nutí pokaždé zapnout televizi. Pro někoho je možná krajně povrchní, ale nejde tady jen o fyzickou krásu, která stojí na celém tématu seriálu. Když se podíváme hlouběji, přijdeme na to, že v této "povrchní" seriálové podívané se nacházejí i mnohem složitější problémy. Naučíte se některé postavy milovat, jiné nenávidět. Jsou to charaktery, které vedou pomalu do krajnosti. ()

LudkovaLevaRuka

První série je nejspíš to nejlepší, co jsem kdy ze serálové tvorby viděl. Druhá a třetí série byli taky výborné, i když už trochu přehnané. A zbytek... no, ke konci šesté řady to zase dostane ten starý dobrý sadistický šmrnc, jinak je kvalita dost proměnlivá. Pravidlo FX channelu dotlačit úspěšnější seriály až ke stému dílu zde nebylo využito zrovna nejlépe. ()

topi80

Tady se tvůrci opravdu vyřádili. místy velice odporný seriál, a to nejen kvůli naturalistickým záběrům operací, ale zejména díky všemu okolo. Protože takové obludárium vedlejších (a vlastně i těch hlavních) postav nenajdete ani v nejujetějších horrorech. A to nemluvím o všech zvrácenostech, jejichž aktéry byli oba doktoři a jejich rodiny (zejména synek se obzvláště vydařil). Jak ten neslušný doktor, tak ten zdánlivě uhlazený. Celkově to bylo nechutné, odpuzující, ohavné. No jak to říci, prostě skvělé. ()

Steggles

Někdy trochu překombinované a trochu od reality, ale pořád je to napínavé. Konkrétně konec druhé série je maso. ()

epoh

Výborný, podmanivě amorální seriál, kterému nic lidské není cizí. Kdyby si tak čeští seriáloví tvůrci chtěli vzít příklad. Aby netočili ty bezzubé srágory a udělali něco, co má ostny, co vzbudí kontroverzi a co bude mít nějakou kvalitu. Ale nestačím se divit, jak to tady většina z vás stírá: tenhel seriál se nebere vážně a navíc přesně odráží to bahno, co je kolem nás a dělá si z toho legraci. Zrovna včera jsem rozkoukal třetí sérii, a jak tu někdo psal, že většinou jde úroveň seriálů s každou další sérií dolů, tak tady je to zřejmě výjimka poitvrzující pravidlo: první dva díly jsou absolutně bombastický!!! ()

Tico

Plastiky, krev, porno, modeling, drogy a spousta peněz. Konečně jinak pojatá série z lékařského prostředí. Zajímavý pohled na dva nejlepší přátele, kteří žijí naprosto odlišné životy. Velmi zábavný, dobrý a originální seriál... ()

deep

Tenhle seriál je ujetej a neutrální postoj k němu snad ani mít nejde. 3. serie byla zatím nejlepší, 4. je slabší a líp už prý nebude. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche