Plastická chirurgie s. r. o.

• USA Nip/Tuck
USA, (2003–2010), 75 h 29 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvůrci:

Ryan Murphy

Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Joely Richardson, Roma Maffia, Linda Klein, Kelly Carlson, Kelsey Batelaan, Jessalyn Gilsig, Bruno Campos (více)

Série(6) / Epizody(100)

Christian a Sean jsou plastičtí chirurgové středního věku. Jejich klinika vzkvétá. Sean, který má rodinu, začíná být unavený životem, zatímco Christian si ho užívá, jak jen to jde. Jednou k nim přijde Argentinec, který chce plastiku celého obličeje. Ukáže se, že to je nebezpečný pedofil. Během operace ho zabije jeho vlastní bratr, protože se bojí, že jednou ublíží jeho dceři, která se má za pár měsíců narodit. Sean a Christian se musí zbavit mrtvoly...a to je jen začátek. (oficiální text distributora)

Antek

Zfetovaná soap opera, která míchá šílenost zápletek, jako vystřižených z Melrose Place, s groteskností. Do třetí série to funguje bezvadně, pak už z těch všech pikantností, které se v průběhu čtvrté a páté sezóny objeví, začne trochu čpět samoúčelnost a snaha šokovat. Ale to, co drží všechny ty epizody pohromadě, spolehlivě funguje -- McNamara & Troy. Jeden "skoro normální", dělá chyby a zase je napravuje ... a tak nějak pořád dokola, ale pokaždé jinak. :-) A druhý, snad samotný ďábel, který s realitou nemá společného už vůbec nic ... a který ohne každou ... a tak nějak pořád dokola, ale pokaždé jinak. Maskovaní zabijáci, zhrzené pornohvězdy, mužožena atd., atd. Tohle nemá žádné ukotvení v reálném životě -- a proto je to taková zábava!!! A pro ty, kteří to haní (..nic proti), mám takovou jednu otázku: Řekněte mi, co se Vám na sobě nelíbí? 1. sezóna: ***** 2. sezóna: **** 3. sezóna: ***** 4. sezóna: *** 5. sezóna: **** ()

sskrblik

Tenhle seriál je tak absurdní až je někdy zábavný, ale nemusím scény, kde jsou operace. No, ale vzhledem k tomu, že seriál je stavěný pouze na absurdnostech, který jsou někdy až neúměrný divákovu oku, tak se na to málokdo vydrží dívat díl za dílem. Hlavní hrdinové přemýšlí především svým hrdinou a proto je různé situace přivedou k sexu. Krom toho jsou i díly, kde se sjíždějí. A to po mě pak chcete nějaké lepší ohodnocení? Zkrátka když to v televizi vidím tak to nepřepnu jen z toho důvodu, že čekám co za šílenost se tu objeví. ()

klima777

NESKUTEČNÉ. Za fabulaci, charaktery a svět, jenž je vánoční koledou v podání tamagoči Dextera Morgana, dávám 2 hvězdy. Tohle je daleko drsnější než Hvězdná pěchota. Na usnutí vcelku fajn. ()

Almásy

uboha a po vsetkych smeroch neoriginalna sracka ktora si zasluzi zabudnutie. ma to svoje chvilky a aj dobre postavy (Megan, alebo dr. Santiagova), lenze neskutocne blby scenar a este horsia rezia z toho robia priam telenovelsku podivanu. ruky prec. ()

Vercinix

Sám se svému hodnocení velice divím! Typ těchto seriálů přímo nesnáším už z jejich podstay! Vezměme načančané blondýny 90-60-90, shodněme se na tom, že jim (bůhví proč) budeme říkat herečky, k nim vezměme dva chlápky, ze kterých aspoň jeden "stojí za hřích", udělejme z nich prachatý doktory žijící v přepychu, jezdící v nejdraších kárách a dělajících plastickou chirurgii (tj. sen každé blondýna a M. Jacksona), zasaďme to celé kamsi do L.A. a máme bomba seriál! Jak říkám, nesnáším takové čitelné, prvoplánovité splašky, které jsou jasně a okatě vytvořeny za účelem zisku a uspokojení těch nejprimitivnějších pudů těla a ducha! Proč se mi tedy tento seriál "líbí"? Proč jsem na něj (a to je co říci) párkrát čekal i do noci? Proč mi častokrát přišel poutavý a zajímavý? Kdyby jste mě mučili a vraždili, tak nevím! Snad je to těmi pudy:) ! Nakaždý pád je to tak a tak tedy dostává 4* ()

zsn

Na tomto seriálu jsem začínala svou závislost. Jeden z průkopníků současného seriálového maratonu. Vynikající obsah, intriky i spletitost vztahů. S odstupem času, optikou neuvěřitelných 20 let, nevidím rozdíl v medicíně ani módě a designu, který zde vidím, když si Nip/Tuck pouštím dnes. Dodnes jeden z nejlepších seriálů vůbec. Kór na svou sobu. No jo, Ryan Murphy a Brad Falchuk... Tady vzkvétali. ()

BMAJTZ

Vskutku jeden z nejkontoverznejsich nebo vlastne nejkontroverznejsi serial co jsme kdy videl. Opravdu jsem ovsem nemel silu zkouknout vice nez par dilu. Absurdnich napadu je tady vic nez hodne a tim myslim opravdu hodne protoze do 90% situaci co jsou zde prezentovany se clovek opravdu dostat nemuze. Pro priklad si pamatuju na jednu paradni zalpetku kdy syn jednoho z hlavnich protagonistu se vyspi se svou ucitelkou francoustiny ktera je o x let starsi nacez druhy hlavni protagonista se s ni vyspi taky a cele to konci zjistenim ze ona ucitelka je preoperovany muz. Uchvatne tohle se vskutku nikde nevidi. ()

Cejny

Ze začátku hodně dobré a pro nás v zapadákově ve střední Evropě hodně nezvyklé, ale s postupným přidáváním nových sérií to upadá do průměru. V současnosti je Californication mnohem lepší. ()

herr_carter

Upozorňuji, že toto je pouze "pseudokomentář",jelikož jsem byl nucen na tento seriál občas koukat s mojí ex..a kromě pár pohotových hlášek mi seriál nepřišel nijak úchvatný, ba dokonce se mi zdál dosti nudný, nikterak originální, jak se tu mnozí rozepisují, sorry.............. moje hodnocení = 4 z 10. ()

NICOX

U operací zvracím, ovšem opravdu jen u těch operací. Seriál je celkem v poho. Julian je nepřekonatelnej ve svý nadrženosti a sebedůvěře. Sean je milující otec a manžel. Ale jako nejvíc se sem hodí Matt, protože on mi prostě příjde, že má plastiku uplně všeho (nos, rty..). No prostě 3+. 70 % ()

BluT

Naprosto parádní a silně originální seriál! Postavy se zabývají opravdu drsnými problémy, které bych sám opravdu řešit nechtěl. Navíc snad do všech rolí, byli obsazeni neuvěřitelně charizmatičtí herci, kteří seriál pozvedávají na novou úroveň. ()

iXtr3m3

Veľkú zásluhu na úspechu tohto seriálu mal samozrejme Julian McMahon, ktorý bol sympaťák a zaujímavé prostredie, kde sa to odohrávalo, kým dovtedy boli len seriály z lekárskeho prostredia, ale toho bežného. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche