Reklama

Reklama

Lovci zločinců

(seriál)
Trailer 1
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2011–2016), 75 h 1 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Jonathan Nolan

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

James Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Amy Acker, Sarah Shahi, Taraji P. Henson, John Nolan, Enrico Colantoni, Robert John Burke, Al Sapienza (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(103)

Obsahy(1)

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká.
Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití). (Bajsf)

(více)

Recenze uživatele Sa.sa k tomuto seriálu (104)

Lovci zločinců (2011) 

Super seriál, velký bratr bdí nad vším...! "Vaše vlast vás potřebuje..." ()

Proměna (2011) (S01E01) 

Super úvod do seriálu... Ano velký bratr bdí nad vším...! "svět si myslí, že jsme oba mrtví..." prostě normální chlápek v obleku :))) ()

Duchové (2011) (S01E02) 

Zajímavý námět a zápletka... Nakonec se ukázalo, že za vším jsou peníze za pozemky... "Řekl jsem, že si cením soukromí..." Postupně se začíná rozplývat historie stroje i Finche ()

Hazardní mise (2011) (S01E03) 

Super prováděná přepadení bývalými vojáky, které bylo dobře provedeno... Další kousek z minulosti Reese je zde ukázán... ()

Anděl strážný (2011) (S01E04) 

Teda ten Rees to je bijec.. Jinak není vše tak jednoduché jak se zdá. Nakonec hledá důvod proč ho nakonec nezabije... ()

Rozsudek (2011) (S01E05) 

Super díl plný přestřelek, akce a dobrého námětu... "kdo jste a kde je můj syn...? - - - položil jste mi 2 otázky, která je pro vás důležitější..?!" "děkuji... - - - co že..!? - - - děkuji, že jste mi dal práci..." ()

Náprava (2011) (S01E06) 

Ress má zase plno práce a musí použít všechno umění k záchraně Zoe, která umí zařídit nemožné... ()

Svědek (2011) (S01E07) 

Elias se poprvé ukáže v seriálu a navíc ho Rees chrání před útočníky... Holt je čas na prohlédnutí, ale je již pozdě... Konec je opravdu super a vysvětluje dost... ()

Nepřítel (2011) (S01E08) 

"vaše vlast vás potřebuje..." Ano toto říkají vždy, všem a obsahuje.... Právě byl ukázán začátek a pojmenování Reese při nástupu k tajné službě... Mimochodem ten zabiják od Stasi byl zatraceně dobrej, ale kdo by se mu divil, když ho zavřeli chudáka na 24 let bez soudu i rozsudku... Nakonec ho ještě pohřbí s falešným jménem ()

Policistka na odstřel (2011) (S01E09) 

Rees chrání Carterovou, kterou chtějí zabít... Nakonec to dobře dopadne, když Rees zruší "povolení" k zabití přímo u šéfa, ale mohl to udělat hned na začátku, i když to by pak nebylo co natáčet... ()

Kvarteto (2011) (S01E10) 

Teda 4 čísla najednou to tu ještě nebylo, ale jak jinak tolik lidí s 1 Reesem nezachráníš.... Tak už i na Reese došlo, chudák byl 2x postřelen bývalým parťákem ze CIA... :( Naštěstí mu Carterová pomůže do auta k Finchovi, že by... ()

Domovník (2012) (S01E11) 

Tak hurá Rees žije, i když je trochu pomlácenej... Jinak Carterová snad už pochopila co Finch a Rees dělají... Konec byl super jak bylo ukázáno jak stroj asi pracuje... ()

Dědictví (2012) (S01E12) 

Tak to bylo dobrý tolik peněz vydělat na "fiktivních" dětech.... Hurá Carterová už spolupracuje naplno a ani se moc nebrání :)). Rees pořád "pátrá" po minulosti Finche... ()

Důstojný protivník (2012) (S01E13) 

Super epizoda plná akce a dobrého námětu... Navíc krásně ukazuje jak lze udělat z nevinného při dobré přípravě a zkušeností "údajného" vraha... Ano přesně tak to je... Paráda na scéně se ukázal konečně důstojný protivník ROOT, tak hned bude veseleji ()

Vlk samotář a mládě (2012) (S01E14) 

Tak už i děti jsou v ohrožení a stroj dává jejich čísla... Jinak Rees se snaží vypátrat minulost Finche :)) ()

Modrý kód (2012) (S01E15) 

Hodně drsná epizoda plná akce a zvratů... Ano CIA neodpustí žádné chyby ()

Riskantní podnik (2012) (S01E16) 

Dobře natočený díl  ukazující machinace na burze i to jak lze "vydělat" velké peníze.. Reese měl plné ruce práce, aby udržel mladého makléře na živu... ()

Dítě (2012) (S01E17) 

Hezká epizoda o malém dítěti a starání se o to aby zůstalo na živu... Vtipné je to kdo si vlastně najal vrahy a únosce, aneb za vším hledej ženu...  Ten konec byl hustej a s Eliasem si ještě užijeme ()

Doktor Jekyll a pan Hyde (2012) (S01E18) 

Super epizoda, která ukazuje "krádež" totožnosti.. Jinak ten konec stál za to a chudák Finch jak byl sjetej extazí :))) Za to Rees má problém, jde po něm nová jednotka federalů.. Takže bude ještě veselo... ()

Maso a krev (2012) (S01E19) 

Jj Elias je fakt super padouch, když chce odstranit všechny šéfy mafie :)) No nápad to není zlý, ale nebude to mít tak snadné... Navíc vidíme i ukázku Eliasovi minulosti... Ten konec stál za to...! ()

Související novinky

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Ve věku třiaosmdesáti let zemřel ve čtvrtek v nemocnici Mount Sinai v New York City po krátké nemoci americký herec Mark Margolis, mnoha divákům známý především jako zlověstný don Hector Salamanca ze… (více)

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jonathan Nolan, bratr slavnějšího Christophera Nolana a zároveň zkušený televizní veterán, jenž má na kontě věci typu Lovci zločinců nebo v titulku zmiňovaný Westworld a rovněž pomáhal psát scénáře k… (více)

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

07.02.2012

Účast špičkových filmových tvůrců v televizních projektech už dnes není ničím výjimečným. Z těch posledních jmenujme třeba drama HBO Luck, na kterém Michael Mann spolupracuje s Dustinem Hoffmanem.… (více)

Reklama

Reklama