Las Vegas: Kasino

USA, (2003–2008), 73 h 34 min (Minutáž: 40–43 min)

Josh Duhamel, James Lesure, Vanessa Marcil, Molly Sims, James Caan, Nikki Cox, Marsha Thomason, Tom Selleck, Frank Santorelli, Guy Ecker, Dale Dye (více)

Série(5) / Epizody(106)

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce... (oficiální text distributora)

Expendable

Popravdě jsem nejdříve nevěděl o co se jedná, ale viděl jsem tam Stalloneho jak tam popíjí pivo a tak jsem se o tento film později/seriál začal zajímat více. Není to vůbec špatné, pár dílů je solidních, zbytek průměr, drobná role Stallona jako přítele šéfa kasíná poteší, Předvádí typický výkon alá Rocky, který mu sedí. Na zahnání nudy zcela dostačující.60 ()

ConanVJ

Průměrnej krimi seriál, kterej nevybočuje ničím neobvyklím z řady nespočtu podobných záležitostí. Opět ho nějak nesleduju, ale náhodou jsem viděl i díl se Slyem a i díky němu dávám 50% :) ()

Alqarin

Nenáročný seroš bez vyšších ambicí, který občas dokáže být dost vtipný ;-) Jo a herečky jsou klasicky "po americku" všechny strašný čuby. ()

Her0.89

Po serii všemožných kriminálek to považuji za příjemnou oddechovku. Viděl jsem několik dílů a myslím si, že se na to dá koukat....Navíc si myslím, že je to velká pohoda, protože, když se v některých dílech objeví osobnosti jako Jean-Claude Van Damme, či na konci dílu vystoupí skupina Black Eyed Peas, tak nezbývá nic jiného než si to užít a hodit se do pohody. ()

*Elfík*

když jsem to viděla poprvé, příliš mě to nenadchlo. Shodou okolností jsem nějak ,,omylem'' zapnula televizi (zajímavé, to dělám často)a zrovna tam dávali kasino. Tak jsem ten díl vytrpěla, jenže jsem zjistila, že to není až tak špatné. Herci byli příjemní (a hezcí :D) a herečky sympatické i když jsem nikdy nemusela Nikky Cox. Seriál jsem začala sledovat docela pravidelně (taky proto, že to dávali ve vhodnou dobu - chytrá Nova!) a docela si ho i zamilovala (ale ne tak, aby šel do mých oblíbených, stejně by se tam nevešel, na to je dost chytrých a hezkých seriálů). Chybičky se občas vloudí a některé díly jsou vyloženě nudné a na můj vkus až moc praštěné. (A to tý praštěnosti snesu docela dost! :)) Takže 3*. Lepší průměr.... ()

Colonist

Takhle žánrově nevyrovnaný seriál jsem už dlouho neviděl. Jeden díl detektivka, jeden díl přitroublá komedie, jeden díl drama z prostředí casina, jeden díl soap opera, jeden díl thriller,...zkrátka jako když Pejsek s Kočičkou pekli dort, do tohohle seriálu také tvůrci naházeli úplně všechno. Ty epizody, kde se řeší nějaká loupež v casinu nebo něco podobného, ty jsou celkem slušné, ale ty ostatní, kde řeší vztahy nebo rádoby vtipné zápletky typu "nudistické důchodkyně u bazénu", tak ty nestojí za nic. Jedinou sympatickou postavou v seriálu je James Caan, ostatní charaktery jsou děsné. Zejména ty ženské. Jsou sice pěkné, ale jsou to takové rajdy, že si je prostě nejde oblíbit. Škoda, seriál z atraktivního prostředí Las Vegas mohl být bomba. Jó, to kdyby někdo udělal seriál podle Scorseseho Casina, to by bylo jiné kafe... ()

Katarine

Tenhle seriál jsem si tak nějak už prostě oblíbila a po náročném dni je to rozhodně skvělá oddychovka. Navíc se je rozhodně na co dívat, ať už myslím herecké představitele ne jen těch hlavních rolí, ale i vedlejších či takových, které se v seriálu mihnou jen na pár dílů (Sylvester Stallone apod.), nebo to okouzlující prostředí hotelového kasína v Las Vegas, kde se točí v každé vteřině tolik peněz, kolik já za celý život neuvidím. Jo, tohle mě prostě baví. ()

Fíla

James Lesure, jednoznačně největší borec. James Caan, další borec. Vanessa Marcil, jedna superkočka. Molly Sims, druhá superkočka. =80% ()

lekr

Celkem fajn seriál na zahnání odpolední nudy. Zajímavé prostředí, sexy holky a skvělí herci, kterým jednoznačně vévodí James Caan jemuž role šéfa bezpečnostního týmu překvapivě sedla. Jen je škoda, že některé epizody až moc připomínají tuctovou televizní detektivku. ()

Martin741

Serial, ktory zavedie divaka do tajov a sveta kasin. Ja som si to uzival, ale uz by som sa k tomu nevratil. Apropo, neobjavili tu nahodou herca menom Josh Duhamel? Serial sam osebe : 60 % ()

Mr.Ripley

Naprosto průměrný seriál u něhož byste originalitu hledali těžko. Ideální pro odpolední vysílání, kdy potřebujete vypnout mozek a jen relaxovat. ()

MiCM

Není to nějak extra zajímavé, nebo zábavné, ale má to hodně světlé chvilky a je tady hromada různých postupů, které možná budou opravdu z praxe velkého kasína. ()

sallyann

Seril paráda, o tom žádná....ale na Nově jsou pěkný blbci....přehodili poslední díl s předposledním, takže jsem na to dnes koukala jak tele na nový vrata!!! ()

BoncheR

Amerických seriálov ako tento je mnoho a ničím sa neodlišujú. Nápad je tak-trochu uspatý a neoriginálny, no zase postavy sú celkom sympatické0. V takomto types seriálu a problémy riešia tak, že hlavný vyšetrovateľ zdvihne telefón a zavolá nejakej svojej známej/známemu a ten mu dá presne tú informáciu ktorú chce počuť. V skutočnosti to tak nefunguje ale priznajme si...čo je v seriáloch normálne ?/60%/ ()

Aven

V žádném flmovém, seriálovém či televizním počinu nenajdete tak velkou hustotu nádherných přihlouplých modelek na metr čtvereční jako v imaginárním kasínu z Las Vegas. To mě na jednu stranu neuvěřitelně štve, na stranu druhou nutí koukat ikdyž vlastně nechci. ()