Inga Lindström

• Slovensko Inga Lindströmová
Německo, (2004–2024), 150 h 33 min (Minutáž: 84–95 min)

Předloha:

Christiane Sadlo (kniha)

Gila von Weitershausen, Karl Heinz Vosgerau, Nicki von Tempelhoff, Hendrik Duryn, Jochen Schropp, Simone Heher, Inez Bjørg David, Nicola Tiggeler (více)

Epizody(101)

Recenze uživatele laik_60 k tomuto seriálu (34)

Druhá šance (2015) (E56)

Tentokrát Lindstromova "vymyslela" špeciálnu anamnézu, jednoducho, chalan si pamätal všetko okrem vlastne ženy a 4 roky manželstva s ňou. Napriek predvídateľnému priebehu (a koncu) dalo sa na film pozerať až do konca, ako sa s tým hlavní protagonisti vysporiadali. ()

Děti mé sestry (2015) (E57)

V Lindstromovej scenároch sa vždyciinky  pije zasadne červene víno, vo švédsku sa hlavne postavy kúpu v studených jazerách ako madari na Balatone, a najviac rozumu majú 4 ročne deti ako malá Rachel ()

Hotel u jezera (2015) (E58)

Cellkom zaujímavý dramatický rozbeh ale ten bláznivý a domotaný záver, to pani Inga fakt prehnala., Škoda vyzeralo to na slušnú trojku. ()

Dej šanci lásce (2015) (E59)

Sympaticky dej, aj keď názov zvádzal k dojmu, že to bude prehnane romantické a sentimentálne, nebolo tomu tak (teda až na pekný záver), zábavné bolo sledovať starého  mrzutého samotára a jeho rodinu a ich  postupnú premenu. ()

S Lilli si nezahrávej (2015) (E60)

V tomto filme Inge svoj tradičný romanticky sentiment okorenila zaujímavou policajno - diplomatickou zápletkou, čo filmu len prospelo. Jeden z jej lepších filmov. ()

Elin má každý rád (2016) (E63)

film, kde sa zídu samí "ambiciózni" ľudia, starý doktor, jeho syn ambiciózny kardiológ, robí obvoďáka, druhy syn ambiciózny skladateľ, obkolesený spústou fanyniek, a samozrejme ambiciózna sestrička, ktorá všetkým pomotá hlavu a aj ich "ambície" (samozrejme v dobrom. bol by to celkom slušný priemer, keby Nico Roder  -- hrajúci syna - skladateľa,  nebol o hlavu menší od hlavnej predstaviteľky. :) ()

Láska žije dál (2016) (E64)

Príliš veľa nostalgie, až to miestami nudilo. naviac sa mi furt tlačila otázka, na čo bolo treba samejna ostrove 6 ovcí, ???? ani ich nedojila iba krmila pche !!!! ()

Ten pravý (2016) (E65) odpad!

absolut absurde Unmöglichkeit !!!!!! pche !!!!!! ()

Čas na lásku (2016) (E66)

priemerna romantik, za kritiku stoja príliš mladí partneri  k k hlavným ženskym postavam ()

Hry lásky v Samlundu (2017) (E68) odpad!

Inga si tu vystrelila z ej faanúšikov. Otec gay, mame je to jedno, sestra ich mala  osemnásť, dcera "v druháči" a to všetko nasilu pomiešane a este aj s predpokladaným koncom. Pche ()

Kuchařka lásky (2017) (E69)

asi jedna z najslabších Lindstromoviek, aké som doposiaľ videl, nemožný scenár a nemožní herci. ()

Zamilovaná asistentka (2017) (E72)

hlupy a zvrátený plán nevyšiel .... takto v živote to nechodí tobôž nie v tom filmovom. Jeden z najhorších scenarov od Ingy. ()

Ordinace na venkově (2019) (E82)

O filmoch z medicinskeho prostredia, mávaju svoje čaro. Tak isto to bole aj v tomto filme ked to bolo ... s hroznými hercami :) ()