Reklama

Reklama

Griffinovi

(seriál)
Trailer
USA, (1999–2024), 159 h 48 min (Minutáž: 21–54 min)

Předloha:

Richard Matheson (povídka)

Kamera:

Ralph Kaechele

Hrají:

Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green, Mila Kunis, Adam West, Patrick Warburton, Phil LaMarr, Gary Cole, Jennifer Tilly, Fred Tatasciore, Ralph Garman (více)
(další profese)

Série(22) / Epizody(429)

Animovaný seriál o netypické americké rodince Griffinových. Každý z nich je originál, včetně jejich mluvícího psa Briana, který všechny překvapivé rodinné situace komentuje s moudrostí sobě vlastní. (TV Nova)

Videa (3)

Trailer

Recenze (794)

Radek99 

všechny recenze uživatele

Jeden z následovníků amerického animovaného seriálu Simpsonovi o středostavovské rodince a jejich denních problémech, postavený ještě více na situačním humoru, parodii a gradaci absurdity ... Zvláštnostmi jsou především lidským hlasem mluvící a lidsky uvažující rodinný pejsek a malé nemluvně všemi možnými i nemožnými způsoby usilující o vraždu své matky... Dost vtipné, dost cool, jen mi osobně vadí styl té animace, trochu těžkopádný a nezvykle osobitý... ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Slušná kopie Simpsonů, ale že by mi to trhalo žíly, to se říct nedá. Problém je nejen v nevyváženém humoru (dost často si říkám "kde už sem ten fór jenom viděl") a nulovém ději, ale především v samotné rodince, která je mi i po dvou sezónách naprosto ukradená (a to batole mi přijde většinou ukrutně nevtipné)… a neskutečnym způsobem mi leze na nervy ta animace, něco tak vizuálně neatraktivního sem neviděl od Pakárny… ()

Reklama

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Hm... Když jsem se dokázal pobavit u South Parku, chtěl jsem dát šanci i dalším animovaným seriálům. Ale tohle vážně nebude pro mě. Předvídatelné, neustále stejné, bez kontextu. Prakticky to, co jsou Simpsonovi posledních pár let, je tenhle seriál od začátku. A jestli to časem překonal, nemám v tuhle chvíli trpělivost zjišťovat. Zas tak prázdný můj denní režim není a Griffithovi mi leda připomněli, proč vlastně nemám rád seriály jako formát - jsou to dvacetiminutové záplaty času bez přínosu pro člověka. Když jsou ty záplaty dost zajímavé, jsem i já ochotný jim propadnout, ale Family Guy se mi jeví strašně vyprázdněný. 2 a 1/2 ()

H34D 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sháním nějaké přemýšlecí granáty, zn.: spěchá, potřebuji přemýšlet... Ačkoliv mám odjakživa raději hrané věci, než animované, Family Guy se mi hodně trefil do noty. Jeho specifický styl humoru mi sedí jak hrnec na prdel - je to bláznivé, lehce vulgární, přiměřeně úchylné a plné "flashbackovitých" přechodů do absurdních scén, o kterých se právě mluví, což je asi tak největší poznávací znamení seriálu. Ačkoliv Simpsonovi tady byli první a poskytli Family Guyovi dost inspirace, o vykrádání zde určitě nejde, Family Guy je pro mě originálnější a vtipnější a řadím ho na první místo mých nejoblíbenějších animováných seriálů... Petarded! 9/10 ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-seriál. Takoví, druzí animovaní Simpsonovi, doslova a do písmene! Rodinka Griffinů se ovšem může pyšnit lepší animací a občas i lepším humorem jednotlivých charakterů. | 1.série (80%), 2.série (75%), 3.série (80%), 4.série (85%), 5.série (80%), 6.série (80%), 7.série (80%), 8.série 0/21 (??%), 9.série 0/18 (??%), 10.série 0/23 (??%), 11.série 0/22 (??%), 12.série 0/21 (??%), 13.série 0/18 (??%), 14.série 0/10 (??%), > Průměr: 80% (4*) | ()

Galerie (1 742)

Zajímavosti (565)

  • Chris má podle seriálu narozeniny 8. února. (Martin_W)
  • V roce 2013 představovaly náklady na vytvoření jedné epizody 2 miliony amerických dolarů. (Ruuzha)

Související novinky

Ženatý se závazky se vrací... jako animák

Ženatý se závazky se vrací... jako animák

15.05.2022

Málokterá osmdesátková znělka se člověku zažrala do paměti tolik, jako ta ze seriálu Ženatý se závazky. Komedie o dysfunkční rodině Bundyových běžela v televizi od roku 1987 do roku 1997, v roce 2012… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

30.06.2020

V požehnaném věku osmadevadesáti let opustil filmový svět americký herec, režisér a scénárista Carl Reiner. Zemřel z přirozených příčin v noci z pondělí na úterý ve svém domě v Beverly Hills, jak… (více)

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Pro většinu Čechů je prvním Batmanem Michael Keaton, v Americe ale všichni vyrůstali na seriálu z 60. let, v němž si Bruce Waynea zahrál Adam West. Washingtonský rodák se díky napůl parodické show,… (více)

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

13.08.2014

Dvě hollywoodské legendy během dvou dnů? Smutnější týden letos filmový svět ještě nezažil a snad už ani nezažije. Nejdříve jsme přišli o třiašedesátiletého komediálního génia Robina Williamse, který… (více)

Reklama

Reklama