Reklama

Reklama

Griffinovi

(seriál)
  • USA Family Guy (více)
Trailer
USA, (1999–2024), 159 h 48 min (Minutáž: 21–54 min)

Předloha:

Richard Matheson (povídka)

Kamera:

Ralph Kaechele

Hrají:

Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green, Mila Kunis, Adam West, Patrick Warburton, Phil LaMarr, Gary Cole, Jennifer Tilly, Fred Tatasciore, Ralph Garman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(22) / Epizody(429)

Animovaný seriál o netypické americké rodince Griffinových. Každý z nich je originál, včetně jejich mluvícího psa Briana, který všechny překvapivé rodinné situace komentuje s moudrostí sobě vlastní. (TV Nova)

Videa (3)

Trailer

Recenze (794)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Ani ne tak kopie Simpsonových - U nichž mimochodem naopak většina naprosto opomíjí, že ti sami velmi důsledně vychází z Ženatého se závazky, když ho zejména zpočátku mnohdy navíc slušně vykrádají.. - jako spíš vpravdě bizarní hybrid hned několika forem a stylů.. Samozřejmě naopak vycházejících z několika jiných seriálových legend, od nichž se odlišuje snad jen velmi černým, mnohdy bohužel zas nedůsledně hraničním, humorem.. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodnoceno po zhlédnutí pěti sérií. Poslední dobou jsem se čím dál častěji díval na YouTube na všelijaké krátké scénky z tohoto seriálu. No, a když už to bylo ve stádiu, že jsem jich většinu znal nazpaměť, tak jsem se rozhodl, že si tento seriál seženu a podívám se na něj. Teď jsem načal šestou sérii a můžu zatím říct, že je to opravdu vtipná, nekorektní jízda, která nepotřebuje nosný příběh, většina jeho vtípků se točí kolem slavných herců, zpěváků, sportovců, politiků, kteří tam jsou jakoby navíc. Ale zároveň pro tento styl humoru a chuť navážet se do všeho a všech jsem si tento seriál oblíbil. Uvidíme, jakých bude dalších šest sérií, každopádně já se zatím bavím u naprosté většiny dílů královsky. A možná ještě víc než u Simpsonových platí, že čím více se vyznáte v americké pop kultuře a událostech, které hýbaly Amerikou, tím více se pobavíte. 100 %. ()

Reklama

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Hm... Když jsem se dokázal pobavit u South Parku, chtěl jsem dát šanci i dalším animovaným seriálům. Ale tohle vážně nebude pro mě. Předvídatelné, neustále stejné, bez kontextu. Prakticky to, co jsou Simpsonovi posledních pár let, je tenhle seriál od začátku. A jestli to časem překonal, nemám v tuhle chvíli trpělivost zjišťovat. Zas tak prázdný můj denní režim není a Griffithovi mi leda připomněli, proč vlastně nemám rád seriály jako formát - jsou to dvacetiminutové záplaty času bez přínosu pro člověka. Když jsou ty záplaty dost zajímavé, jsem i já ochotný jim propadnout, ale Family Guy se mi jeví strašně vyprázdněný. 2 a 1/2 ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Skusil som to. Naozaj som tomu dal šancu. No nemôžem si na to zvyknúť. Nepáči sa mi to. Patrím k ortodoxným priaznivcom animovanej série "The Simpsons" a taktiež som si vždy rád pozrel "Mestečko South Park". Preto akýsi ich komerčne vypočítavý hybrid ma nemá čím osloviť. "Griffinovci" sú mi strašne nesympatickí. Dokážu ma skôr otráviť ako pobaviť. U mňa to nepadlo na úrodnú pôdu. ** ()

boshke 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvních pět sérií není nejlepších (skvělý humor, ale je ho málo), ale když se jimi člověk prokouše, je odměněn zvýšenou kvalitou obrazu, humoru, zmizením nevýrazného Clevelanda do vlastního seriálu a obrovskou spoustou zábavy. Dodatek - po dvanácté sérii se seriálem končím. Jedenáctá se ještě dala snést, ale dvanáctka už silně vaří z vody. Family Guye postihuje úplně to samé jako Simpsonovi, jen sešup přichází mnohem dříve a je příkřejší... 80% (1. série - 70%, 2. série - 80%, 3. série - 70%, 4.-5. série - 80%, 6.-10. série - 100%, 11. série - 70%, 12. série - 50%) ()

Galerie (1 679)

Zajímavosti (560)

  • Magazín TV Guide zařadil seriál na deváté místo žebříčku nejlepších kreslených televizních pořadů. (Poker_Face)
  • Bonnie Swanson je těhotná celé první tři sezóny. Peter tuto skutečnost zmíní v jedné z pozdějších epizod. (Poker_Face)

Související novinky

Ženatý se závazky se vrací... jako animák

Ženatý se závazky se vrací... jako animák

15.05.2022

Málokterá osmdesátková znělka se člověku zažrala do paměti tolik, jako ta ze seriálu Ženatý se závazky. Komedie o dysfunkční rodině Bundyových běžela v televizi od roku 1987 do roku 1997, v roce 2012… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

30.06.2020

V požehnaném věku osmadevadesáti let opustil filmový svět americký herec, režisér a scénárista Carl Reiner. Zemřel z přirozených příčin v noci z pondělí na úterý ve svém domě v Beverly Hills, jak… (více)

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Pro většinu Čechů je prvním Batmanem Michael Keaton, v Americe ale všichni vyrůstali na seriálu z 60. let, v němž si Bruce Waynea zahrál Adam West. Washingtonský rodák se díky napůl parodické show,… (více)

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

13.08.2014

Dvě hollywoodské legendy během dvou dnů? Smutnější týden letos filmový svět ještě nezažil a snad už ani nezažije. Nejdříve jsme přišli o třiašedesátiletého komediálního génia Robina Williamse, který… (více)

Reklama

Reklama