Griffinovi

USA, (1999–2024), 161 h 36 min (Minutáž: 21–54 min)

Předloha:

Richard Matheson (povídka)

Kamera:

Ralph Kaechele

Seth MacFarlane, Alex Borstein, Seth Green, Mila Kunis, Adam West, Patrick Warburton, Phil LaMarr, Gary Cole, Jennifer Tilly, Fred Tatasciore, Ralph Garman (více)

Série(23) / Epizody(434)

Animovaný seriál o netypické americké rodince Griffinových. Každý z nich je originál, včetně jejich mluvícího psa Briana, který všechny překvapivé rodinné situace komentuje s moudrostí sobě vlastní. (TV Nova)

lardko

Tenhle seriál je komediální jenom kvuli Peterovi a jeho hospodský partě kdyby tam nebili tak by byl seriál nudnej. Peter je prostě borec kterej mě vždycky rozesměje je to takovej druhej Homer Simpson. Ale se seriálem Simpsonovi se tohle vůbec nedá srovnávat. Sice tohle je dobrý seriál , ale spousta dílů je dost nezajímavých a nudných. ()

Jaroslaf odpad!

píšou to kapustňáci a podle toho taky dycky vypadalo. nenávidim flashbacky nesouvisející s dějem. hrozně, hrozně moc. víc než eric cartman. ()

holyterry

Asi když mi bylo takový dvanáct či třináct narazila jsem na jeden seriál s úžasným specifickým humorem který je někdy i vulgární ale přesto je inteligentní a má svůj šarm (tedy toto platí hlavně na 1. až 3. sérii). V té době jsem tedy došla zhruba tak do deváté série seriálu a pak jsem se dál nedívala. Přesně tak jsou to Griffinovi. Nedávno jsem začala sledovat znovu tento seriál. Seriál který mě před pár lety tolik okouzlil mě začal od 12. série nehorázně odpuzovat. Ze všech postav se staly bezmozkovitá, nudná, trapná a bezohledná stvoření. Skutečně se mi nezdá vtipné to že dítě mužského pohlaví otěhotní se svým nejlepším kamarádem který je pes. Mám se smát tomu jak nechutní hybridi umírají a rodiče kteří jsou doslova batole a pes pomalu přihází o rozum? Navíc to není podáno vtipem. Celé je to bráno seriózně. A nebo mě má bavit sledovat půl hodiny kreslenou rodinku jak sedí v obývacím pokoji jak se hádají kdo z nich je nejhorší člen rodiny(vedlejší dějová linka je tedy pěkně a originálně zpracovaná to musím uznat)? Takto bych mohla popisovat snad skoro každou epizodu 12. až 14. série. Se seriálem jsem nadobro skončila u 16 série 1 epizody kdy si tvůrci museli vylít srdíčko kvůli tomu že za celou tu dobu co seriál existuje ještě nedostaly cenu Emmy... Je mi líto že z tak výborného seriálu se stala nechutná kejda. ()

strangercz

Hodnocení po dvou sezónách velmi dobrý animovaný seriál který sice nemá na simpsonovi ale i tak hodně pobaví. Stewie je king jedna z nejlepších postav co sem viděl ()

percival

spis se usmivam nez bych vybuchoval smichy, neni to spatne, ale ani genialni... *** doplneni: 4.serie se mi libi, skvele narazky, skvele vtipy, zvysuju hodnoceni na **** ... sledovano pouze v originalnim zneni ()

Brasi odpad!

Z objektivního hlediska jsem tu měl dvě hvězdy, ale sakra! já v tomhle případě nechci bejt obejktivní ani v nejmenším! Nakopat ho do koulí. Do všech! ()

melloun

Strašně hloupý a nesympatický seriál. Jestli někomu připadá vtipný, tak má asi nádor na mozku, anebo je psychopat. * Oprava: seriál není nesympatický, to jen Peter je nehorázné pako. * Na tento druh humoru si člověk musí nejprve trochu zvyknout a teprve potom ocení některé jeho kvality. ()

Gadyn

Simpsonovi mě nikdy nijak extra nebavili, ale humor Family Guye mi sedl jako žádný jiný. Sledoval jsem ho s českým debingem, na který jsem moc chvály neslyšel, ale co jsem měl možnost srovnat, tak český připadá o úroveň výš. ()

fifi.m

Tento seriál si mě nezískal hned, ale až po několika dílech. Kvalita jednotlivých dílů je určitě stoupající, stejně tak jako množství odkazů z popkultury, a rasistických či jiných podobných narážek :) V mnohém je to lepší než Simpsnovi, dalo by se říct, že více promyšlené, a pro inteligentnější diváky. Někdy mě opravdu štve Peterova zabedněnost, ale Stewie je boží :) /// Oblíbené hlášky: "To bylo tehdy, a teď je teď. A tohle je židle, támhle to lampa, ty máš kozičky a já tu trofej vypátrám."---"Óóó, bože pardón, nemůžu se na vás dívat, já snesu lecjakej hnus, ale tohle je vážně síla!"---"Mýmu dospělýmu já se líbí, že se pobavíme. Dítě ve mně by se nejradši zabilo, protože ze mě vyrostl nechutnej tlusťoch."---"Petere, ty tvoje výmluvy jsou slabší, než nohy děcka po obrně."---"Ovšem, vždyť tady dřeš do úmoru jako mezek. Jak vůbec pokračuje ten román, který píšeš? No? Popsal's už celý stoh papírů? Máš už poutavou zápletku? Už se rýsuje ten velký román? Píšeš ho už tři roky, ne? Máš už podmanivého hrdinu? Co? A k tomu úskalí který musí překonat? Rodí se ten příběh? Je to fuška? Zaměstnává tě už hezky dlouho. Zmiňoval's ho už před třemi lety, ne? Stále na něm dřeš? Pěkně si počteme, chytne nás zápletka? Z přátel budou sokové, ze soků přátele, há? A na závěr tvůj hlavní hrdina bohatší o zkušenost, ano? Je to tak? Ano? Máš už... Ne ne, zasloužíš si pauzu."---"Jak sem pronikla? Ta musela být tišší než dietetik Britney Spearsové!"---"To je ještě větší úspěch než vměstnat hlavu Minie Driver do záběru." ()

Wawer

Díly plné neskutečně vtipných scén, které dosahují kvalit nejlepších let simpsonů, střídají díly, které nejsou vtipné ani trochu ba co víc jsou trapnost sama ()

dvd-L

Dobrý seriál s otřesným českým dabingem. Rozhodně doporučuju původní znění, bez něj to nemá cenu. ()

Řezník

V případě tohohle seriálu musím naprosto souhlasit s názorem Erica Cartmana - Je to hloupej seriál náhodně poskladanej z na sebe navzájem nenavazujících vtipů. PS: Fakt bych věřil, že scénář chystá několik kapustňáků. ()

TaanStari

Family Guy narozdíl od Simpsonů a Futuramy není sterilní a do všeho jde naplno. Podle mě jde o nejvtipnější animovaný seriál. ()

spoonman

Family Guy je dobrý způsob jak oddělit zrno od plev - když narazíte na někoho, kdo je ochoten se smát, alespoň každému druhému giggity nahlas, víte, že to je ten speciální někdo - a zřejmě vám dá ()

heihatchi

Je to sice srandovní seriál (hlavně díky malýmu Stewiemu), ale bohužel se vtípky časem opakujou aneb Peter vypráví o nějaké své šílené historce. Viděl jsem asi tři série, pak jsem ztratil zájem. ()

stansrac

myslím, že řada z vás je na mé straně. A pro ty, kterým se FG nelíbí mám jenom dvě silná slova. No ták. No tááááák! ()

Eluin

Tohle je prostě skvělý seriál. Byť ten humor je někdy docela síla... SURFING BIRD...BIRD BIRD BIRD, BIRD IS THE WORD. ()

Ženatý se závazky se vrací... jako animák

Ženatý se závazky se vrací... jako animák

15.05.2022

Málokterá osmdesátková znělka se člověku zažrala do paměti tolik, jako ta ze seriálu Ženatý se závazky. Komedie o dysfunkční rodině Bundyových běžela v televizi od roku 1987 do roku 1997, v roce 2012… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner