Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

J0hn odpad!

Kdybych to měl hodnotit, musel bych být sprostý, proto rači hodim do placu několik pravd o Chucku Norrisovi snad vás to pobaví: -Kdyz jde Bubák spát, každou noc se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris -Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený Kříž. Jen ne svojí vlastní -Chuck Norris hrál ruskou ruletu s plně nabitou zbraní a vyhrál -Když Chuck Norris spadne do vody, nebude mokrý, ale voda bude Chuck Norris -Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které nechal Chuck Norris přežít. -Pokud má Chuck Norris zpoždění, čas by měl radši sakra zpomalit -Chuck Norris dokáže pálit mravence lupou. V noci. -Chuck Norris je první človek, který porazil betonovou zeď v tenise. -Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že nikdy neplakal. -Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno že všechny rekordy drží Chuck Norris, zde uvedení lidé jsou ti co jsou mu nejblíž -Nekteří lidé nosí pyjamo se Supermanem. Superman nosí pyjamo s Chuckem Norrisem -Nejsou žádné odlišné rasy, jenom země plné lidí, které Chuck Norris zbil do různých odstínů černé, modré a žluté -Chuck Norris si v KFC objednal BigMac a dostal ho -V Iráku nebyly žadné zbraně hromadného ničení. Chuck Norris žije v Oklahomě -Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků protože uznává pouze prvek překvapení -Na Nagasaki nikdy žádná bomba nespadla, to jen Chuck Norris vyskočil z letadla a udeřil do země -Značka „parkování pro handicapované“ neznamená, že zde mohou parkovat postižení, znamená to, že tam parkuje Chuck Norris a pokud tam zastavíte udělá z Vás handicapovaného. -V průměrném obývacím pokoji je 1242 věcí, pomocí nichž by Vás Chuck Norris dokázal zabít Včetně samotného pokoje -Chuck Norris nespí, jen čeká -Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris -Hlavní příčiny smrti v USA jsou: 1.Onemocnění srdce, 2.Chuck Norris, 3.Rakovina -Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako Chuck Norris -Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, co potřebuje -Chuck Norris je tak rychlý, že může oběhnout Zemi a udeřit se do zad -Chuck Norris nenosí hodinky, on prostě určí kolik je hodin -Většina lidí má 23 párů chromozómů Chuck jich má 72 a všechny jsou smrtelné -Chuck Norris zná poslední číslo čísla Pí -Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou Chuck Norris má větší obě -Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové Tu vynalezl Tom Cruise -Chuck Norris umí roztáhnout diamant a proměnit ho tak v uhlí -Žádné globální oteplování neexistuje, to jen Chuck Norris přiblížil Slunce, když mu bylo chladno -Za každým úspěšným mužem je žena, za každým mrtvým mužem je Chuck Norris -Když bůh řekl „budiž světlo“, Chuck Norris čekal až poprosí -Ozzy Osbourne ukusuje hlavy netopýrům, Chuck Norris to dělá tygrům usurijským -Chuck Norris umí dělat bubliny z hovězích steaků -Chuck Norris nema bankovní ucet. Vždycky jenom oznámí bance kolik potřebuje -Chuck Norris dokáže vyhrát hru Dostihy a sázky aniž by vlastnil jediného koně. -Chuck Norris dokázal že jsme ve vesmíru sami. Před jeho první vesmírnou expedicí jsme nebyli -Chuck Norris jednou navštívil Panenské ostrovy. Teď se jmenují Ostrovy -Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem -Na konci dílu Walker : Texas Ranger nejede seznam herců ale seznam umrtí během natáčení -Scéna ve které Chuck Norris prohraje souboj s Bruce Leem, byla scéna s nejdražšímy speciálnímy efekty v historii kinematografie všech dob -Chuck Norris vymyslel rakovinu protože byl unavený ze zabíjení lidí -Chuck Norris nenechává zprávy, nechává varování Chuck Norris spí v noci se světlem. Ne že by se Chuck Norris bál tmy, ale tma se bojí Chucka Norrise -Když Arnold v prvním Terminátorovi říká "Já se vrátím" myslí tím že jde požádat Chucka Norrise o pomoc -Chuck Norris jednou přežil sebevražedný atentát. On byl atentátník -Pokud ti Chuck Norris ukáže prostředníček, ukazuje ti kolik sekund života ti zbývá -Velká Čínská zeď byla původně postavena aby zabránila Chuckovi Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala -Chuck Norris napočítal do nekonečna. Dvakrát -Chuck Norris zemřel před 10 lety ale Smrtka neměla odvahu mu to říct -Chuck Norris umí dělit nulou () (méně) (více)

GianniP

Při větším rozvoji virtuální reality na nás možná budou ukopnuté hlavy Chuckových naprosto debilních nepřátel lítat přímo z obrazovky. ()

vasad

Miluju to uz od raneho detstvi! Vsichni akcni hrdinove se pred CHUCKEM muzou jit zahrabat do hromad svych vystrilenych nabojnic! A ta znelka... ta mi vzdycky zvedne naladu, jen si na ni staci vzpomenout. ()

Cortesz odpad!

Kdo viděl ví co je to za utrpení tohle sledovat, a kdo neviděl tak aspoň ví co je zač Chuck Norris a to stačí. V hlavě mi utkvěla scéna kdy chuck jede autem a telefonuje z telefonu se ozývá nějaká otázka a chuck odpovídá kývnutím hlavy. Stačí vám to ? :-D ()

Whiskas

Vrtulník byl vynalezen, když konstruktéři pozorovali Chucka Norrise, jak dělá osm kopů s otočkou za vteřinu. ()

LuNaj

Chuck "Kamenný xicht" Norris předvede několik skvělých kopů, správňáckých keců, zaposiluje na Total Gymu a máme tady seriál Walker, Texas, Ranger. Jako 13letého kluka mě to bavilo. Neustále se tam někdo mlátil atd. Absence příběhu mi vůbec nevadila. S odstupem se na to člověk dívá jinak. 1*, ale mám strach, že mě Chuck v noci přepadne a svým brutálním kopem mě přibije ke zdi jako Ježíše ke kříži. Takže ve výsledku 2*. ()

haans

Nebýt týhle naprostý stupidity, svět by byl rázem o jednu legendu chudší.. A to by byla přece škoda, ne? :) ()

Pharlap

Přiznám se, že když před lety, začal tenhle seriál na TV Nova, sledoval jsem, a líbilo se :-) Nicméně, s přibývajícími díly, zápletkami... začal děj otupovat, a stala se z toho jakási estráda pro Chucka N. Bez nápadu, bez nadhledu.. ()

LukKon

Jednu hviezdu dám Chuckovi za to, že sú o ňom super vtipy a môžete tu vidieť jeho "smrtiacu" kopačku z otočky. Inak je to totálny odpad! ()

cesp

Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu