Hvězdná brána

• Kanada Stargate SG-1 (více)
USA / Kanada, (1997–2007), 157 h (Minutáž: 42–96 min)

Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Michael Shanks, Christopher Judge, Don S. Davis, Corin Nemec, Ben Browder, Claudia Black, Beau Bridges, Tony Amendola (více)

Série(10) / Epizody(213)

Recenze uživatele ben666 k tomuto seriálu (199)

V hadím hnízdě (1998) (S02E01)

Tato epizoda je posledním dílem z uceleného čtyřdílného bloku epizod, kterému předcházejí epizody TBFTGOG, Politics a Within the Serpent's Grasp a je důstojným završením celého bloku a zároveň skvělou úvodní epizodou 2. řady. Napětí, akce,hlášky. super epizoda. ()

Při výkonu služby (1998) (S02E02)

Výborná epizoda. Tok'rové poprvé na scéně. Skvělý herecký výkon Amandy Tapping. ()

Ve vězení (1998) (S02E03)

Normal epizoda, kdy se sg-1 snaží utéct z vězení. žádná akce ale je tam pár dobrých scén. ()

Správce (1998) (S02E04)

Zajímavá epizoda. Dovíme se něco ze soukromí Jacka O'Neilla a Daniela Jacksona, ale hlavně nezapomenutelná scéna mezi Jackem a generálem Hammondem, kdy Jack hledá na obličeji Hammonda masku. ()

Závislost (1998) (S02E05)

Slušnej díl , kdy Daniel začne být závislý na sarkofágu a je tu pár dobrých hlášek od O´Neilla. ()

Thorův vůz (1998) (S02E06)

První překvapivé setkání s Agardy v jejich pravé podobě. Návrat SG-1 na Cimmerii a po pár neakčních epizodách konečně Akce. ()

Zpráva v láhvi (1998) (S02E07)

Dobrá epizoda. Chudák Jack... Překvapivý závěr. ()

Rodina (1998) (S02E08)

Epizoda patří k lepšímu průměru. SG-1 se vydává na Chulak aby zachránil Teal'cova syna Rya'ca. Akce tu moc není spíš se zaměřuje na Teal'ca a jeho rodinu. ()

Tajemství (1998) (S02E09)

Výborná epizoda, ve které se skvěle mísí dvě dějové linie. Další příležitost spatřit Heru'ura a poznáváme otce Carterové, generála Jacoba Cartera, jednu z nejsympatičtějších vedlejších postav seriálu. ()

Zhouba (1998) (S02E10)

Tahle epizoda mě moc nenadchla. Bylo tam pár zajímavých scén s "komáry" a pěkná scéna mezi Jackem a Maybournem ("nechci vás praštit, ale zastřelit"). Ale jinak docela nuda, především záběry s Teal'cem a Ally. ()

Tok'rové 1 (1998) (S02E11)

Tato dvoudílná epizoda patří k nejlepším dílům 2. řady. Blíže poznáváme Tok'ry. Dobrý nápad, jak nechat Jacoba Cartera dále v seriálu. :-) ()

Duchové (1998) (S02E13)

Zajímavá epizoda, noví mimozemšťané. Více se mi líbila druhá polovina epizody odehrávající se v SGC, první polovina mi připadala trochu rozvláčná. ()

Svatý kámen (1998) (S02E14)

Výborná epizoda. Maybourne opět na scéně ()

Pátá rasa (1999) (S02E15)

Jedna z nej epizod 2 řady.. Výborné herecké výkony, zvláště RDA. Konečně se setkáváme s Asgardy. ()

Černá díra (1999) (S02E16)

Další výborná epizoda. Skvělé speciální efekty. ()

Dovolená (1999) (S02E17)

Dobrá epizoda. Zajímavý nápad s výměnou osobností. Výborné herecké výkony, především Michaela Shankse v dvojroli Daniela a Machella. ()

Hadova píseň (1999) (S02E18)

No tady poznáváme i temnou stránku členů SG-1. ()

Jeden chybný krok (1999) (S02E19)

Lepší průměr. Podivuhodná symbióza humanoidních bytostí s mimozemským organizmem podobným rostlinám. Daniel Jackson předvádějící domorodcům letadlo je nezapomenutelný. :-) ()

Neviditelný nepřítel (1999) (S02E20)

Skvělá akční epizoda, neviditelní mimozemšťané Reetou ohrožující SGC. ()

Rok 1969 (1999) (S02E21)

Výborná epizoda, Když pominu to, že je to klišé vracet se v čase, tak to bylo dobře řešeno tak, že nenarušili kontinuitu. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě