Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

pelegryna

Trochu úcty k Chuckovi..... Je to přesně ten karavanový seriál s friťákem plným hranolků na odstavné ploše pro lůzu, ale co jke neopomenutelné je skutečnost, že tahle plytkost je trhák jako hrom v celém světě!!! Walkera znají od Usa po Japonsko a to se o našich " vynikajících" seriálech opravdu, ale opravdu napsat nedá.. ()

Peregrina

Já jsem teď delší dobu doma, tak si dávám Walkera jako kulisu vždy po obědě na Nově. Některé díly jsou naprosto stupidní, zvlášť mě rozsekalo pár debilních, např. rozstřílená černošská holka, kterou zachrání anděl, nebo ta prdel s kloučkem, co má telekinetické schopnosti a kamaráda "mluvící černou skříňku, která všechno ví " :-D (to jsem fakt pobrala jako parodiii na Knight ridera), nebo ty pitomosti z divokého západu, kde neohrožený Hayes Cooper v podání samotného Chucka převelikého zachraňuje prosté osadníky......:-D Dobrá prdel je také ten díl s indiánským duchem nebo dračím srdcem, či čo to bolo....a nebo ten cvok, co tam lítá s neviditelným černým vrtulníkem....to jsou stupidity. Občas je tam ale díl, který se mi i líbil, třeba Na konci duhy, o hrdinném koníčkovi a statečné holce...Mě na tomhle seriálu baví to, že lze od prvních minut okamžitě tušit, jak to skončí. Záporák něco provede, Walker ho honí, záporák se schová (vezme rukojmí, plánuje past), Walker na to příjde, všechno rozmlátí, všechny skope nebo je přidusí, záporák se buď polepší, nebo ho Alex odsoudí k smrti, kladní hrdinové mu dojatě poděkují a na závěr se všichni srdečně smějí u C.D v baru. :-D Je to tak průhledné, primitivní a jednoduché, že se mi to líbí. A Kožená tvář Chucka, který má neměnný výraz neustále, to je fakt k popukání ()

JARDAHONDA

Legendární, nesmrtelný a ve všem nejlepší Chuck Norris, nevím co bych k tomuto seriálu měl víc napsat. Už to pak člověka ani nebaví.. ()

P/\/EL

hehe, po dlouhý době sem si zap telku a rovnou novu !! a ejhle, Walker..Texas...Ranger....svatba.....nejdřív mě úplně rozbíjelo to neustálý zpomalování videa..videa..americký to je vlastně 29.97.no prostě..všecko takový rozmazaný..nj, twixtor ještě nebyl, ale jako Walker taky hraje jak....jak Steve Sekal....ježiš..kamenná tvář od rána do večera :), žádný zbytečný emoce :), Walker okatě nesmutní, že mu sniper trefil přítelkyni místo jeho podivně do zad - no...bizarní, ale stalo se..asi vítr..no...Walker s kamennou tváří zkopává každýho gráz*a, často s naušničkou nebo prostě tenhle seriál mysli, že staví na hodně výraznej typech záporáků, takže otočka, výskok, nejlépe pěkně z nějakého šméčkového úhlu, protože pochopitelně to bylo jen jako, jasně, Chuck jistě bejval karate master, ale tady to působí skoro vždy smešně, každej to zná, je to takový rozplyzlý....né, tenhle seriál mě nikdy ničim neoslovoval....bylo to populární, když sem chodil na základku...ale......protože se tam kopalo a nic jinýho nedávali...teda Kung-fu, legenda pokračuje, to taky nebyla žádná sláva......nj...celkem dlouhatánskej seriál, kde se děje vlastně furt to samý, všichni jsou zločinci (blbí zločinci, ale s pořádnym arzenálem a dodávkama a :) a všichni dou po Chuckovi...Chuck je čeká, až na něho poběží se samopalem, aby jednim kopem.....jo...lesumir ** to celkem vystih a Othello ***** mě nalákal na jeden díl: CHuck proti neonáckům, snad to najdu na yt jako tu svatbu ! Je to strašně stereotypní, ale třeba u Cobry 11 mě to nikdy nevadilo... http://www.youtube.com/watch?v=-YjjVNSLW64 ()

Socirel

Seriál se supermanem v hlavní roli, kde hloubě hledící Walker všem námlátí v doprovodu trapných zvuků úderů a okatě nahraných akčních scén. Ovšem kdybych nedal seriálu alespon jednu hvězdičku, Chuck Norris by mě asi zabil. ()

Incanus

Na tento "seriál" se dá dívat dvěma způsoby - 1. brát jej jako parodii (a pak se při sledování "královsky bavit") na skutečné detektivní seriály, protože jsou tam momenty, skoro v každém díle, kde je nějaká "hardcore" akce, jež v realitě by se asi stát nemohla (jako kompletní výbuch kamionu na mostě, kdy řidič vyletí z kabiny a sice těžce zraněn, ale přežije atp.). Nebo za 2. brát jej jako skutečný brak, skládající se ze slátaniny plytkých dialogů, končících téměř v každém díle nějakým "hutným" mravním poselstvím, doprovázeným neskutečně naivním hereckým výkonem takřka od všech angažovaných soudruhů a soudružek - pardon - protagonistů x protagonistek. Za mě je to tak něco mezi 1. a 2., a co se týče hodnocení, tak 1hvězdička ()

vojtik.sup

No jasně, to už známe, týpek Chuck Norris co každýho převálcuje a každýho zmlátí a žádné překvapení nepřinese. Nikdy víc! ()

Infy

1 * za Chucka Norrise :D Jinak je to fakt p....na na n-tou :D Tenhle seriál nesnášim od dětství..a to jsem se vydržel dívat snad na všechno.. ()

Marek.Skalka

Chuckovi nemůžu dát méně než tři hvězdy. I tak se bojím, že mě zbije. Takže to, že si myslím, že to balancuje mezi odpadem! a jednou hvězdičkou, nahlas nikdy neřeknu. ()

vakokelt

Uvědomme si prosím, že tady se zrodila legenda. Jeden z nejlepších komediálních seriálů. A že je to Drama / Akční / Krimi / Western? Tím si prosím nekažme zábavu..... ()

lukaskon1 odpad!

Tenhle seriál je jedna velká katastrofa. Chuck Norris neumí vůbec hrát, takže je úplně jedno co se v seriálu děje ale on vždycky vypadá jakoby se ho to vůbec netýkalo. Sledovat jeho neustále stejnou držku bez jakéhokoli projevu emocí mě nebere. Nějaké to morální ponaučení je vinou jednoduchosti všech postav a stále se opakujícího děje také úplně mimo. Podobně jako třeba v Kobře 11 má i tenhle seriál naprosto stejné schéma dílů. Někdo spáchá zločin, začne "vyšetřování", pachatelé jsou úspěšně odhaleni a nakonec jim všem Walker rozbije držky. Jedinkrát se nestane, že by Walkera někdo porazil a navíc je zvláštní, že ho nikdo z padouchů nezná. On tam vymlátí půlku města ale všichni záporáci jsou přesvědčeni, že pro ně není hrozbou. Uff, jak debilní scenář. Seriál postrádá jakoukoli logiku, zajímavé charaktery, hloubku, prostě cokoli co by ho povýšilo nad rámec bezduchého odpadu. Jediné pozitivum vidím v tom, že díky tomuhle seriálu začaly vznikat o Chuckovi vtipy. ()

tuberaq

Chuck Norris už není in ani na facebooku, ale na blbých, blbě napsaných, blbě zahraných a blbě upravených scénách z tohohle seriálu jsem vyrostl a dodnes, když ho vidím, tak sleduji chuckovi chvaty :-D, tudíž to nemůžu hodnotit níže ()

whass

No...nic podstatneho zde nemusim napsat snad jen ze Chuck si poda a zmlati vsechny zaporaky!!Takze tskova americka klasika ktera po case omrzi ale jak rikam na takove to zpestreni dne to neni zas tak spatne. ()

sako44

Přiznám se. Sledoval jsem to opravdu pěkně dlouho. Ono taky, když bylo venku hnusně a s kámoši se nedalo nic provádět a počítač jsem ještě neměl, tak mi nic jiného v tu dobu nezbývalo. Ještě k tomu to dávali od půl 7 do půl 8. CHUCK NORRIS fakt zvládne všechno. On je NESMRTELNÝ. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu