Reklama

Reklama

Jak jsem poznal vaši matku

(seriál)
  • USA How I Met Your Mother (více)
Ukázka z filmu 10
USA, (2005–2014), 76 h 7 min (Minutáž: 20–22 min)

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, David Henrie, Lyndsy Fonseca, Alexis Denisof, Jayma Mays, Eva Amurri Martino (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(9) / Epizody(208)

Ted a Barney se hádají o sexy kočku. Ted zjišťuje, že je v baru s dívkou, se kterou kdysi chodil. Robin je stále zdrcena z rozchodu a příšerně se zanedbává. A Marshall nedokáže přestat mluvit o založení rodiny...
Píše se rok 2030 a přibližně padesátiletý Ted vypráví dospívajícím dětem, co všechno se stalo, než poznal jejich matku. Děj seriálu se tak odehrává v jeho vzpomínkách, počínaje rokem 2005. Tehdy mu táhlo na třicítku, žil s nejlepším kamarádem z vejšky Marshallem a s další neoficiální spolubydlící, učitelkou z mateřské školky Lily. Ti dva se zrovna zasnoubili, což přivedlo Teda k zamyšlení. Uvědomil si, že je právě ten správný čas najít si také ženu svého srdce. A shodou okolností zrovna stála na protější straně hospody krásná reportérka Robin... Posledním členem party je neuvěřitelný frajer a „balič" Barney. Manželství a monogamii vůbec považuje za jeden z největších hříchů lidstva a užívá si nevázaného života, plného sexu a zábavy. Ostatní si občas nejsou tak úplně jisti, proč se s ním vlastně kamarádí. No, on jim vlastně nedal na vybranou... Děj sitcomu je zasazen do prostředí New Yorku a bývá často popisován jako „Přátelé 21. století". Populární se stal nejen díky vytříbeným hláškám, ale také zásluhou originálního konceptu vyprávění, jenž umožňuje starému Tedovi velice zábavně komentovat děj, který leckdy skočí třeba do dětství nebo naopak pokročilého věku postav. Seriál a jeho protagonisté získali mnoho cen a na spoustu dalších byli nominováni. V letech 2007 a 2008 vyhráli Emmy a Neil Patrick Harris (Barney) byl za rok 2009 nominován na Zlatý Glóbus za nejlepší vedlejší roli v televizním seriálu. V sérii si také zahrála například zpěvačka Britney Spears, Mandy Moore nebo Enrique Iglesias, jejichž písničky pochopitelně některé z dílů provázejí. (TV Prima)

(více)

Diskuze

x_silver

x_silver (hodnocení, recenze)

Sygi

Nebuď tak arogantní. Snad každej čeká, že se všechno ukáže. A ten kdo je nedočkavej a chce si nechat zkazit překavení, aby věděl, v jakém díle to všechno příjde, tak hledá. Jasně, na internetu bych si to taky dokázal najít. Ale diskuze k seriálům tady nejsou od toho, aby se někdo chlubil tím, co si našel a dopředu všechny upozorňoval, v jakém díle mají čekat že se Ted potká s matkou oněch dětí.

na příspěvěk reagoval Petaxis

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

x_silver

Aha a to ti nějak zkazilo zážitek ze seriálu, že v 200tém díle se setká s matkou? To bylo snad všem jasný že se to stane ... a kdyby to nikde nebylo napsaný tak jsem to zjistil asi jak ? SMS od Joshe Radnora ?

na příspěvěk reagoval x_silver

x_silver

x_silver (hodnocení, recenze)

NightPorter

To sice víme, ale že to bude 200. díl seriálu? To se snad nikde nepsalo a už vůbec ne, jak se bude jmenovat. Teď bylo právě zrušený překvapení :(

na příspěvěk reagoval Sygi

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

x_silver

Na konci 8x13 ji tam viděl, což bych tipoval na nějaký 16. díl 9. série, kdy se potká s matkou protože tak se ten díl bude jmenovat - How your mother met me, a bude to 200tý díl seriálu.

na příspěvěk reagoval x_silver

x_silver

x_silver (hodnocení, recenze)

Petaxis

Jistě, také si vzpomínám, ale zase až tak dávno se to neví. někde v druhé polovině 8.série kde se hádali, co bude na svatbě, ne? DJ nebo kapela. Co to bylo za díl?

na příspěvěk reagoval Petaxis, Sygi

Petaxis

Petaxis (hodnocení, recenze)

x_silver

no tak to je pravda :D

tady se jenom řešilo, že to že matka bude hrát v kapele na svatbě není spoiler, ale ví se to už dávno :D

na příspěvěk reagoval x_silver

x_silver

x_silver (hodnocení, recenze)

majkl44

V tom případě už jsme viděli matku i v ,jestli si dobře vzpomínám, někde ve 4. sérii, když Ted chodil s její spolubydlící. Nebylo ji vidět do tváře, ale přebíhala z koupelny do pokoje, zatímco Ted seděl na gauči a čekal na přítelkyni.

na příspěvěk reagoval Petaxis, TheRoller

majkl44

majkl44 (hodnocení, recenze)

x_silver

Diváci ji sice viděli až na nádraží, ale během Tedových vzpomínek je záběr i na, pro nás, budoucí svatbu, jak na i kouká, i když ji divám nevidí. A stejně tak na ní kouká i na nádraží po svatbě.

na příspěvěk reagoval Petaxis, x_silver

x_silver

x_silver (hodnocení, recenze)

Petaxis

Nene. Já se obávám, že TED poprvé a všichni ostatní viděli do tváře budoucí matky až na úplném konci 8. série na vlakovém nádraží, když si kupovala jízdenku na svatbu Barneyho a Robin, aby přijela hrát v kapele. To bylo poprvé, co bylo vidět do tváře manželky Teda.

na příspěvěk reagoval majkl44

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

Dan9K

veď to nieje žiaden spoiler, už v 8. sérii predsa ukázali ako ju Ted po prvý krát uvidel ako hraje na gitaru na svadbe

na příspěvěk reagoval Petaxis

x_silver

x_silver (hodnocení, recenze)

Fousliez

No právě :D teď totiž sleduju 9. sérii a už jsem viděl matku dětí. Přice když jela s Lily vlakem na svatbu B&R hrát v kapele :D

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

Fousliez

Jsem čekal, že by to mohla být jedna z potenciálních kamarádek Robin, jakože scenáristký záměr v tom, že se matka pozná se všema dřív, než s Tedem... ale to, že by byla najednou na tý svatbě, by bylo takový dost naroubovaný...

každopádně zatím je to zajímavý, vypadá to, že celá série by mohla být na svatbě Robin a Barneyho, což hrozí nudou, ale rozhodně je to netradiční....

na příspěvěk reagoval Gryphon

Související novinky

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (více)

Spin-off HIMYM dostal zelenou

Spin-off HIMYM dostal zelenou

21.04.2021

Seriálový spin-off Jak jsem poznal vaši matku s názvem How I Met Your Father má na stanici Hulu oficiálně zelenou. Tvůrci Isaac Aptaker a Elizabeth Berger projekt obnovili pár let poté, co se původní… (více)

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

30.12.2014

Mezi za oceánem nejlépe hodnocenými filmy roku 2014 je hodně těch menších, nezávislých, které k nám ještě nedorazily - Inherent Vice, Birdman, Slídil, Whiplash, Hon na lišku, Kód Enigmy nebo Teorie… (více)

Meg Ryan pozná Vašeho otce

Meg Ryan pozná Vašeho otce

25.04.2014

Tedy, ne doslova samozřejmě... CBS již vloni oznámilo spinoff k populárnímu seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který bude sledovat příběh Sally (Greta Gerwig), která byla divákům představena již v… (více)

Reklama

Reklama