Reklama

Reklama

Jak jsem poznal vaši matku

(seriál)
  • USA How I Met Your Mother (více)
Ukázka z filmu 93
USA, (2005–2014), 76 h 7 min (Minutáž: 20–22 min)

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, David Henrie, Lyndsy Fonseca, Alexis Denisof, Jayma Mays, Eva Amurri Martino (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(9) / Epizody(208)

Ted a Barney se hádají o sexy kočku. Ted zjišťuje, že je v baru s dívkou, se kterou kdysi chodil. Robin je stále zdrcena z rozchodu a příšerně se zanedbává. A Marshall nedokáže přestat mluvit o založení rodiny...
Píše se rok 2030 a přibližně padesátiletý Ted vypráví dospívajícím dětem, co všechno se stalo, než poznal jejich matku. Děj seriálu se tak odehrává v jeho vzpomínkách, počínaje rokem 2005. Tehdy mu táhlo na třicítku, žil s nejlepším kamarádem z vejšky Marshallem a s další neoficiální spolubydlící, učitelkou z mateřské školky Lily. Ti dva se zrovna zasnoubili, což přivedlo Teda k zamyšlení. Uvědomil si, že je právě ten správný čas najít si také ženu svého srdce. A shodou okolností zrovna stála na protější straně hospody krásná reportérka Robin... Posledním členem party je neuvěřitelný frajer a „balič" Barney. Manželství a monogamii vůbec považuje za jeden z největších hříchů lidstva a užívá si nevázaného života, plného sexu a zábavy. Ostatní si občas nejsou tak úplně jisti, proč se s ním vlastně kamarádí. No, on jim vlastně nedal na vybranou... Děj sitcomu je zasazen do prostředí New Yorku a bývá často popisován jako „Přátelé 21. století". Populární se stal nejen díky vytříbeným hláškám, ale také zásluhou originálního konceptu vyprávění, jenž umožňuje starému Tedovi velice zábavně komentovat děj, který leckdy skočí třeba do dětství nebo naopak pokročilého věku postav. Seriál a jeho protagonisté získali mnoho cen a na spoustu dalších byli nominováni. V letech 2007 a 2008 vyhráli Emmy a Neil Patrick Harris (Barney) byl za rok 2009 nominován na Zlatý Glóbus za nejlepší vedlejší roli v televizním seriálu. V sérii si také zahrála například zpěvačka Britney Spears, Mandy Moore nebo Enrique Iglesias, jejichž písničky pochopitelně některé z dílů provázejí. (TV Prima)

(více)

Diskuze

ChrisDash

ChrisDash (hodnocení, recenze)

Některý scény jsou fakt boží. Skvělý úvod. :-) A Barney bez svého "wait-for-it"....  pěkný. :-) HIMYM je moje srdcovka a nikdy ten seriál nebudu hanit. Zvlášť když se trochu vidím v jednom z herců.

Jinak fakt to jde najít např. na uloz.to i titulky - alespoň první díl. Druhý si nechávám na zítra.

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

Začátek 9. série je podle mě nadprůměrný ! A matka je sympaťačka, hodí se tam :)
Jinak, díly jsem stáhl přes torrenty.

Pedro Morales

Pedro Morales (hodnocení, recenze)

Začátek se podle mě povedl, já jsem spokojenej. Marshallova cesta do New Yorku začala skvěle, Daphne picked the music a já jen doufám, že road trip nebudou moc protahovat. Sranda to dneska byla, očekávám že i dál bude, ale čím dřív bude Marshall ve Farhamptonu se zbytkem party, tím líp. 

Na svatbě taky dobrý, momenty co měly pobavit pobavily, vážný momenty taky fungovaly jak měly. A matka je super! Prostoru moc nedostala, ale stačilo to aby dostala mě ;) Uvidíme jak to s ní bude v dalších dílech, ale u mě každopádně zabodovala.

na příspěvěk reagoval Kolbenova

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

i kdyz je fakt, ze to bych jim krivdil, "dobrejch" bylo serii vic, rekneme 5, 6, prvni tri byly vyborny! o to vic me mrzi, ze ty posledni dve uz jsou takova vata... ale pokud se povede zaverecna serie nejak nadprumerne, tak to svoje hodnoceni naopak zvednu.

MontyBrogan

MontyBrogan (hodnocení, recenze)

JohnyMaSpani

a preco myslis, ze na to cakame jak fetak na svoju davku?

asi preto to mame aj v oblubenych, ze sme si prilis oblubili ten serial, na to aby sme na neho zanevreli kvoli niektorym horsim castiam/seriam (nehovorim samozrejme za vsetkych)

na příspěvěk reagoval NightPorter

JohnyMaSpani

JohnyMaSpani (hodnocení, recenze)

Tak to nezapomente promitnout do hodnoceni, ne jak ti tupci co porad breci, jak to stoji za hovno, ale maji to v oblibenych a jeste napalenych 5* u toho . . . vzdyt to nedava smysl. Ten serial sel davno ho hoven. Podivejte se na starsi dily a uvidite kamm se to dostalo.

na příspěvěk reagoval MontyBrogan

Shakaar

Shakaar (hodnocení, recenze)

TeraBum

No o matce to už dávno myslím nebylo, jinak by to nevyzradili před poslední řadou. Mimochodem, mohli sehnat lepší kočku, když už je tato serie tak nerealná, tak proč by Ted nemohl mít nějakou pořádnou kočku :D

na příspěvěk reagoval Sygi, MontyBrogan, Gryphon

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

1Legend1

Tož dokoukej, myslim že po 8 řadách by to byla škoda nedokoukat, zvlášť když teď už se to konečně někam pohnulo :D

na příspěvěk reagoval Shakaar

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Houp

spoiler, očividně :D On ne, my jo, byla vidět v posledním záběru posledního dílu zatím poslední řady, ale už ani nevim kolikátá to je :D

na příspěvěk reagoval 1Legend1

Dreeks

Dreeks (hodnocení, recenze)

Pokuď by byl spin-off tak bych to nazval Jak jsem poznala vašeho otce :))) 8 let z pohledu matky :D

na příspěvěk reagoval Sygi

Související novinky

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (více)

Spin-off HIMYM dostal zelenou

Spin-off HIMYM dostal zelenou

21.04.2021

Seriálový spin-off Jak jsem poznal vaši matku s názvem How I Met Your Father má na stanici Hulu oficiálně zelenou. Tvůrci Isaac Aptaker a Elizabeth Berger projekt obnovili pár let poté, co se původní… (více)

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

30.12.2014

Mezi za oceánem nejlépe hodnocenými filmy roku 2014 je hodně těch menších, nezávislých, které k nám ještě nedorazily - Inherent Vice, Birdman, Slídil, Whiplash, Hon na lišku, Kód Enigmy nebo Teorie… (více)

Meg Ryan pozná Vašeho otce

Meg Ryan pozná Vašeho otce

25.04.2014

Tedy, ne doslova samozřejmě... CBS již vloni oznámilo spinoff k populárnímu seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který bude sledovat příběh Sally (Greta Gerwig), která byla divákům představena již v… (více)

Reklama

Reklama