Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

Bingos

298. nejhorší seriál - 248. nejoblíbenější seriál - Tohle dokáže snad jedině Chuck Norris. Ale Walker je prostě kult a klasa obrazovek. ()

Teabag

Ano, je to špatné, velmi špatné. Ale je v tom Chuck Norris! Celý tenhle seriál je jako jeden velký vtip o něm a za to mu dám tu 1*. ()

vorry

Kdo z nás nezná nejslavnější seriál "herce" Chucka Norrise ... Walker Texas Ranger. Sice Chuck hereckého talentu moc nepochytil, ale tímto seriálem změnil sebe i pohled na svět (vtipy o Chuckovi - je nesmrtelný; jeho pověstný kop s otočkou, kterým ukončuje skoro každý díl - vždy skopne toho nejhlavnějšího bosse na konci dílu;..). Samozřejmě je tento film hodně přitáhlý za uši, jeden člověk přece nemůže porazil 20 lidí najednou a k tomu ještě beze zbraně :DDD Ale na druhou stranu filmy typu Rambo, Terminátor atd jsou na podobném principu a dáváte jim 4 nebo 5 hvězd. Tak proč je u tohoto nesmrtelného seriálu nedáváte taky? :) ()

Mo.

Seriál, který poněkud neplánovaně udělal z Chucka Norrise popkulturní legendu. Někde jsem četl, že Norris prý všechny ty vtipy na svojí adresu sbírá. No, myslím, že mu ostatně už ani nic jiného nezbývá... ()

Eldoth

Přiznám se, že jsem na to docela často koukal ...A vyloženě odpadní ? To snad né ... Některé epizody jsou i celkem zajímavé, vtipné, sebeparodující ...Z Chucka je už dnes Legenda :-) ()

Wenca888

Tu dvě hvězdy jenom za to, že Cordell je jeden ze dvou lidí na světě (ještě "Simír Gerchán"), kteří umějí vykopnout dveře, které se otvírají proti němu.. ()

Miguel

Chuck skáče, Chuck léčí, Chuck běhá, Chuck vtipkuje, Chuck moralizuje, Chuck zachraňuje, Chuck sní, Chuck jezdí na býku, Chuck sráží zloducha kopem s dvojitou otočkou, Chuck líbaje, Chuck smějíc se, Chuck bojujíc, Chuck vyučujíc, Chuck myslící, Chuck řídící, Chuck zpívaje, Chuck ...... . Tak co chtít víc ? Neplochost, lepší scénář, zajímavější náměty, dobrou kameru, režiséry a herce .... . Ale abych jenom nekritizoval, občas jsem se opravdu od srdce zasmál. ()

iamzanet

myslím, že božský Chuck si alespoň jednu hvězdičku zaslouží. Odpadem hodnotit nemůžu, jelikož se Chucka bojím :D ()

AlchENEMY

Je těžké hodnotit něco, z čeho si snad celý svět dělá srandu, ale nakonec si Walker u mě zasloužil jednu hvězdu za snahu a i tu malou pravdu, že to byl jeden z těch významějších seriálů, který jednu dobu opravdu frčel. ()

Granade

Dávám tři hvězdičky, když jsem byl malý měl jsem Walkera rád, teď s odstupem času vím, že jsou ve filmovém světě hodnotnější kousky.. Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris. Když přistáli na zemi mimozemšťané, šel je Chuck Norris ukázat fotografům. Nevznikla žádná fotka mimozemšťanů, ale spousta fotek Chucka Norrise... Víte proč Chuck Norris spí s rozsvícenou lampičkou? Chuck Norris se nebojí tmy, tma se bojí Chucka Norrise... Jedině Chuck Norris umí dělit nulou.. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu