USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

HonzyR

1.série - 80% 1. série měla bohužel hrozně pomalý rozjezd, který spoustu lidí odradil. Ja poprvé se seriálem skončil cca po 7.dílu ale po asi půl roce jsem to zkusil znovu a ono ejhle, po 10. epizodě je to fakt pecka! Skvělé, akční finále. Další americká super volba od CW. 2.série - 100% V druhé sérii se o Oliverovi a všech dozvídáme mnohem víc a záleží nám na nich úplně jinak než v 1.sérii. Felicity, která se dostala víc do popředí víc než potěšila. Vývoj Laurel taktéž potěšila, máme se do budoucna ještě na co těšit. 2.série se moc povedla a zatím je mou nejvíce oblíbenou. 3.série - 95% Chyba ve scénáři :)) Když mě to pořád straaašně baví! A každopádně Felicity+Oliver je u mě v seriálu plus, nikoliv slabinou (narozdíl od většiny zde)... 4.série - 75% Oblíbené postavy: Felicity, Laurel ()

sebo9629

Zo začiatku prvej série trošku trvalo kým ma to úplne chytilo, ale kvalita jednotlivých častí sa iba zvyšovala a finálne epizódy boli vynikajúce. A som naozaj milo prekvapený akú kvalitu si tento seriál udržal počas celej druhej série, pretože každá epizóda bola skvelá. A to sa nestáva u seriálov, ktoré majú 20+ častí na jednu sériu. Ináč seriál má skvelé herecké obsadenie, predovšetkým hlavných záporákov či už Malcolm alebo Deathstroke, Stephen Amell sa každou časťou iba zlepšuje a trojka Oliver, Diggle a Felicity je vždy úžasná. ... Obrovská škoda, že tretia séria si neudržala kvalitu druhej a bola zatiaľ najslabšia, čo je obrovská škoda, lebo potenciál tu bol. Ale našťastie sa tvorcovia poučili zo svojich chýb a štvrtá séria je aspoň zatiaľ o niečo lepšia... Hodnotenie sérií: prvá - 9.0/10, druhá - 9.6/10, tretia - 8.2/10Celkové hodnotenie seriálu: 8.8/10 ()

Erinien

První série pro mě byla skvělým mixem veškerých batmanovských atributů a Dextera (také vám hlavní hrdina chvílemi připomíná Michaela C. Halla?). Konec první série mi pak připomínal marnost posledních Dextrových sérií a je pravda, že když jsem si oproti tomu pustila Agents of S.H.I.E.L.D, viděla jsem ten rozdíl v kvalitě. Ovšem nic to nemění, že je to seriál zábavný, všichni chytají šípy za letu, černý bodyguard a ajťačka vtipkují, akce jsou správně komixově přehnané a některé úhly kamery nádherně odkazují na komix a to je to, co miluju. A bonusem je pár známých tváří z doctora Who. ()

ASSBURGER

Páni už další hrdina od DC comics ktorý ma masku a v noci chráni ľudí a zlodejv zastavuje svojím šípom. Podla mňa bol Stephen Amell (arrow) vybraný až veľmi dobre. Ale v poslednom čase stále pribúda viac a viac seriálov od DC comics ako napríklad Flash, Gotham,Constantine...... Ale to až tak nevadí naopak je práve že príliš dobrý strategický manéver napríklad to že sa stretnú v seriály dvaja hrdinovia môže znamenať bud súboj alebo kamarátstvo. Ale nakoniac to bude tak že sa všetci stretnú v JUSTICE LEAGUE a tam už to rozhodne ako to dalej bude pokračovať. A áno presne zabudol by som vám povedať prečo som dal tri hviezdy no po prvé za hrdinu od DC comics , po druhé za to že to malo parádne kostímy , a nakoniec po tretie za komixovú predlohu ktorú fakt rád. Prvá séria zo mnou až tak nepohla no ani ten pilot nebol perfektný Pilot 70-% 1.séria 80-% preto že nebola až tak dobrá ako som čakal. 2.séria-80-% a na koniec tretia séria aj ked som ju nemohol ešte vidieť celú ale predčasne je dávam 3.séria-90-% ()

Silencia90

Neskutečně podobné seriálu Revenge. Tedy alespoň prvních 5 dílů, které jsem viděla. Na druhou stranu je to však o sto procent fiktivnější. ()

Cermbo

První a druhá série naprosto skvělá, napínavá a zábavná. Začátky temné a nezapomenutelné. Ve třetí sérii se něco dost razantně změnilo a čtvrtá série je takovej výblitek, až to není možný. Z původních 90 % na 35. ()

aslavey

Pilot - Slibnej rozjezd. Jen, co je pravda. Sympatický postavy i herci, sice je to v podstatě Batman, ale je řízlej trochu Dexterem a trochu Ethanem Huntem a dohromady se mi zdá, že, pokud vydrží pilotní svižný tempo, se bude jednat o velmi kvalitní akční podívanou. Jen se bojím, aby scénář tvůrci moc nepřekombinovali, což je u podobných serošů zvykem. Uvidíme.. Po druhým díle přichází lehká a bohužel očekávaná studená sprška.. Děj se ovíjí dost jednoznačně a stroze, akční sekvence začínají být trapné (proč furt ty kulomety střílí vedle??), ale tečku tomu všemu nasadila scéna uklízení luku a sundávání kapuce, která je jen zkopírovaná a puštěná pozpátku někdy z půlky stopáže, kdy si Ollie kapucu nandává... to jako vážně?? Po třetím díle jsem opět spokojenej. Akce se vrátila do dobrých kolejí, Olí skáče po zdech, příjemný zvraty.. jen mi snad trochu vadí ne zcela dobře použitý flashbacky. Chvilku jako vzpomínky, chvilku jako jistý "vysvětlení".. ale jinak fajn. Baví mě :) Po čtvrtým díle Safra, nabíráme supr obrátky. Děj má čím dál větší spád, Olie se vybarvuje, kamarádi přibývaj a pak ubývaj a konec tomu dodal příjemnou tečku. Na čtvrtej díl dost dobrý. Jen takhle dál. ()

Wargoo

Na tento seriál som sa tešil už pri jeho ohlásení... Pozorne som vyčkával, kedy už dorazí a konečne je tu. Prirovnanie k Batmanovi sú z časti opodstatnené - frajer, ktorý sa stratil, prichádza zmenený po dlhom čase, zmŕtvych vstal, aby nastolil poriadok. Začiatok bol kvalitný: rýchly spád, sympatickí herci, zápletka trošku klasika, ale ak si úroveň seriál udrží, bude tu pre mňa zasa raz dobrý seriál. Mimochodom, tých je v súčasnosti dosť (American horror story, Last Resort, Walking Dead, Homeland) :) Takže PILOT: 80% = 4**** _._._._._._ _._._._._._._._._._._._ ._._._._._._. _._._._._._._. _._._._._._ _._._._._._ 2. DIEL: zoznam mien, ktorí "failed this city" za opäť zmenšil... Slušná akcia, napätie, a otázka na záver ! Čo viac si môžem priať ? Žeby tretí diel ? :) Teším sa !!! _._._._._._ _._._._._._._._._._._._._._._._._._._._ ._._._._._._. _._._._._._._. _._._._._._ 3. DIEL: Kvalita seriálu zatiaľ narastá diel po diely. Výborný akčný tretí diel s ďalšou komiksovou čerešničkou DEADSHOT !!! Skvele som sa bavil, a teším sa na pokračovanie. 5***** za tretie pokračovanie ! Koniec prvej série ! Celkovo slušný priemer, ale seriál mohol mať aj 12 dielov, kde by to rozťahanie pôsobilo menej bolestivo. Klišé v každom diely za 2 fúriky, ale celkovo slušné. 1. SÉRIA = 4****, 76,932% ()

Gaia.M

Miluju komiksové hrdiny, miluju chlapy se smyslem pro spravedlnost, miluju muže, co se umí prát. Miluju Olivera Queena a miluju ho s Felicity! Moc se mi líbí, jak se postavy od první série vyvinuly, jak se mění, stárnou. Jsem spokojená se směrem, kterým se seriál ubírá. ()

Axident

Po třech dílech obrovské rozpaky... Souhlasím 100% s kritikou nemnohých, co tomu zde dali málo hvězd :o( Prkenní (ne)herci (jediný, kdo mě zaujal je polda, podobný BB Thorntonovi), televizně, lacině vypadající produkce, hrozný voice-over a nulová hudba. Pro mě obrovsky zmařená šance.... ()

zelda82

Me to bavi...Jasne, je to rip-off Nolanovych Batmanu, ale who cares? Aspon to vydrzi dyl nez Nolanovy majstrstyky :) Jsou tu sice casto problemy s tempem, kdy se neco bere hopem a neco jineho naopak strasne vlece, ale i to se da odpustit. ()

bundaboy

Pilotní díl hodně dobrý (70%), po pátém dílu jsem to už chtěl pomalu vzdát kvůli opravdu hloupoučkým scénářům, ale další díly byly zase o něco lepší a druhá půlka mě hodně mile překvapila. 70% (40% za první půlku série) --- Druhá série začala přesně jako první - hrozně. Ale chtělo to přetrpět prvních pět dílů a jakmile se objevila linie s Mirakuru a Sladem, seriál zase nabral slušné obrátky. 70% --- U třetí série byla zase mnohem silnější první půlka (crossovery s Flashem hodně pomohly), druhá byla o dost slabší, celkově 60%. ()

Magenta

Guilty pleasure. Hlavní hrdina je neomylný, neprůstřelný a nezničitelný, ale zaujal mě jeho poněkud pokřivený kodex a způsob, jakým likviduje ty, kteří zklamali jeho město. Je to takové Beverly Hills, všichni jsou mladí, krásní a bohatí, ale nějakým způsobem mě to chytlo a díky sympatickým postavám je to zábava. Role herců z Doctora Who jsou příjemným překvápkem, čekám, že tam každou chvíli přistane Tardis. Jo a hlavní hrdina má na svlékání triček asi stejnou smlouvu jako Taylor Lautner :) ()

hazaba

Nikterak záživné, nedokáže to vtáhnout pořádně do děje, takže jsem to po pár dílech zabalila. Pár vtipných postav, herci vybraní asi spíš pro vzhled než pro um (například hlavní představitel mě nijak neoslňoval). ()

Rázlik

Závěr první série mi přišel dost uspěchaný a ani ne moc vydařený. Jinak seriál jako celek drží pohromadě a líbí se mi, že v každém díle je postaráno o akci. Jsem zvědav, co si pro nás scenáristé připraví do série druhé. ()

char_t

V první sérii hodně silné tři. Příjemná oddychová akce, relativně sympatičtí hrdinové... Jen by to chtělo trochu víc posouvat příběh, epizodický formát Šípovi moc nesluší... Ve druhé sérii už je to o chlup slabší - jak se můžou hlavní hrdinové na chodníku, dva metry od namířených kamer televize "potichu" bavit o skryté identitě hlavního hrdiny? A proč se všichni chovají jak osmiletá děcka? Tři hvězdy už jen s odřenýma ušima... ()

Anduril

Jeden z tých najlepších komiksových, akčných seriálov na aké som za poslednú dobu narazil. Pútavý príbeh, dobré herecké výkony, super bojové choreografie. Herci sú obsadení primerane k úlohám a príbeh si svižnú dynamiku a gradáciu udržuje aj v druhej sérii. Odporúčam všetkým ktorých zaujal spiderman, x-meni a iné marvelove komiksové príbehy. ()

Octane

Pilotní díl nám i přes místy přihlouplý dialogy docela pěkně odsejpá. Akce a lehkýho napětí tu je pěkný množství. Na těch 45 min tak akorát. Co mi ale trochu vadilo, a čeho jsem si asi u 5. věty všiml, byla ta klišé. Konec pilotního dílu nám docela naznačuje, kam se to všechno bude ubírat. Pilot - 70%. Po shlédnutí 1. série musím říct, že jsem hoodně zvědavej jestli si tenhle seriál udrží furt stejný tempo i do 2. série. Prvních pár dílů v úvodní sérii je jen o tom pěkným notýsku, trochu jsem se bál, že 1. série skončí tím, že nám ukáže 23 přeškrtaných jmen a nazdar. Ale naštěstí jsem se zmejlil..Díly si drží příjemný tempo, akce a napětí máme taky dost, žádná nuda. Z celý série byl nejlepší díl ten poslední, sice se to dalo všechno čekat, ale i tak se mi ten poslední díl líbil nejvíc. První série 75% ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse