Melrose Place (TV seriál)

Melrose Place

• slovenský

Melrose Place

USA, 1992, 227x42 min

Heather Locklear, Thomas Calabro, Andrew Shue, Josie Bissett, Courtney Thorne-Smith, Grant Show, Doug Savant, Jack Wagner, Laura Leighton, Marcia Cross, Daphne Zuniga, Rob Estes, Kelly Rutherford, Brooke Langton, Lisa Rinna, Steven Eckholdt, Jamie Luner, David Charvet, Alyssa Milano, Linden Ashby, Patrick Muldoon, Jasmine Guy, Kristin Davis, John Haymes Newton, Vanessa Williams, John Enos III, Anne-Marie Johnson, Perry King, Dey Young, Amy Locane, Greg Evigan, Scott Plank, Lynn A. Henderson, Lily Mariye, Thomas Kopache, Kenneth Tigar, Cole S. McKay, Dan Cortese, Chris Ellis, Hudson Leick, Victoria Silvstedt, Judith Hoag, Michelle Johnson, Jim Beaver, Nikita Ager, Tracey Walter, Jeremy James Kissner, Jeremy Blackman, Tuc Watkins, Priscilla Presley, Salvator Xuereb, Sam Anderson, Bodhi Elfman, Alex Fernandez, Michael Reilly Burke, Charles Braverman, Rae Dawn Chong, Beverley Mitchell, Loni Anderson, Stanley Kamel, James Karen, Joseph Campanella, Alexandra Hedison, Jana Marie Hupp, Maria Rangel, Karyn Parsons, Garrett Warren, François Chau, Chad Everett, Tony Denison, Robert Gant, Lori Lively, Julie Newmar, James Darren, Julie Adams, Anthony Tyler Quinn, Kim Miyori, Willie Garson, Kirk B.R. Woller, Stephen Macht, Robert Torti, David Haydn-Jones, John Hillard, Joe Dietl, Sydney Walsh, Vanessa Roth, Jonathan Penner, Salome Jens, Christopher Kriesa, James Logan, Melissa Ordway, Bill Ferrell, Michael Shamus Wiles, Max Brooks, Amy Weber, D.C. Douglas, Richard Catt, James Hampton, David Beecroft, Rance Howard, Tom Schanley, Mackenzie Phillips, Richard Barlow, Katie Wright, Rob Youngblood, Joyce Hyser, Robert Walden, Penny Fuller, Jerry Hardin, Cheryl Pollak, Kristian Alfonso, Stephen Nichols, Deborah Adair, Charles Randolph-Wright, Jerry Douglas, Shirley Jones, Alexandra Paul, Traci Lords, Tracy Nelson, Jeff Kaake, Gail Strickland, Cynthia Martin, Iva Franks Singer, Kario Salem, Rosanna DeSoto, Cassidy Rae, David O'Donnell, David A.R. White, Bryan Hanna, Kassie Wesley DePaiva, Brian Heidik, Kaela Dobkin, Dan Gauthier, David Chisum, Mark L. Taylor, Jay Arlen Jones, Sean Wing, Romy Rosemont, Pat Crowley, Lou Hancock, John Saxon, David Novak, Endre Hules, Mark Metcalf, Keith Neubert, Randee Heller, John Bradley, Lydie Denier, Bibi Besch, Mara Wilson, Kathy Ireland, Andy Buckley, David Groh, Justine Priestley, Thom Bierdz, Steve Susskind, Kelly Nelson, Beth Toussaint, Mitchell Anderson, Morgan Brittany, Bert Remsen, Mo Gallini, Brian George, William Schallert, Robyn Peterson, David Gautreaux, Kevin Stapleton, Erich Anderson, Robert Gossett, Gerald McCullouch, Carl Ciarfalio, Robert Mailhouse, Michael Ensign, Susannah Hoffmann, Kim Murphy, Tanya Memme, Timilee Romolini, Jonathan Slavin, John McCafferty, John Aprea, S.E. Perry, David Brisbin, Francis X. McCarthy, Lincoln Kilpatrick, J. Kenneth Campbell, John Milford, Miko Hughes, Belita Moreno, Hank Rogerson, Robert Lipton, Celeste Yarnall, Teddy Lane Jr., Tammy Tavares, Hope Allen, Debra Sullivan, Sal Landi, Rick Zieff, Tony Becker, Paul Schackman, Michael Feinstein, Claudette Nevins, Sal Lopez, Brett Moses, Jan Hoag, Julie Araskog, Garette Ratliff Henson, Time Winters, Chaton Anderson, Markus Flanagan, Sara Melson, Linda Porter, Steve Ireland, Nancy Lee Grahn, Mimi Lieber, Liz Sheridan, Paul Linke, Damian Chapa, Dennis Lipscomb, Michele Matheson, William Bogert, Nils Allen Stewart, Joseph Cali, Mik Scriba, Simon Templeman, Lindsey Ginter, Bette Ford, David L. Crowley, Carlos Lacámara, Richard Whiten, José Ramón Rosario, Nick Eldredge, Cristos, John Durbin, Joseph David Whipp, Norman Large, Floyd Levine, Eric Menyuk, Ken Thorley, Ben Lemon, Rebecca Balding, Margot Rose, Carlease Burke, Daryl Anderson, Michael Greene, James Ingersoll, Brian Jensen, Janet Carroll, F. William Parker, Eileen Seeley, Charles C. Stevenson Jr., Alexander DiPersia, Lisa Waltz, Scott Klace, Susan Lee Hoffman, Edie McClurg, Gina Ravera, Mark Vasconcellos, Jeri Ryan, Alexandra Bokyun Chun, Todd Waring, Karen Landry, Wayne Tippit, Yvonne Farrow, Rick Hurst, Michael Wiseman, Alex Henteloff, Ruth Westheimer, Tom O'Rourke, Susie Singer Carter, Annie O'Donnell, Renée Coleman, Robert Clotworthy, Hugh Ross, Wayne Wilderson, Charles Walker, Greg Lindsay, Esther Scott, Douglas Rowe, Christian Bocher, Joyce Brothers, Julianna McCarthy, Nigel Gibbs, Richard Roat, Nancy La Scala, Shareen Mitchell, Jack Andreozzi, Daniel Trent, Steven Gilborn, Steve Stapenhorst, Zitto Kazann, John D'Aquino, Deborah Lacey, H. Richard Greene, Vincent Guastaferro, Matthew Faison, Neill Barry, Diana Bellamy, Kathleen Freeman, Debbie James, John Wesley, Terri Ivens, Brad Grunberg, John O'Hurley, Katherine Moffat, Jane Daly, JoAnn Willette, Michael Laskin, Sandra Ellis Lafferty, Leslie Wing, Jeanette Miller, Christopher Darga, Chuck Carrington
  • JP84

Seriál s naprosto šíleným vývojem.První série byly točeny ve stylu "když hrdinové z Beverly Hills dostudují",navíc aby se docílilo,že se jedná o to samé prostředí,hráli v prvních několika dílech ze samotného BH.Jenže právě BH nakonec způsobil,že se tento seriál vydal úplně jiným směrem:Beverly Hills začal být tak úspěšný,že bylo jasné,že se dostane do stejného prostředí jako MP a oba dva seriály si začnou konkurovat.MP tak byl donucen změnit ne herce nebo město,ale celý žánr:z odpolední oddychovky se tak stal totálně překomplikovaný intrikářský guláš plný intrik,podrazů,trestných činů a já ani nevím čeho všeho dalšího (vrcholem bylo,kdy největší potvora vyhodí celou tu pavlač do vzduchu).No prostě strašný brajgl,u kterého už ani nevím,jestli jsem ho dokoukal do konce.(7.4.2011)

Ano, každý má nějaký ten svůj úlet (nebo kostlivce ve skříni, chcete-li. I já. A tento. Seriál se rozběhl jako vyprávění o osudech v podstatě středostavovských obyvatel jedoho nájemního domu (prodavačka, doktor, začínající spisovatel), aby skončil typicky americky se zápletkami typu vydírání kvůli autonehodě anebo nález petroleje nebo ropy na neúrodném pozemku. Neskrývám, že jsem se bavil a nadhled jsem si zachoval, nebo v to aspoň doufám. Právě kvůli tomu, že takové problémy nemám, jsem se s chutí podíval. 70%, místy míň, místy víc.(12.5.2003)

S odstupem let a s ohledem na to, že nejen českej, ale i americkej fenomén jménem seriál míří čím dál víc do pr*ele přidávám dodatečně třetí hvězdu. Děj (pokud se to tak dá nazvat) si naštěstí pamatuju jen velmi mlhavě, co si naopak pamatuju víc než dobře je to, že baby z MP pro mě byly v pátý šestý třídě velkými erotickými symboly (jejich morální kredit sem jaksi nebyl v té době s to rozlišovat;-)) a co si tak vzpomínám, tak spolužačky to měly v opačném gardu přesně stejně... Dneska už se tomu směju, ale ve skrytu duše bych stejně dal nevím co, aby to dávali znova a mně bylo zas dvanáct let...:-)(22.1.2009)

• C0r0ner

V podstatě to je přesná kopie (proč to do prdele vůbec vzniklo?) Beverly Hills, která v ničem nezaostává v demenci a otravnosti a navíc přidává další stupínek v tom, že kopíruje všechno špatné, co kde bylo. Chápu, že těsně po pádu totality to musela být paráda, ale dnes je to vážně neskutečná sračka, která snad brzy zapadne do zapomnění. 0%(20.10.2016)

• Praxis

Je právě tolik, kolik je, protože televizní stanice Nova uvádí další díl vašeho oblíbeného seriálu Melrose Place. Ano tak takové seriály, právě jako výše zmíněný, či Beverly hills jsou typickým příkladem toho, jaká produkce se tu hrála pár let po revoluci. Přehlídka dokonalých, krásných a mladých lidí se stupidními dialogy a scénářem. Ale ty dvě hvězdy za nostalgii.(17.11.2008)

• - Fanúšikovia seriálu spísali trikrát verejnú petíciu - najskôr za záchranu postavy Sydney (Laura Leighton) a jej návrat do seriálu, potom za pokračovanie remaku a napokon za vydanie pôvodného seriálu na DVD. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Podnikaví zamestnanci zo štábu po skončení seriálu zarábali tým, že na eBay predávali vo fľašiach vodu zo seriálového bazéna. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

• - Courteney Cox sa uchádzala o rolu Allison. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)