Reklama

Reklama

Melrose Place

(seriál)
  • USA Melrose Place (více)
Drama / Romantický
USA, (1992–1999), 170 h 8 min (Minutáž: 43–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Hrají:

Thomas Calabro, Heather Locklear, Andrew Shue, Josie Bissett, Doug Savant, Grant Show, Courtney Thorne-Smith, Jack Wagner, Laura Leighton (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(219)

Obsahy(1)

Melrose Place je obdoba Beverly Hills 90210. Skupina mladých úspešných a najmä sexi ľudí byvá spolu v nájomnom dome a majú medzi sebou rôzne aférky a pletky. Navzájom sa milujú, neznášajú, podvádzajú a klamú, prosto Hollywood ako sa patrí. (ethos)

Recenze (142)

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Původní spin-off klasického BH 90210, na který navázaly ještě Modelky s. r. o. Doba intrik v seriálech 90. let v tom nejlepším (nejhorším) světle. Ve 4. sérii byla nezapomenutelná Hudson Leick a pro další televizní zábavu mi zůstala Courtney Thorne-Smith (Ally McBealová, According to Jim nebo Dva a půl chlapa). Kapitolou samo pro sebe pak vždycky byla Marcia Cross. Nejsem si jistá, jestli jsem někdy viděla všechny díly, ale valnou většinu určitě a dodnes mám velmi dobrý pocit z finále, ve kterém to rozbalila Heather Locklear (jako kdyby šlo o úplně jiný žánr). ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Ano, každý má nějaký ten svůj úlet (nebo kostlivce ve skříni, chcete-li). I já. A tento. Seriál se rozběhl jako vyprávění o osudech v podstatě středostavovských obyvatel jednoho nájemního domu (prodavačka, doktor, začínající spisovatel), aby skončil typicky americky se zápletkami typu vydírání kvůli autonehodě anebo nález petroleje nebo ropy na neúrodném pozemku. Neskrývám, že jsem se bavil a nadhled jsem si zachoval, nebo v to aspoň doufám. Právě kvůli tomu, že takové problémy nemám, jsem se s chutí podíval. 70%, místy míň, místy víc. ()

Reklama

berg.12 

všechny recenze uživatele

Zpočátku to mělo našlápnuto na slušný teenagerovský seriál, taková vyšší škola "Beverly Hills", ale potom scénáristovi evidentně šiblo a stala se z toho neuvěřitelná slátanina a jeden z nejodpornějších seriálů, co se vztahů týče. Pokud si z tohohle vzal někdo jako inspiraci pro partnerské soužití, tak ho předem lituju. ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

OBSAHUJE SPOILERY. Hříšná seriálová pochoutka, ty zápletky jsou fakt dobrý, a postavy správně stylizovaný. Tradičně zemřela moje nejoblíbenější postava (normálně by bylo lehký z toho poznat, kdo, ale jelikož v MP zemřela tak polovina postav, řeknu, že jí byla Sydney), ale i pak to bylo překvapivě slušný. Grády měla krom Sydney hlavně Kimberley Shaw (no řekněte, že vás nedostala, když celý Melrose podminovala a pak vyhodila do povětří :o), a k závěru Lexi (mrcha závislá na Diazepamu) s Taylor (mrcha s pusou jako kačer :o). Dal bych i čtyři, ale přece jen je to obyčejný, nicméně velice zábavný seriál. Jo a rozhodně nezaměňovat s BéHáčkem. Mezi těmito dvěma show je velikánský rozdíl. A víte co? Já ty 4 hvězdy dám. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Další z "megaseriálů" tak trochu ve stylu Beverly Hills 90210. Američané asi opravdu mají nadbytek peněz, že mohou doslova vyhazovat milióny za další a další seriály jako je tento a jemu podobné. Na tyhle záležitosti se dá dívat jedině s nadhledem, protože k reálnému životu mají asi stejně daleko jako má lidstvo daleko k prvnímu krůčku po planetě Venuši. ()

Galerie (206)

Zajímavosti (18)

  • Podnikaví zamestnanci zo štábu po skončení seriálu zarábali tým, že na eBay predávali vo fľašiach vodu zo seriálového bazéna. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Fanúšikovia seriálu spísali trikrát verejnú petíciu - najskôr za záchranu postavy Sydney (Laura Leighton) a jej návrat do seriálu, potom za pokračovanie remaku a napokon za vydanie pôvodného seriálu na DVD. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Melrose Place a Beverly Hills byl zpočátku lehce propojené seriály. Grant Show účinkoval ve dvou epizodách Beverly Hills a stejně tak se v Melrose Place objevili Jennie Garth, Ian Ziering, Brian Austin Green a Tori Spelling z Beverly Hills. (Kulmon)

Související novinky

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Ve věku 83 let zemřel v sobotu v americkém státě Tennessee herecký veterán John Saxon. Podlehl zákeřnému zápalu plic, jak médiím potvrdila jeho žena Gloria Martel. Rodák z Brooklynu s italskými… (více)

Reklama

Reklama