Reklama

Reklama

Zadáno pro Alfreda Hitchcocka

(TV seriál)
  • USA The Alfred Hitchcock Hour
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (1962–1965), 77 h 30 min (Minutáž: 50 min)

Předloha:

John Bingham (kniha), H.G. Wells (kniha), Richard Matheson (kniha), (více)

Hrají:

Alfred Hitchcock (průvodce), Gary Merrill, George Macready, Barry Nelson, Michael Parks, Gena Rowlands, Angie Dickinson, John Cassavetes, Roddy McDowall, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(93)

Obsahy(1)

Pokračování veleúspěšného seriálu Alfred Hitchcock Presents. Jméno seriálu bylo sice změněno, ale to nic nezměnilo na tom, že nás opět mistr hororového žánru Alfred Hitchcock seznamuje s antologií svých hrůzostrašných povídek. (Chatterer)

Recenze (15)

DaliX 

všechny recenze uživatele

Hororová hodinka s Alfredom Hitchcockom. Niektoré diely boli desivé, iné menej a niektoré vobec ale aj napriek tomu to bola, je a bude vždy skvelá zábava. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Je to nadhera, spousty mych oblibenych herecek, plus napinave a krasne natocene, kratke inteligentni pribehy. Ty co jsem videl jsou: "Water's Edge" s Ann Sothern a Casavetesem, "Who Needs an Enemy?" s moji zamilovanou Joannou Moore, "An Unlocked Window" s nadhernou sestrickou Danou Wynter, "The Long Silence" s Phyllis Thaxter, "The Lonely Hours" s Genou Rowlands, "Behind the Locked Door" s hodne smutnym pribehem a se skvelou Glorii Swanson, "Don't Look Behind You" s milou Verou Miles, "Hangover" s kratkovlasou Jane Mansfield a s puvabnou June Gale, "Final Vow" s rozkosnou jeptiskou Carol Lynley, "The Ordeal of Mrs. Snow" s Jessicou Walter a June Vincent, "Three Wives Too Many" s petactyricetiletou a stale moc hezkou Teresou Wright, ktere sekunduje Dan Duryea, "Lonely Place" opet s Teresou a navic s silencem Bruce Dernem, "Paragon" s Joan Fontaine, "A Tangled Web" se zvlastni Zohrou Lampert a s nasilnikem Redfordem, "Ride the Nightmare" akcni dil opet s Genou a s Hugh O'Brianem, "The Sign of Satan" s malo vidanou Giou Scala, "Run for Doom" s pekne zpivajici Dianou Dors, bizarni "Death Scene" opet s Verou, "Captive Audience" s Angie Dickinson, hezkou Sarou Shane, Jamesem Masonem, "Body in the Barn" s neskutecne cilou sedmdesatiletou Lilian Gish. ()

A_FISH 

všechny recenze uživatele

S nostalgickou slzou u oka vzpomínám, kterak jsem po projekci čtyř pokojů odcházel rozzuřen z kina Praha s tím, co si to ten tarantíno dovolil. Takhle zmrvit Hitchovu povídku! Dnes už vím, že je od Roalda Dahla, ale i tak. Co si ten tajtrlík dovolil! ()

Galerie (1)

Zajímavosti (3)

  • Jako znělku pořadu si Hitchcock vybral skladbu Charlese Gounoda „Smuteční pochod marionety“. Zaslech ji v jednom ze svých nejoblíbenějších filmů Východ slunce (1927). [Zdroj: Vždyť je to jen film] (Pavlínka9)
  • Do jednoho dílu byly obsazeny tři generace Hitchcockových. V roce 1960 v epizodě s názvem „Schartz-Metterklumova metoda“ se objevil Alfred, Pat a nejstarší Hitchcockova vnučka Mary. [Zdroj: Vždyť je to jen film] (Pavlínka9)

Reklama

Reklama