Komisař Rex

• Rakousko Kommissar Rex (více)
Krimi / Akční / Mysteriózní
Rakousko / Německo, (1994–2004), 92 h 25 min (Minutáž: 45–99 min)

Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Alexander Pschill, Elke Winkens, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Wolf Bachofner, Karl Markovics, Gerhard Zemann (více)

Série(10) / Epizody(119)

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní. (ČSFD)

Janos

Asi si budete myslet,že sem šílenec a já vám to nezazlívám,ale mě prostě Rexovy příběhy vždycky strašně přitahovaly a nemohl jsem od bedny odtrhnout oči.A tak pěkné prostředí pro tento seriál jako je Vídeň už ani být nemohlo.Velice vydařený seriál.Blahopřeju ()

bax

Prvé série sú celkom dobré. Detektívne zápletky zaujímavé a aj celý tým vyšetrovateľov je dobre vykreslený a samozrejme super vycvičený Rex, ktorý je najzaujímavejší na celom seriáli a vždy všetko vyrieši (čo je bohužiaľ v mnohých častiach na škodu a na úkor reálnosti a napínavosti). Avšak ako to už býva, postupom času scenáristom dochádzajú nápady a tak sa vracajú k starým "osvedčeným" častiam, len zmenia kriminálnikov a prostredie. Najviac seriál utrpel odchodom Mosera (Tobias Moretti) alebo aspoň po jeho odchode nastal väčší úpadok seriálu. nepomohli ani všemožné obmeny vyšetrovacieho týmu, ktoré však väčšinou priniesli len nové tváre avšak s tou isto alebo veľmi podobnou charakteristikou postavy ako bola tá, ktorú v seriály nahradili. Ale keďže Rexa som si akosi obľúbil a v detstve to bol môj obľúbený seriál tak miesto dvoch dám tri hviezdičky. ()

Šušu

Jestlipak si Rex vyzkoušel v průběhu seriálu i režisérskou židli jak mají někteří herci ve zvyku... Ne, vážně.. pes je moc pěkný, ale ta sebranka kolem něho mu to nějak kazí.. ()

Paladino

20% - Úplně všechny dva díly které jsem viděl do konce, byly trapné a nepovedené každým coulem. V celkovém pojetí seriálu určitě nepomohlo několik trapných výmněn hlavního herce a také famózní počet režisérů o něčem vypovídá. Je to o tom když se autoři spokojí s ubohou kvalitou pro stejně takové divácké spektrum. Zkrátka chyběla motivace vytvořit něco lepšího. Dávám jednu odřenou hvězdu za slušný herecký výkon toho psa, který hrál ze všech postav nejlépe a také kvůli mojí babičce, jelikož ta tuhle německou jebku ála Doktor z hor absolutně žere. Víc nemá cenu komentovat, pro běžného diváka je tento seriál zkrátka nepoužitelný a je platný jako prohlížení leporela.. HOD + : psí hrdina, možná jsou i horší seriály. HOD - : lidské herecké výkony, ubohý děj, céčkové zpracování, všechno ostatní ()

BasarMT

Hlavně první serie s Morretim byly alespoň pro mě, v té době jako dětského diváka hodně zábavné. Ale později to šel seriál do .... ()

qwxyz

"Filosofie" SUPERDOG. V tom bude ta základní chyba tohoto seriálu. Vím, že pes dokáže člověku pomoc, ale tohle je trošičku moc...Kdyby policejní psi vyřešili takhle všechny grázli na světě, bylo by to fajn...18% ()

Slavusko

Ja som mal a mam Rexa rad... Napriek ako vidim mnohej neoblubenosti, tento serial sa navzdy zapise do srdc mnohych Europanov a to nie len vdaka sympatickemu vlciakovi, ale najmä kvoli sympatakovi Tobiasovi Morettimu a neskor aj tomu druhemu komisarovi... ()

vojtazz odpad!

Další ze seriálů, kterému rohodně nekřivdím, když ho hodím do stejného pytle s ostatními jemu podobnými. A s tím pytlem šup do smetí. ()

P/\/EL

ty vole.....sledovali sme to jako malý...jasně..moc na výběr toho nebylo...ale ta znělka.....Stockinger....houska se salámem....jednoduchý zápletky.......geniální pes......byly sakra horší seriály.......zejména z USA..myslim krimi.....nekonečný šálenosti..to je vražda apod.. ()

ammina

hvězdička za meho strýčka který se v opilosti sápe po všech vlčácích a říká jim Rexi... Jinak vlastně nevím o čom to bolo ()

JARDAHONDA

Německé seriálové béčko,které potěší spíš příznivce kynologie než fandy krimi seriálů... Nemohu jinak než za 2 **,, ()

prudas2

Jakožto velký milovník německých ovčáků,nemůžu hodnotit jinak než **** hvězdičkami,jelikož ta nostalgie která z toho číší me dostává opět do dětských let,nicméně nevztahuje se k novějším dílům, ty už jsou zcela jinde a mně příjdou nudné,nezáživné a celkovvě už se jen vařilo z vody,ale Tobias a Gedeon budou vždy ti nej. ()