Komisař Rex

• Rakousko Kommissar Rex (více)
Krimi / Akční / Mysteriózní
Rakousko / Německo, (1994–2004), 92 h 25 min (Minutáž: 45–99 min)

Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Alexander Pschill, Elke Winkens, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Wolf Bachofner, Karl Markovics, Gerhard Zemann (více)

Série(10) / Epizody(119)

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní. (ČSFD)

sako44

Na odpad to u sebe nevidím. Komisař Moser a jeho věrný přítel REX. To je dvojka, kterou jsem sledoval rád. ()

levhart

Dávám pět hvězdiček hlavně kvůli dceři ( 5 let) která se do seriálu ted zamilovala.Viděla ho náhodou u dědy,který to má na DVD z trafiky,tak jsem jí hned musel sehnat všechny díly (teda jen první dva komisaře).Tedka se na to občas kouknu s ní a stále se na to dá koukat.Je zajímavé,že na zápletky některých dílů jsem si ještě pamatuji a to jsem to viděl naposledy tak před deseti lety. ()

Rrena

To špatné hodnocení moc nechápu, tento seriál je legenda...snad každý na to koukal. Určitě jedna z nejlepších kriminálek, nechyběl tomu humor ani drama. Samozřejmě nejlepší Rex byl s Richardem a Alexem, další řady s Hoffmanem mě už tolik nebavily, proto za nepovedeného Hoffmana 4*. ()

insky

Nejaký ten bod dávam zato že som sa dokázal pozerať na viac častí, teraz už by som tak neučinil, a prepol by som na iný kanál. Nem/rak. produkcia chcela priniesť niečo iné avšak je to až trochu moc, aj keď je ten pes pekný, tak kapánek to prehnali a robia z neho superpsa, pričom ten o tom asi ani netušil :( ()

Adom

Podpriemerná kriminálka. Konkurencia vo svete krimináliek bola vždy veľká. Toto je tak maximálne na pozeranie pri šlofíku poobede ale ako sa plnohodnotný seriál by som ho nepovažoval. ()

Kustka

Dřív jsem ten seriál fakt milovala, hlavně Rexe a jeho housky se salámem. A Gedeon Burkhard je docela kousek podle mě.. Ale když to chtě nechtě srovnám s ostatními seriály, tak i když je tenhle z roku 1994 (můj vrstevník), tak prostě náměty kdo koho kde a proč zabil, stojí docela za prd. ()

Marshall007

V dětství jsem tento seriál opravdu zbožňoval, takže bych se dříve rozhodně nebál dát mu ani 4 hvězdičky. Nyní je to tak za dvě. Z toho mi vychází čisté 3*. Možná je to zbytečně moc, ale k Rexovi mám prostě nějaký zvláštní vztah už od útlého věku. :-) ()

+sfinx+

Milá vzpomínka. Nic víc, ani míň. Roztomilej čokl, vcelku dobrej hlavní hrdina a pak pan doktor, na kterého jsem se těšil snad nejvíce. Později už jen nuda a čerpání z toho mála, co to mělo. Epizody s G.Burkhardem byly asi nejlepší. ()

Gechitka

Trapní jste tak akorát vy! Že by se film bez psa obešel a nemá zde žádnou roli? A kdo asi hledá stopy a pronásleduje pachatele? Ten pes je možná chytřejši jak vy všichni dohromady. Koukala jsem na dokument o natáčení a Rex je bezkonkurenční herec. Tento seriál mám ráda, vyrůstala jsem na něm. Nepostrádá humor, akci, zápletku ani rozuzlení. Je jasné, že takhle jednoduché to u policie není, ale je to film pane bože! Film na odreagování a relax, rodinný film. Když chcete film, kterej připomíná realitu, tak čumte na dokumenty a ne na seriály! Nechápu ty dnešní lidi a jejich smysl pro humor, smějsou se každý pí*ovině, ale to co je opravdu vtipné, nechápou. ()

annifrith

Nechat v seriálu hrát prudce inteligentního psa- parťáka- proč ne. Občas jsem se koukla, ale psa Supermana už jsem neunesla. Dávám dvě * za nápad a sympatického policistu. ()

Vlad

Kým bol komisárom sympaťák Tobias Moretti, dalo sa na to celkom pozerať. A čoby len dalo, pozerali sme to stále a s obľubou. Potom čo seriál postupne opúšťali Markovics, Moretti a vôbec celé pôvodné obsadenie, kvalita s ich odchodmi upadla postupne až na úroveň odpad. Posledné série v hodnotení neberiem vôbec do úvahy a vychádzam z pôvodného obsadenia seriálu. 60% bez hanby ()

Anubiska

Těžkopádný německý humor,nesympatičtí herci,nablblé příběhy. Dvě hvězdy za všechny chudáky psí představitele Rexe,které v tom donutili hrát. Možná tak nějak trochu tušili,že jedině díky tomu psovi to bude alespoň částečně stravitelné... ()

Geralt66

Tak tenhle pejsek, kterých se tam snad přes padesát objevilo přiroste k srdci. Ostatní herci už méně. Tuctový seriál, kterých je mnoho. ()

Gomez518

Upřímně jako dítě mě bavil více, ale nikdy mě neurazí ani v dospělosti, prostě německo-rakouský odpočinkový krimiseriál, kde vám společnost dělá nadprůměrně inteligentní pes, nejvíce mě bavili díly s Moserem, s Alexem to také nebylo špatné ta dvojice už nic moc. Navíc mi to nepřijde tak nerálné jako ostatní kriminálky třeba amerického původu, případy asi běžné kriminálky 90.let. Žádná rádoby FBI ()