Hříšníci

USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Režie:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (více)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (více)

Série(11) / Epizody(134)

Recenze uživatele kubas369 k tomuto seriálu (68)

Série 1 (2011) (S01)

8/10. Ze začátku jsem to měl za ujetou komedii, ve skutečnosti to má všechno. Degeneráty, magory, ožraly, sociopaty, 13 leté matky, drama, sociální přesah, homosexuální osvětu atd. přistát na ulici vetřelci, už nic nechybí, akorát by teda nejspíš skončili na grilu nebo v lednici. Druhá řada je jasná věc. ()

Pilot (2011) (S01E01)

7/10. Výstřední rodinka, která se musí ohánět aby přežila na druhou stranu drží vždy při sobě. Pilot mne zaujal, budu pokračovat. ()

Casey Casden (2011) (S01E04)

8/10. Člověk musí obdivovat improvizaci pod tlakem, kterou tihle blázni zvládají. ()

Three Boys (2011) (S01E05)

6/10. Falešná svatba kvůli pětistovce, kdo by to byl čekal. ()

Killer Carl (2011) (S01E06)

7/10. Frank je neuvěřitelně odporné lidské stvoření. Ostatní se snaží jen přežít i kvůli tomu jak jim Frank pojebal život. ()

It's Time to Kill the Turtle (2011) (S01E08)

7/10. Frank abstinuje a děcka nevědí co s tím. Sousedi adobtují malého člena sekty. ()

But at Last Came a Knock (2011) (S01E09)

6/10. Tak mají i matku, tak nějak jsem čekal že by mohla být mrtvá, že se uchlastala nebo tak něco. ()

Nana Gallagher Had an Affair (2011) (S01E10)

7/10. Dobrý moment, kdy Cusack překoná svojí fobii. Jinak pokračuje dál drama s mámou. ()

Daddyz Girl (2011) (S01E11)

8/10. No blíží se konec první řady, takže logicky začíná přituhovat na všech frontách. Frank přijde o invalidní důchod, takže hledá práci, kde by si mohl přivodit úraz. Jinak, měl jsem ho fakt za ksindla, jenže jsme se seznámili s jeho máti, která je ještě horší než on. Je to prostě nekonečný řetěz utrpení. ()

Father Frank, Full of Grace (2011) (S01E12)

8/10. Frank se nechá pochcat od syna protože mu ojel přítelkyni. To vážně Steve čekal, že sním Fiona odjede? Bylo by to proti všemu co nám v první sérii ukázali. ()

Série 2 (2012) (S02)

8.5/10. Tenhle seriál je prostě jiný než jsem čekal. Je plný těch nejabsurdnějších postaviček, co jste viděli a druhá řada pořádně zatopila pod kotlem. Ale i přes tu absurdnost většině dokáží porozumět až na dvě výjimky, které chci vidět trpět a to je Karen a Frank. Ano Frank je schválně tak napsaný, jako srandovní vsuvka a v určitém smyslu se na to dívám kvůli němu, protože vše ostatní by bylo až moc vážné a težko stravitelné ale chci ho vidět svíjet se bolestí. Co trochu nechápu je, že v první řadě polda, myslím že se jmenuje Lucas, vyštípe Steva z města, kvůli Fioně ale neudělal za celou řadu nic aby ji získal. Divný. ()

Summertime (2012) (S02E01)

7.5/10. Frank dělá díl od dílů větší píčoviny, prostě nemá strop. Pěstírna travky, tak tu jsem čekal v tomhle seriálu mnohem dřív. ()

Summer Loving (2012) (S02E02)

7/10. Frank hledá nového hostitele na kterého by se mohl přisát. Důchodci si užívají letní den. ()

I'll Light a Candle for You Every Day (2012) (S02E03)

8/10. Začíná to být doopravdy temný. Alespoň zjišťuji, kde mám hranice. Frank by se neztratil ani v Ricku a Mortym. Ja už se na to koukám jen kvůli němu, jestli on najde nějakou hranici. ()

A Beautiful Mess (2012) (S02E04)

7.5/10. Zmrdi mají prostě štěstí. Fiona musí čelit svým rozhodnutím a začína mne vytáčet Lip. ()

Father's Day (2012) (S02E05)

9/10. Ok, asi mi to konečně naplno došlo, tenhle seriál je šílený a v tom je jeho největší síla. ()

Can I Have a Mother (2012) (S02E06)

9/10. Příjemné je, že zmrdi Franková typu se na konec sami dostanou. Když už si konečně zvyknu na tuhle partičku hříšníků, tak se přivalí babka z lochu a vše totálně roz.... ()

A Bottle of Jean Nate (2012) (S02E07)

8/10. Vždycky když si říkám že konečně některému Gellegrovi konečně rozumím, tak za minutu udělá něco co prostě nechápu a nedokáži se s tím stotožnit. ()

Parenthood (2012) (S02E08)

8/10. Asistovaná sebevražda, americký fotbal a obchod s dětmi, tenhle seriál je fakt těžké psycho. ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher