Hříšníci

USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Režie:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (více)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (více)

Série(11) / Epizody(134)

Recenze uživatele kubas369 k tomuto seriálu (68)

Like Father, Like Daughter (2014) (S04E03)

7/10. Zná ho den a už mu chce dát játra? To je divný. O co že ho poznala a tahá ho za fusekli. Jinak Fiona nezapře rodiné geny a zbytečně si komplikuje život. ()

Strangers on a Train (2014) (S04E04)

7.5/10. No ty krávo, ona mu ty játra chtěla fakt dát. Lip to nevzdal. ()

There's the Rub (2014) (S04E05)

8/10. Tak moc Fiona Frenkem opovrhuje, až kráčí jeho cestou v jeho stínu. Frank je každou epizodu směšnější ve své zaslepenosti, holt někteří nedojdou osvícení ani na smrtelné posteli. ()

Iron City (2014) (S04E06)

7/10. Jedna z těch slabších. Fiona je ve vězení a ostatní čekají co se stane tomu malému. Lip čelí opět vnitřnímu boji. ()

Hope Springs Paternal (2014) (S04E08)

8/10. Šikana je vakcína. Lip trestá Fionu. Samantha se ukazuje jako 100% Galleger. Debs rozjíždí psychologickou válku aby přišla o panenství. ()

The Legend of Bonnie and Carl (2014) (S04E09)

8/10. Koukám, že mají Gallegři tendenci svádět svoje rozhodnutí na jiné lidi. Jsou prostě poznamenaní. Fiona se snaží čelit svým volbám. Cusack se vrátila, což jsem tak brzo nečekal. A Carl si našel lásku, jen je větší magor než on. ()

Liver, I Hardly Know Her (2014) (S04E10)

8/10. To jsou v tomhle seriálu všichni totálně tupě jebnutí? Fiona mne totálně zklamala. ()

Emily (2014) (S04E11)

8/10. Mikovo přiznání bylo potřeba. Lipová příběh začíná být ten nosný, díky tomu že byla Fiona odsunuta do pozadí, dobrá volba začínalo to stagnovat. Věděl jsem, že nebudou mít koule Franka konečně zabít a místo toho zabijou malou holčičku, tak se i stalo. ()

Lazarus (2014) (S04E12)

8/10. Frank je prvotřídní hajzl. Dostal opět šanci a hned to posral. Fiona a Lip se dokázali stabilizovat. Carl má zlomené srdce a Ian prohrál v genetické tombole. Nemám rád falešné úmrtí, je to hrozně laciný a dělá se to furt. ()

Série 5 (2015) (S05)

7.5/10. Začíná to u mne pomalu ztrácet dech. Způsob zacházení s postavami je vlastně velice primitivní a nijak se nerozvíjí. Ano je to zábavné, svým způsobem, ale také dost primitivní. Příklad za všechny je postava Cusack, nejméně dvě řady nevědí, co s tou postavou dělat ale pořád jí tam nesmyslně vracejí, aby nakonec odbouchly její dům, což je poslední pojitko, aby mohla doufám konečně nadobro zmizet. Ani Franková část v téhle sérii není tak zábavná, i když ta doktorka smrt je dobrá postava, on se k ní jako protipól nehodí. Takhle by jsme mohli rozebrat každou postavu a došlo by nám, že je to až moc velký scénaristický balast. Ten seriál je už moc dlouhý a dochází k hluchý místům, tak jsou scenaristi nuceni vymýšlet ptákoviny aby se jim to nerozsypalo. I tak nemám problém s tím nadále pokračovat. ()

Milk of the Gods (2015) (S05E01)

7/10. Úvodní epizoda páté série ničím zajímavým nevybočuje, vlastně se opakují věci z poslední epizody série čtvrté asi na opáčko než se rozjede pořádný shitstorm. Největší dojem zanechala Samantha, která ve 33 teprve prochází mentální pubertou. ()

I'm the Liver (2015) (S05E02)

8/10. Orgánová party je mazec, napalení pastora je super. Fionin šéf má dobrý point, celá rodina Gellegru je ztělesněním chaosu. Kev se kamarádi s profesionálkou. ()

The Two Lisas (2015) (S05E03)

8/10. Frank pase svoji dceru. Debs přišla o panenství. Frakovi plány vyletěli do luftu. Že by se Schela konečně osvobodila? ()

A Night to Remem – Wait, What? (2015) (S05E04)

8/10. Frankovi to přeji. Doufám, že ho to hodně bolelo přijít o všechno za jedinou noc. Fiona má manžela, takže chaos pokračuje. ()

Rite of Passage (2015) (S05E05)

8/10. Frank si našel nového hostitele, Samantha zjišťuje co to znamená být Gallegrem. Fiona se snaží být šťastná dokud se nevrátí starý známý. Jop, začíná s toho být zkur... telenovela. ()

Crazy Love (2015) (S05E06)

8/10. Ian dostal genetickou kulku. Fiona to opět voře. Samantha konečně prokoukla Franka. ()

Tell Me You F**King Need Me (2015) (S05E07)

8/10. Samantha má ještě větší problém, než jsem si původně myslel, nepřítomnost Franka ji poznamenala stejně jako ostatní jeho přítomnost. Iana je mi upřímně líto a vlastně i Lipa, je to tak trochu válka s osudem. ()

Uncle Carl (2015) (S05E08)

8/10. Frank opět pěkně zmrdí. Carl je idiot, že mu to furt žere. ()

Carl's First Sentencing (2015) (S05E09)

8/10. Že by přece jenom ve Frankovi bylo kousek dobra? Carl nepraskál, takže skončil ve vězení. Lip si našel zkušenou učitelku a vyřešil problém s financováním. ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher