Hříšníci

USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Režie:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (více)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (více)

Série(11) / Epizody(134)

Recenze uživatele kubas369 k tomuto seriálu (68)

South Side Rules (2015) (S05E10)

8/10. No Samantha je pěkná sv..., Mickey ji zabije. Konečně někdo Lipovi řekl,aby si už konečně vybral, kým chce být. ()

Drugs Actually (2015) (S05E11)

8/10. Já těm lidem nerozumím. Jsem věděl, že se tak jednoduše Samanthy nezbaví. Ta něco vydrží. Příběh doktorky s rakem je fakt dobrý, jen je v tom Frank divně zainteresovaný. Prostě mi ty dva k sobě moc nesedí. ()

Love Songs (In the Key of Gallagher) (2015) (S05E12)

7/10. Ne vážně, co s těmi lidmi je. Celkově si lidé dokážou komplikovat život ale tohle začíná být slatanina, uznávám zábavná, ale do očí bijící slatanina. ()

I Only Miss Her When I'm Breathing (2016) (S06E01)

7/10. Frank mne zase vytáčí, celou dobu na všechny sere a teď fňuká. Carl se vrátil z vězení. Debs je pěkná mrcha a Lip nezvládá svůj vztah s učitelkou. ()

#AbortionRules (2016) (S06E02)

7/10. Zjistil jsem, že na to koukám už jen kvůli Fankovi, prostě chci aby ten parchant trpěl. Všem ostatním moc nerozumím, chovají se jak idioti a když jim ta idiocie bouchne do ksichtu, stejně to neprohlednou a jedou od znova. Minimální pokrok, furt jen točení se ve sračkách, furt dokola. ()

The F Word (2016) (S06E03)

7.5/10. Fiona si F písničku zasloužila. Ian je čím dál tím více ztracený, a když nás všechny napadne, že by mohl skočit z mostu, tak se stane co se stane. Hodně líný scenaristický rozhodnutí. Kevin dostal pořádnou ťafku. Carl ikdyž si hraje na něco co není je vlastně z rodiny celou dobu nejautentičtější. ()

Going Once, Going Twice (2016) (S06E04)

8/10. Nedalo se čekat,  že tu kauci vyhrají že? Stejně tak Kevinův problém se nedal vyřešit jinak, těžko by mu odpustit, že ho zkriplil. ()

Refugees (2016) (S06E05)

7.5/10. Doopravdy to ztrácelo dech, takže narušení statusu quo, tedy vystěhování, může seriálu jen pomoct. Věděl jsem, že ta fotka ještě způsoby průser. A sousedi se ujimají válečných sirotků, to by mohl být potenciálně zajímavý event. ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher