Komisař Rex

• Rakousko Kommissar Rex (více)
Krimi / Akční / Mysteriózní
Rakousko / Německo, (1994–2004), 92 h 25 min (Minutáž: 45–99 min)

Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Alexander Pschill, Elke Winkens, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Wolf Bachofner, Karl Markovics, Gerhard Zemann (více)

Série(10) / Epizody(119)

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní. (ČSFD)

smrtubohem

Byl to dobrej nápad udělat krimiseriál v hlavní roli s vlčákem, to je fakt, Moretti mi taky sednul, příběhy a případy byly zprvu docela zajímaé, ovšem co se tam vecpal Gedeon Bukhard, s každým dalším pokračováním jsem byl více znuděn a taky znechucen. Poslední díly, kdy ten čokl snad i volá mobilem, střílí z bazooky, odezírá lidem ze rtů a odmyká panceřové dveře, už si nezaslouží jiné tituly než humus, odpad, neuvěřitelná trapnost. ()

vejfukCZ

3 hvězdy za pvní série s Morettim, přiznejme si to, kdo když byl malý na to v tý době nekoukal..? Ja to zbožňoval. Ale pak to šlo těžce do kopru, a ta mladá dvojice..? To už je fakt špatný... ()

MetalLizard

Dvě hvězdy si tento seriál určitě zaslouží, protože ho nemám sílu přepnout, pokud zrovna běží ( vzhledem k mé oblíbenosti ovčáků ), ale že bych ho vyhledával se zrovna říct nedá. ()

exoomer

HAHAHAHA TEN PES MU ZJEDOL Z TEJ ZEMLE LEN SUNKU... Haha, a zase... a zase... opat? Dunčo zerie sunku zo zemli a popri nom sa striedaju herci jak na beziacom pase. Wow, to je detektivka jak sa ma. ()

LordMack

Je to snadné. Už asi nikdy se na to nepodívám, a tak si můžu udržet ten skvělý dojem, jaký jsem z toho jako mladej kluk měl. Přijít domů a dívat se na komisaře Rexe. Jojo. ()

route60

Neuvěřitelně naivní seriál jednoduchým dějem, Rexe je nejlepší sledovat po očku když zrovna něco dělám doma a nemužu Tv sledovat naplno, alespoň že ten pes má charisma a houska se salámem nebyla nikdy populárnější. ()

walkingdead

2 hvězdy za Rexe, 2 za Vídeň. Celkově asi nejpovedenější krimi seriál z německé dílny, který se dá sledovat i přes den a ne jen ve 3 ráno po 8 hodinách v knajpě jako jeho "kolegové" Siska, Wolff a spol. Postupný pokles kvality je pochopitelný, za nějakou tragédii bych ale neoznačil ani série s dvojicí Pschill-Winkens (i když Moser se Stockim jasně vedou). Kdysi mě to dost bavilo. Závěrečné série z Itálie už jsem neviděl, tak nehodnotím. ()

aiv

Tehnhle seriál miluju. Rexí, který kdyby uměl mluvit, vyřeší všechno sám, jeho pánečci, ustrašený Stocky a vůbec fajn kriminální zápletky. nejraději jsem měla ty díly s Morettim a potom s Burkhardem. když už tam byli poslední páníčci, myslím Herzogovou a Hoffmana, stálo už to za nic. a o Návratu komisaře rexe ani nemluvím. ti stáli za nic. zápletky fajn, ale už to nebyl vřelý vztah s Rexíkem. ()

simon111

Hrozná blbost. Ale jako malé dítě jsem to měl moc rád :) a dnes se musím hodně divit, co všechno oko dítěte nevidí a vidí :) ()

HellFireFery

Zvířata mám rád. Pejsky mám rád obzvláště. Německé ovčáky mám z pejsků nejraději. Tento seriál si mne ale bohužel nikdy nezískal. Některé díly vůbec nebyly špatné, ale po smrti Tobiase Morettiho seriál začal stagnovat a rozvíjel se jen změnou hlavních postav. Každá další série tak upadala nejen na kvalitě, ale i popularitě. Přesto dávám tři zasloužené hvězdy za Rexíka a první 3 řady. ()

Washa84

První série 3*, velkou zásluhu na tom má právě představitel Rexe. Změna v obsazení a přidávání dalších dílů způsobuje ztrátu kvality a pozdější epizody bych hodnotil maximálně 1*. Jako dítě jsem Komisaře Rexe pravidelně sledoval, ale postupem času zájem upadal. V dnešní době bych se podíval snad jen z nostalgie. Za mne tedy 2* ve finále. ()

nikus120

Už od malička som pozerala Rexa. síce niektoré scény a časti sú otrepané aj to že už má vyše 20 rokov a Rex beží dalej. Ale prvé časti a serie, sa mi páčili aj preto že neboli až tak moc cenzurované a detské. ()