Komisař Rex

• Rakousko Kommissar Rex (více)
Krimi / Akční / Mysteriózní
Rakousko / Německo, (1994–2004), 92 h 25 min (Minutáž: 45–99 min)

Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Alexander Pschill, Elke Winkens, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Wolf Bachofner, Karl Markovics, Gerhard Zemann (více)

Série(10) / Epizody(119)

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní. (ČSFD)

Muztag Ata odpad!

Je tohle ten seriál, jak v jednom díle komisař Rex vypátrá že za vraždami stojí satanisti, protože mrtvoly byly po městě rozmístěny tak, že spojnice míst jejich nálezů utvořily pentagram? ()

eeddiiee

Tak tohle patří taky ke klasikám. Je mi líto, když si představím, jaké blivajzy jsem v mládí hltal, a tohle je jeden z nich, tudíž musím zase z nostalgie dát 4* ()

Fallstar odpad!

Rexi! Vyběhni ven, vytoč tlapičkou číslo na policii, po cestě zpátky vezmi do tlamičky moji pistloi, čumáčkem na ni namontuj tlumič, hoď mi ji, efektním skokem na záda zlikviduj hlavního záporáka (který sice přežil přestřelku, pád z druhého patra a výbuch skladu jaderných hlavic, ale dopad hrdinného chundeláče ho jasně vyřadí ze hry..) a pak bys mohl dát hlavu trošku ke straně, komicky dojemně zakníkat a nakonec někomu z debilních rakouských policistů sežrathouskuse salámem..45 minut sraček výše popsaných..tááák je hodný pes. Ode dneška nežeru salám. Ani housky. A televizi prodám, za utržené peníze si pořídím štěně německého ovčáka a budu ho na oplátku dlouhé hodiny mučit elektrickým proudem. ()

oceanic6 odpad!

Superinteligentný pes ktorý je ťahúňom celej rakúskej polície a ktorému postupne zomierajú všetci ludskí partneri...ja byť na jeho mieste, po smrti tolkých parťákov by som sa na policajnú prácu vykašlal a urobil by som službu nielen sebe ale aj všetkým ktorý tento odpad musia trpieť... ()

J.Bourne89

houska se salámem a jde se na další případ. Nevím, co proti tomu všichni máte. S babičkou jsem viděl každý díl těhle prvních řad a bylo to fakt špičkový. Jako milovník německých ovčáků jsem si to nemohl nechat ujít. ()

Bartson odpad!

Myslím že krimi seriálů je v poslední době až až. Sám v tom mám lehkej bordel který seriál patří do kterého města,las vegas,miami apod. To že se Prima rozhodla pokračovat i s tímto krimi seriálem z Vídně nevim nevim jestli udělala nejlepší tah na bojišti přetahování se o kriminálního diváka. Jak může mít taková hovadina už 12 sérii to fakt nechápu. To se ještě ve Vídni a okolí zločinci nepoučili, že se tam ze zlou potážou když tam všude lítá houska se salámem a Stockinger se superpsem na vodítku? ()

Vendem

Svého času býval Komisař Rex modlou, kterou všichni členové rodiny s výjimkou mojí maličkosti vroucně uctívali. Tudíž nabídky ostatních programů musely v hlavním vysílacím čase před tímto seriálovým skvostem TV Prima pokorně ohnout hřbet. Co způsobilo tak devastující úspěch? Není to nic, čím se tento seriál typově neliší od ostatních rakouských, německých, braniborských, podunajských, alpsko-tyrolských spolkových detektivek. Není to ani hřejivý pocit z podívané, jak se ve městě plném odpůrců Temelína obyvatelé navzájem zabíjejí. Je to superhafan, který pobíhá mezi kriminalisty, asistuje při dopadení vraha, odzbrojuje útočníky, zachraňuje své kolegy, uzdravuje oběti trestných činů, konejší pozůstalé, provádí laboratorní testy, vyčmuchává kdejaké svinstvo, účastní se pyrotechnických cvičení, atd. – inspirace tvůrců je dechberoucí. Podobné kraviny totiž může vymýšlet jen ten, kdo nemá ani ponětí o skutečné náplni práce kriminalistů. Ti tak určitě nemají nic jiného na práci než řešit svoje housky se salámem a venčit psa během vyšetřování. Jsem rád, že asociace chovatelů po celém světě konečně spatřily svého seriálového superhrdinu a mohou po něm a na jeho počest pojmenovávat útulky. Náš svět (ne)potřebuje takové hrdiny! ()

ThomYorke

Pár dílů na slabší tři, zbytek jasnej odpad. A jelikož je těch dílů opravdu hodně, TV Prima byla postupem času doslova zavalena odpadem. Půl hvězdičky za Rexe, půl za Gedeona Burkharda, protože to jsou oba dva sympaťáci. ()

zurivymlok odpad!

Jeden z nejhorších seriálů všech dob s geniálním psem, který dopadne každého padoucha v okruhu dosahu jeho čichových receptorů. :-D ()