Modrý kód (TV seriál)

Drama / Psychologický

Česko, 2017, 24 h 55 min

Jakub Ševčík

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, Ondřej Rychlý, Eva Josefíková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Sandra Nováková, Lenka Zahradnická, Simona Prasková, Josef Jan Kopecký, Anna Jiřina Daňhelová, Kateřina Brožová, Roman Skamene, Mojmír Maděrič, Jitka Sedláčková, Filip Cíl, Jindřich Žampa, Marek Zeman, Patrik Děrgel, Josef Kubáník, Jan Urban, Jan Rosák, Otmar Brancuzský, Daniela Šinkorová, Lucie Kožinová, Veronika Zapadlová, Eva Burešová, Štěpán Benoni, Václav Vašák, Jakub Štěpán, Linda Stránská, Vilma Frantová, Kateřina Holánová, Ivo Novák, Dana Pešková, Jindřich Nováček, Ondřej Lechnýř, Richard Trsťan, Zdena Herfortová, René Přibil, Eva Čížkovská, Eliška Nezvalová, Vojta Vovesný, Nela Štefanová, Peter Pecha, Lukáš Král, Lívia Bielovič, Martin Sochor, Eva Janoušková, Miroslav Večerka, Jolana Běhounková, Kateřina Bláhová, Petra Tenorová, Lada Jelínková, Monika Kobrová, Marcela Kyselová, Michal Hajdů, Jana Janěková ml., Stanislav Lehký, Milan Slepička, Jiří Untermüller, Josef Pejchal, Eva Režnarová, Lenka Švejdová, Kristýna Hrušínská, Ota Jirák, Viktor Limr, Martin Sitta, Viktor Antonio, Michael Vykus, Lucie Černíková, Radomír Švec, Miriam Chytilová, Vítězslav Bouchner, Miriam Kantorková, Josef Láska, Lenka Termerová, Petr Stach, Martin Bohadlo, David Šír, Jakub Kos, Anna Lucie Schollerová, Lukáš Mucha, Martin Uhlíř, Tereza Bílková, Kamil Halbich, Miroslav Šimůnek, Šárka Ullrichová, Linda Kotisová
  • Spiker01

No, ty odpady jsou trošku mimo, ale na to jak se tvůrci kasali, jak to bude jiný než ordinace (asi 5 nebo 6 herců tady byli v první sérii ordinky) a bude se to zaměřovat na pacienty a ne vztahy mezi doktorama je to fakt slabota a trapných situací je více než by bylo záhodno. Viděl jsem letmo jeden díl a pokračovat dle očekávání rozhodně nebudu. 😀(31.3.2017)

• wirtr

Naprostý dno, zlatá Ordinace. Doufám že tohle nebude mít pokračování, akorád tak to zacpává vysílání. Vážně mě dostává jak na JIPku může každej bez jakéhokoliv nahlášení a přístup personálu k pacientům. Ale bohužel si myslím že tahle dramatická česká telenovela bude mýt u diváků úspěch a jen dopomůže k odumírání mozkových buněk, které cítím i já po dvou epizodách. Fakt díky TV Prima za další skvělý seriál.(4.5.2017)

• Isherwood

Čisté dno, kde nejlépe hrajícím hercem je poloožralý Roman Skamene a nejméně odpuzující prvek celkově je sterilní inscenační kamera. Během pár minut mi ‚guilty-pleasure meter‘ vyběhl do červených, takže čtyři díly byly čistým potěšením z tvůrčí pokleslosti, ale v pozadí nenápadně stoupající míra retardace rozsvítila varovné kontrolky už v páté epizodě. Prát si to pravidelně rovnou do stehenní tepny asi nebudu, ale doufám v příjemná letmá setkání na hraně lobotomie. Místo hvězdičky si domyslete rozšafného bláznivého smajlíka.(4.4.2017)

• Milan.Nedwi

Gratuluji Primě že překonala Ordinaci v růžové zahradě za odpad, hned dám ordinaci jednu * . Jinak vše bylo špatné ,herci hrají Béčkově, scénář psali asi 20 minut pod vlivem a dramatických scén víc než v Kobře 11 a to je co říct. Fuj už nikdy prosím to radši zhlédnu záznamu koncert Justina Biebera než toto ....(25.3.2017)

• heyda

Ty bláho, tak tohle je síla. Totální brak plný klišé a všeobecně zažitých názorů, které se tam do diváků hustí velkou kadencí. Doktoři jsou tam jako největší chudáci, kteří jsou naprosto profesionální a ostatní tam chodí na ně jen nadávat a posílat je do zádele. Totální katastrofa, kterou sledují lidé, kteří mají snad už tolik vymyté mozky, že už to na ně nemá ani vliv. Já si však nenechám likvidovat svoje mozkové buňky. ODPAD !!!(29.5.2017)