Modrý kód (TV seriál)

Drama / Psychologický

Česko, 2017 - 2018, 113 h 51 min

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Josefíková, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Lenka Zahradnická, Simona Prasková, Josef Jan Kopecký, Anna Jiřina Daňhelová, Kateřina Brožová, Roman Skamene, Mojmír Maděrič, Jitka Sedláčková, Filip Cíl, Jindřich Žampa, Marek Zeman, Patrik Děrgel, Josef Kubáník, Jan Urban, Jan Rosák, Otmar Brancuzský, Daniela Šinkorová, Lucie Kožinová, Veronika Zapadlová, Eva Burešová, Štěpán Benoni, Václav Vašák, Jakub Štěpán, Linda Stránská, Vilma Frantová, Kateřina Holánová, Ivo Novák, Dana Pešková, Jindřich Nováček, Ondřej Lechnýř, Richard Trsťan, Zdena Herfortová, René Přibil, Eva Čížkovská, Eliška Nezvalová, Vojta Vovesný, Nela Štefanová, Peter Pecha, Lukáš Král, Lívia Bielovič, Martin Sochor, Eva Janoušková, Miroslav Večerka, Jolana Běhounková, Kateřina Bláhová, Petra Tenorová, Lada Jelínková, Monika Kobrová, Marcela Kyselová, Michal Hajdů, Jana Janěková ml., Stanislav Lehký, Milan Slepička, Jiří Untermüller, Josef Pejchal, Eva Režnarová, Lenka Švejdová, Kristýna Hrušínská, Ota Jirák, Viktor Limr, Martin Sitta, Viktor Antonio, Michael Vykus, Lucie Černíková, Radomír Švec, Miriam Chytilová, Vítězslav Bouchner, Miriam Kantorková, Josef Láska, Lenka Termerová, Petr Stach, David Šír, Jakub Kos, Anna Lucie Schollerová, Lukáš Mucha, Martin Uhlíř, Tereza Bílková, Kamil Halbich, Miroslav Šimůnek, Šárka Ullrichová, Linda Kotisová, Barbora Valentová, Romana Sittová, Eva Kodešová, Filip Antonio, Hana Čížková, Dagmar Zázvůrková, Jan Szymik, Radka Stupková, Dominik Jetel, Ondřej Pech, Karel Fink, Kateřina Seidlová-Hrušková, Josefína Krycnerová, Milan Peroutka ml., Dita Hořínková, Berenika Kohoutová, Aneta Novotná, Kristýna Frejová, Michal Kern, Alice Bendová, Hana Holišová, Eva Decastelo, Roman Štolpa, Roman Vojtek, Marek Pospíchal, Marek Holý, David Gránský, Ondřej Kraus, Petr Strnad, Petr Halíček, Petra Hobzová, Miloš Mazal, Kateřina Jačková, Petr Vágner, Tomáš Sagher, Jarmil Škvrna, Marek Svoboda, Petra Štíbrová, Vít Číla, Filip Vlastník, Zdeněk Palusga, Markéta Haroková, Miroslava Součková, Filip Bařina, Barbora Mošnová, Martin Holec, Ivana Měřičková, Vojtěch Dvořák, Lucie Černá, Hana Marie Maroušková, Isabela Soukupová-Siegelová, Lucie Roznětínská, Ludmila Mecerodová, Petra Nakládalová, Jindřich Hrdý, Bára Fišerová, Tereza Nekudová, Lucie Zachovalová, Tomáš Petrák, Veronika Freimanová, Rudolf Stärz, Martin Bohadlo, Kryštof Nohýnek, Radek Jiříček, Lenka Olšanová, Martin Matejka, Roman Komeda, Veronika Divišová, Zlata Jílková, Veronika Bajerová, Josef Zyka, Daniel Margolius, Kristýna Plocková, Barbora Vacková, Simona Vrbická, Lukáš Tesař, Magdalena Zimová, Jan Bílek, Anna Theimerová, Matěj Merunka, Vojtěch Říha, Victoria Preiningerová, Jan Konečný, Lenka Chadimová, Jan Fridrich, Marek Justa, Perla Kotmelová, Petr Macháček, Filip Menzel, Zuska Velichová, Martina Balážová, Tereza Jirotková, Hana Sršňová, Johana Krtičková, Daniela Pokorná, Věra Janků, Milena Kleinerová, Monika Světnicová, Alexandr Postler ml., Jiří Valšuba, Marcela Nohýnková, Lenka Stolařová, Petra Johansson, Tomáš Materna, Václav Šanda, Ludmila Razimová, Ota Kropáček, Lukáš Hložek, Zdeněk Mahdal, Jana Trojanová, Jana Altmannová, Petr Jančařík, Markéta Burešová, Petr Semerád, Eva Studénková, Martin Učík, Libuše Adamírová, Matěj Havelka, Aneta Kailová, Claudia Vašeková, Isabela Bencová-Smečková, Jakub Janatka, Anastázie Chocholatá, Filip Štainer, Tereza Švecová, Petr Bucháček, Radovan Vaculík, Andrea Schönová, Jiří Vobecký, Viktorie Horáková, Lubor Novotný, Dominika Býmová, Pavel Hermanovský, Jiří Vojta, Sára Milfajtová, Martin Kvěšek, Jakub Maršál, Gabriela Mourková, Jan Miller, Tomáš Pokorný, Jana Podlipná, Jiří Kniha, Jan Novák, Ivan Jiřík, Petr Konáš, Anna Polcarová, Eva Leimbergerová, Josef Kundera, Dáša Kouřilová, Milan Ligač, Pavel Doucek, Klára Fleischhansová, Gustav Skála, Pavla Bečková, Jan Šrámek, Marek Sýkora, Matyáš Leier, Kateřina Kornová, Tomáš Borůvka, Zdeňka Sajfertová, David Reiner, Martin Simandl, Otta Tesař, Svatopluk Schuller, Milan Duchek, Vlastimil Čaněk, Pavel Tesař, Nela Dvořáková, Petra Hanžlíková - Tišnovská, Zbyšek Horák, Ivan Remta, Alexandr Minajev, Petr Čagánek, Aleš Balda, Michaela Sejnová, Jan Ciganik, Michal Juřica, Richard Němec, Matúš Bukovčan, Zdeněk Klumpar, Lukáš Křišťan, Mikuláš Matoušek, Marek Dobeš, Petr Dohnal, Alexander Borodin, Tomáš Havlík, Dana Špilauer Verzichová, Jiří Jelínek ml., Jakub Hais, Tomáš Drápela, Lucie Chlumská, Kateřina Coufalová, Martin Hub, Otto Kallus, Karel Vlček, Laura Kodadová, Henrieta Hornáčková, Veronika Petrová, Martin Hruška, František Staněk, Jaroslav Kříž, Václav Veselý, Michal Šášinka, Dana Růžičková, Martin Hrubý, Ondřej Studénka, Pavlína Mourková, Edita Štaubertová, Iva Baumanová, Ivana Milbachová, Sylvie Krupanská, Liliana Malkina, David Kraus, Lukáš Kubát, Matyáš Bystroň, Adéla Pristášová, Adam Seidl, Rafael Pražák, Jiří Bartoň, Jonáš Florián, Martin Janouš, Jakub Sedláček, Petra Ben Messaoud, Jaroslav Bařinka, Markéta Richterová, Naďa Vinecká, Petr Šimčák, Lukáš Kofroň, Adam Kraus, Kristýna Petráková, Karolína Šafránková, Tomáš Karger, David Piskor, Debora Štolbová, František Mitáš, Tereza Volánková, Ondřej Černý, Daniel Krečmar, Michal Bumbálek, Veronika Lapková, Zdeněk Bařinka, Antonín Kaška, Richard Fiala, Marta Falvey Sovová, Kryštof Sochor, Vladimíra Havlíčková, Antonín Holoubek, Patrik Vojtíšek, Ivana Stejskalová, Akram Staněk, Anna Polcrová, Štěpán Komárek, Jiří Král, Josef Jelínek, Zuzana Zvoníčková, Matěj Vlček, Michal Pátek, Roman Kracík, Markéta Coufalová, Přemysl Houška, Anežka Hessová, Věra Hlaváčková, Petr Besta, Tereza Slámová, Michal Roneš, Václav Krátký, Anna Beránková, Miloslav Petrovič, Michal Štěrba, Monika Šabartová, Ivan Dejmal, Michaela Pecháčková, Zdeněk Velen, Lucie Španbauerová, Kryštof Zapletal, Jaroslav Mendel, Luděk Čtvrtlík, Daniela Kupčíková, Veronika Zelníčková, Tomáš Pšenička, Martin Kalous, Lukáš Kunz, Pavel Dorotka, Jaroslav Vlach, Hana Bednářová, Jakub Maceček, Michaela Rykrová, Viktorie Hásková, Zuzana Koliandrová, Adam Vohánka, Jana Jiskrová, Matěj Kroupa, Marián Samek, Kristýna Hocková, Tomáš Havlínek, Aneta Christovová, Jana Stryková, David Steigerwald, Jana Staňková, Petra Výtvarová, Marie Jansová, Petr Kleňha, Martin Stránský, Jana Galinová, Magdaléna Bianka Ištoková, Vít Maštalíř, Petr Soumar, Adéla Press, Daniel Svoboda, Zbyněk Šporc, Jiří Nácovský, Lukáš Veřtát, Václav Knop, Petr Král, Taťána Schottnerová, Jakub Albrecht, David Beneš, Marek Salvet, Jiří Böhm, Jana Vaculíková, Klára Krejsová, Jakub Škrdla, Nela Boudová, Petr Franěk, Ludmila Kartousková, Jonáš Zima, Dana Sedláková, Michal Žižka, Veronika Malá, Jarmila Vychodilová, Jindra Janoušková, Anna Bubníková, Róbert Nižník, Darina Ničová, Adrian Gabaj, Jiří Krejčí, Hanuš Bor, Hynek Chmelař, Tereza Taliánová, Pavel Kryl, Annette Nesvadbová, Kateřina Fixová, Jiří Švejda, Petr Mareček, Vojtěch Babišta, Ilona Maňasová, Karel Hoffman, David Altman, Lukáš Šolc, Ondřej Suchý, Jiří Nebenführ, Tomáš Pospíšil, Petr Koutecký, Zuzana Skalická, Sabina Rojková, Václav Legner, Josef Vaňousek, Vladimíra Vokůrková, Josef Rosen, Jiří Racek, Jakub Čech, Jana Posníková, Michaela Hráská, Jan Jakub Ryba, Radoslav Budáč, Zuzana Juračková, Michaela Procházková, Robin Sobek, Jan Španbauer, Adam Langer, Pavel Hasmuk, Irena Hrubá, Markéta Krejčová, Veronika Špačková, Jiří George Konečný, Karel Freund, Tomáš Měcháček, Stanislav Macháček, Petra Bučková, Romana Kvapiková-Julinová, René Šmotek, Michal Kozelka, Barbora Petrová, Michal Čeliš, Štefan Capko, Alois Antal, Miloš Rothbauer, Tereza Chudobová, Josef Havrda, Josef Beck, Michal Říha, Markéta Dvořáková, Ondřej Doležal, Alžběta Oborníková, Bohumír Starý, Juraj Bernáth, Jindřich Skopec, Jana Matějcová, Hana Grančičová, Jakub Skála, Jan Vokrouhlecký, Josef Matějka, Šárka Marková-Brázdová, Lenka Volfová, Lukáš Typlt, Jan Plouhar, Ivana Krmíčková, Blanka Zdichyncová, Štěpán Krtička, Barbara Miller, Milan Enčev, Jana Hlavsová, Andrea Daňková, Matyáš Flek

Lepší než porno! Životní výkon Sabiny Laurinové, za který se uznání kritiky nedočká. Nejvíc wtf jsou pravidelně, díl co díl, příbuzní pacientů, kteří podávají herecké výkony jak vystřižené z Nebezpečných vztahů. Jinak ale s nelibostí sleduju, že s přibývajícími díly se z původně útěšného seriálu stáva čím dál větší psychodrama.(22.4.2017)

• mmiram

To je ted nejaka soutez kdo natoci nejvetsi sracku? To uz neni ani k smichu, to na to vazne nekdo kouka? Asi 10 minut mi stacilo a uz nikdy vic! A jeste kdyz to prerusi nejaka super reklama treba "ahoj veterane".. tvl to mne ho vyndej:D Je mi z tehlech poradu a vubec celkove televizni zabavy, hruznejch rusicich upoutavek a reklam fakt na bliti.. Fakt nejlepsi si obcas stahnout nejakej film, radsi si precist knizku a na tv vubec nekoukat.(25.3.2017)

• Gilmour93

Rubava Hope(less). Pokud existuje v pekle nemocnice, vypadá přesně takhle. Špitál, v němž by doktor Dlaha nemohl zadržet smích a jeho kolega Nick Riviera by byl šéfprimářem. Pokud Dietlova Nemocnice na kraji města je vrcholem české seriálové tvorby z nemocničního prostředí, tohle je parodií zapáchající kanalizace pod sklepními prostory a patologií. Dožít se toho doktor Štrosmajer, viděl by autory Modrého kódu vznášet se nad holubicemi někde v stratosféře..(4.5.2017)

• honajz

Takových lidí psalo scénáře, včetně jinak slušného Romana Kopřivíka, a tohle je výsledek? Amatérské porno má větší grády a víc emocí, možná dokonce i charakteristik postav, než tohle. Ty naivní, papírové dialogy, ty vztahy podle Blesku (já jsem jeho milenka, kdysi jsme spolu chodili, zkusíme to dát znovu dohromady?, jsem přece vaše starostka!), uááá! Žel, ani jako parodie to nefunguje, i když se Skamene hodně snaží. A těch doktorských a lékařských prohřešků proti realitě je tolik, že raději nekomentovat.(3.4.2017)

• xray0045

Ploche dialogy, postavy prehravajici. Vse pusobi smesne, pokus o napodobeni zahranicnich trhaku jako ER nebo Chicago med, se krute nepovedl. Tvurci se snazi ohromit divaka odbornymi vyrazy nebot jim schazi pribehova invence. Mozna meli tvurci sahnout po neznamych hercich, pak by to bylo vic zajimave. Ansabl "hvezd" to spis posila do kopru. 2 ztracene hodiny mi nikdo nevrati, ale jako memento na co se uz nikdy nedivat je to dobre.(27.3.2017)