Modrý kód (TV seriál)

Drama / Psychologický

Česko, 2017 - 2018, 92 h 34 min

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Josefíková, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Lenka Zahradnická, Simona Prasková, Josef Jan Kopecký, Anna Jiřina Daňhelová, Kateřina Brožová, Roman Skamene, Mojmír Maděrič, Jitka Sedláčková, Filip Cíl, Jindřich Žampa, Marek Zeman, Patrik Děrgel, Josef Kubáník, Jan Urban, Jan Rosák, Otmar Brancuzský, Daniela Šinkorová, Lucie Kožinová, Veronika Zapadlová, Eva Burešová, Štěpán Benoni, Václav Vašák, Jakub Štěpán, Linda Stránská, Vilma Frantová, Kateřina Holánová, Ivo Novák, Dana Pešková, Jindřich Nováček, Ondřej Lechnýř, Richard Trsťan, Zdena Herfortová, René Přibil, Eva Čížkovská, Eliška Nezvalová, Vojta Vovesný, Nela Štefanová, Peter Pecha, Lukáš Král, Lívia Bielovič, Martin Sochor, Eva Janoušková, Miroslav Večerka, Jolana Běhounková, Kateřina Bláhová, Petra Tenorová, Lada Jelínková, Monika Kobrová, Marcela Kyselová, Michal Hajdů, Jana Janěková ml., Stanislav Lehký, Milan Slepička, Jiří Untermüller, Josef Pejchal, Eva Režnarová, Lenka Švejdová, Kristýna Hrušínská, Ota Jirák, Viktor Limr, Martin Sitta, Viktor Antonio, Michael Vykus, Lucie Černíková, Radomír Švec, Miriam Chytilová, Vítězslav Bouchner, Miriam Kantorková, Josef Láska, Lenka Termerová, Petr Stach, David Šír, Jakub Kos, Anna Lucie Schollerová, Lukáš Mucha, Martin Uhlíř, Tereza Bílková, Kamil Halbich, Miroslav Šimůnek, Šárka Ullrichová, Linda Kotisová, Barbora Valentová, Romana Sittová, Eva Kodešová, Filip Antonio, Hana Čížková, Dagmar Zázvůrková, Jan Szymik, Radka Stupková, Dominik Jetel, Ondřej Pech, Karel Fink, Kateřina Seidlová-Hrušková, Josefína Krycnerová, Milan Peroutka ml., Dita Hořínková, Berenika Kohoutová, Aneta Novotná, Kristýna Frejová, Michal Kern, Alice Bendová, Hana Holišová, Eva Decastelo, Roman Štolpa, Roman Vojtek, Marek Pospíchal, Marek Holý, David Gránský, Ondřej Kraus, Petr Strnad, Petr Halíček, Petra Hobzová, Miloš Mazal, Kateřina Jačková, Petr Vágner, Tomáš Sagher, Jarmil Škvrna, Marek Svoboda, Petra Štíbrová, Vít Číla, Filip Vlastník, Zdeněk Palusga, Markéta Haroková, Miroslava Součková, Filip Bařina, Barbora Mošnová, Martin Holec, Ivana Měřičková, Vojtěch Dvořák, Lucie Černá, Hana Marie Maroušková, Isabela Soukupová-Siegelová, Lucie Roznětínská, Ludmila Mecerodová, Petra Nakládalová, Jindřich Hrdý, Bára Fišerová, Tereza Nekudová, Lucie Zachovalová, Tomáš Petrák, Veronika Freimanová, Rudolf Stärz, Martin Bohadlo, Kryštof Nohýnek, Radek Jiříček, Lenka Olšanová, Martin Matejka, Roman Komeda, Veronika Divišová, Zlata Jílková, Veronika Bajerová, Josef Zyka, Daniel Margolius, Kristýna Plocková, Barbora Vacková, Simona Vrbická, Lukáš Tesař, Magdalena Zimová, Jan Bílek, Anna Theimerová, Matěj Merunka, Vojtěch Říha, Victoria Preiningerová, Jan Konečný, Lenka Chadimová, Jan Fridrich, Marek Justa, Perla Kotmelová, Petr Macháček, Filip Menzel, Zuska Velichová, Martina Balážová, Tereza Jirotková, Hana Sršňová, Johana Krtičková, Daniela Pokorná, Věra Janků, Milena Kleinerová, Monika Světnicová, Alexandr Postler ml., Jiří Valšuba, Marcela Nohýnková, Lenka Stolařová, Petra Johansson, Tomáš Materna, Václav Šanda, Ludmila Razimová, Ota Kropáček, Lukáš Hložek, Zdeněk Mahdal, Jana Trojanová, Jana Altmannová, Petr Jančařík, Markéta Burešová, Petr Semerád, Eva Studénková, Martin Učík, Libuše Adamírová, Matěj Havelka, Aneta Kailová, Claudia Vašeková, Isabela Bencová-Smečková, Jakub Janatka, Anastázie Chocholatá, Filip Štainer, Tereza Švecová, Petr Bucháček, Radovan Vaculík, Andrea Schönová, Jiří Vobecký, Viktorie Horáková, Lubor Novotný, Dominika Býmová, Pavel Hermanovský, Jiří Vojta, Sára Milfajtová, Martin Kvěšek, Jakub Maršál, Gabriela Mourková, Jan Miller, Tomáš Pokorný, Jana Podlipná, Jiří Kniha, Jan Novák, Ivan Jiřík, Petr Konáš, Anna Polcarová, Eva Leimbergerová, Josef Kundera, Dáša Kouřilová, Milan Ligač, Pavel Doucek, Klára Fleischhansová, Gustav Skála, Pavla Bečková, Jan Šrámek, Marek Sýkora, Matyáš Leier, Kateřina Kornová, Tomáš Borůvka, Zdeňka Sajfertová, David Reiner, Martin Simandl, Otta Tesař, Svatopluk Schuller, Milan Duchek, Vlastimil Čaněk, Pavel Tesař, Nela Dvořáková, Petra Hanžlíková - Tišnovská, Zbyšek Horák, Ivan Remta, Alexandr Minajev, Petr Čagánek, Aleš Balda, Michaela Sejnová, Jan Ciganik, Michal Juřica, Richard Němec, Matúš Bukovčan, Zdeněk Klumpar, Lukáš Křišťan, Mikuláš Matoušek, Marek Dobeš, Petr Dohnal, Alexander Borodin, Tomáš Havlík, Dana Špilauer Verzichová, Jiří Jelínek ml., Jakub Hais, Tomáš Drápela, Lucie Chlumská, Kateřina Coufalová, Martin Hub, Otto Kallus, Karel Vlček, Laura Kodadová, Henrieta Hornáčková, Veronika Petrová, Martin Hruška, František Staněk, Jaroslav Kříž, Václav Veselý, Michal Šášinka, Dana Růžičková, Martin Hrubý, Ondřej Studénka, Pavlína Mourková, Edita Štaubertová, Iva Baumanová, Ivana Milbachová, Sylvie Krupanská, Liliana Malkina, David Kraus, Lukáš Kubát, Matyáš Bystroň, Adéla Pristášová, Adam Seidl, Rafael Pražák, Jiří Bartoň, Jonáš Florián, Martin Janouš, Jakub Sedláček, Petra Ben Messaoud, Jaroslav Bařinka, Markéta Richterová, Naďa Vinecká, Petr Šimčák, Lukáš Kofroň, Adam Kraus, Kristýna Petráková, Karolína Šafránková, Tomáš Karger, David Piskor, Debora Štolbová, František Mitáš, Tereza Volánková, Ondřej Černý, Daniel Krečmar, Michal Bumbálek, Veronika Lapková, Zdeněk Bařinka, Antonín Kaška, Richard Fiala, Marta Falvey Sovová, Kryštof Sochor, Vladimíra Havlíčková, Antonín Holoubek, Patrik Vojtíšek, Ivana Stejskalová, Akram Staněk, Anna Polcrová, Štěpán Komárek, Jiří Král, Josef Jelínek, Zuzana Zvoníčková, Matěj Vlček, Michal Pátek, Roman Kracík, Markéta Coufalová, Přemysl Houška, Anežka Hessová, Věra Hlaváčková, Petr Besta, Tereza Slámová, Michal Roneš, Václav Krátký, Anna Beránková, Miloslav Petrovič, Michal Štěrba, Monika Šabartová, Ivan Dejmal, Michaela Pecháčková, Zdeněk Velen, Lucie Španbauerová, Kryštof Zapletal, Jaroslav Mendel, Luděk Čtvrtlík, Daniela Kupčíková, Veronika Zelníčková, Tomáš Pšenička, Martin Kalous, Lukáš Kunz, Pavel Dorotka, Jaroslav Vlach, Hana Bednářová, Jakub Maceček, Michaela Rykrová, Viktorie Hásková, Zuzana Koliandrová, Adam Vohánka, Jana Jiskrová, Matěj Kroupa, Marián Samek, Kristýna Hocková, Tomáš Havlínek, Aneta Christovová, Jana Stryková, David Steigerwald, Jana Staňková, Petra Výtvarová, Marie Jansová, Petr Kleňha, Martin Stránský, Jana Galinová, Magdaléna Bianka Ištoková, Vít Maštalíř, Petr Soumar, Adéla Press, Daniel Svoboda, Zbyněk Šporc, Jiří Nácovský, Lukáš Veřtát, Václav Knop, Petr Král, Taťána Schottnerová, Jakub Albrecht, David Beneš, Marek Salvet, Jiří Böhm, Jana Vaculíková, Klára Krejsová, Jakub Škrdla, Nela Boudová, Petr Franěk, Ludmila Kartousková, Jonáš Zima, Dana Sedláková, Michal Žižka, Veronika Malá, Jarmila Vychodilová, Jindra Janoušková, Anna Bubníková, Róbert Nižník, Darina Ničová, Adrian Gabaj, Jiří Krejčí, Hanuš Bor, Hynek Chmelař, Tereza Taliánová, Pavel Kryl, Annette Nesvadbová, Kateřina Fixová, Jiří Švejda, Petr Mareček, Vojtěch Babišta, Ilona Maňasová, Karel Hoffman, David Altman, Lukáš Šolc, Ondřej Suchý, Jiří Nebenführ, Tomáš Pospíšil, Petr Koutecký, Zuzana Skalická, Sabina Rojková, Václav Legner, Josef Vaňousek, Vladimíra Vokůrková, Josef Rosen, Jiří Racek, Jakub Čech, Jana Posníková, Michaela Hráská, Jan Jakub Ryba, Radoslav Budáč, Zuzana Juračková, Michaela Procházková, Robin Sobek, Jan Španbauer, Adam Langer, Pavel Hasmuk, Irena Hrubá, Markéta Krejčová, Veronika Špačková
  • heyda

Ty bláho, tak tohle je síla. Totální brak plný klišé a všeobecně zažitých názorů, které se tam do diváků hustí velkou kadencí. Doktoři jsou tam jako největší chudáci, kteří jsou naprosto profesionální a ostatní tam chodí na ně jen nadávat a posílat je do zádele. Totální katastrofa, kterou sledují lidé, kteří mají snad už tolik vymyté mozky, že už to na ně nemá ani vliv. Já si však nenechám likvidovat svoje mozkové buňky. ODPAD !!!(29.5.2017)

• honajz

Takových lidí psalo scénáře, včetně jinak slušného Romana Kopřivíka, a tohle je výsledek? Amatérské porno má větší grády a víc emocí, možná dokonce i charakteristik postav, než tohle. Ty naivní, papírové dialogy, ty vztahy podle Blesku (já jsem jeho milenka, kdysi jsme spolu chodili, zkusíme to dát znovu dohromady?, jsem přece vaše starostka!), uááá! Žel, ani jako parodie to nefunguje, i když se Skamene hodně snaží. A těch doktorských a lékařských prohřešků proti realitě je tolik, že raději nekomentovat.(3.4.2017)

• otík

Tak tohle je fakt k smíchu. Proč to někdo točí, když na to nemá studio, prachy a schopného režiséra. Náměty úvodních dílů jsou divné, trapné a hlavně naprosto smyšlené a nevěrohodné. Když už se u toho chechtá i moje žena jindy sledující Ordinaci, je to na pováženou. Zaujal aspoň Marek Němec v roli bezstarostného a tak trochu drsného doktora. Ostatní hrají tak, že hrají a celé to působí strašně divadelně.(25.3.2017)

• hirnlego

Můj nový oblíbený nejhorší seriál & celkem názorná ukázka toho, že herci jsou prostě společností přijímaní prostituti. Odmítám připustit existenci reality, ve které by tohle neměla být parodie (třebaže potenciál je silně nevyužitý), na to je tam moc indicií, v čele s názvy epizod a Rubavou. Geniální výběr hudby do zpomalených záběrů, geniální dialogy, geniální herecké přechody ze smrtelného dramatu do ležérní konverzace o počasí... Směju se nahlas, moje duše hnije a vzkvétá zároveň, k tomu mi dopomáhejte Laurinovic měchy pod očima. Snad bude mít některá z postav nějakou typickou repliku/gesto, aby se na to dala aplikovat chlastací hra.(26.3.2017)

• anti.rybka

Někdo si řekl ,,Hmm natočíme seriál, který se bude podobat Grey´s Anatomy. Hodně krve, drsné postavy doktorů, ale i doktoři, kteří jsou labilnější. Hudba, která bude perfektně pasovat do dané scény a scénář, který bude nadupaný moudry a odbornými lékařskými termíny". Jenže na to přišel další a ten řekl ,,Jasný žádný problém. Natočí to Jenda, to je vnuk toho souseda, co mu loni umřela babička, ten lékařské prostředí dobře zná, i když ještě nic pořádného nenatočil, financovat to budu já, jelikož jsem něco málo ušetřil a hrát, hrát tam budou všichni, co to na první dobrou nedají". A tak vznikl Modrý kód. Upřímně, naivně jsem od toho očekávala víc. Chci - li se připodobnit filmovému umu, nemůžu točit takovým, nebojím se říct až nechutným způsobem. Jedna hvězda za to, že maskérům vyplýtvali barvičky.(27.3.2017)