Reklama

Reklama

Mladí a neklidní

(TV seriál)
  • USA The Young and the Restless
Drama
USA, 1973, 10 325x30 min (1973-1980) | 60 min (1980-) min

Hrají:

Eric Braeden, Wings Hauser, Marc Singer, Tamara Clatterbuck, Michelle Stafford, Kristoff St. John, Keith Hamilton Cobb, Eileen Davidson, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Tento seriál vypráví o dvou rodinách Abbottů a Newmanů, které podnikají v kosmetickém průmyslu. Hlavou Newmanovy rodiny je Victor Newman (Eric Braeden), arogantní miliardář a jeho žena Nikki. Co se rodiny Abbottů týče, hlavou tohoto klanu je Jack Abbott (Peter Bergman), bezohledný playboy a jeho sestra Ashley. Oba hlavní hrdinové se v lásce příliš nemají, ale vzájemně se respektují a v těžkých situacích si dokáží pomoci.
Seriál Mladí a Neklidní patří k nejznámějším a nejslavnějším v oblasti nekonečných seriálů. Seriál se natáčí již od roku 1972. Seriálem prošlo několik známých herců, jako například David Hasselhoff, Marc Singer nebo Linden Ashby. Tento seriálový projekt je úzce propojen s dalším úspěšným seriálem - se seriálem Báječní a bohatí. (videofil)

(více)

Videa (316)

Recenze (156)

sinp odpad!

všechny recenze uživatele

Budiž k dobru tomuto "veledílu" je to, že neobsahuje takové nekvality, jako jeho bratříček Tak jde čas. Jinak se však jedná o stejně retardovanou zábavu o kterou naštěstí snad není až tak velký zájem jako v USA, což dokumentuje vysílací čas, na který byl v době vysílání tento "skvost" zařazen. Imbecilní scénář a herecké výkony jsou samozřejmostí, k tomu to se však přidá i úplná vymaštěnost hlavních postav. No budiž, na zvracení to narozdíl od Tak jde čas není, ale i tak bych nedoporučoval nic konzumovat těsně před zhlédnutím. ()

Dragoni odpad!

všechny recenze uživatele

Sice Young and the Restless nejsou nejdelším seriálem na světě, přesto 9300 dílů (2010) je již trošku k zamyšlení, jestli není něco v nepořádku. Celkem lituji někoho, kdo na tento seriál kouká od začátku a naivně si myslí, že se dočká konce, na druhou stranu je to lék pro ty ... co nadávají, na krátkost telenovel, seriál co trvá už čtvrt století. The Time Killer ! ()

Reklama

Djkoma odpad!

všechny recenze uživatele

Nova dává cokoliv a když začala vysílat toto ještě rozkřikovala jak je to úžasné a americké!! Nakonec byl celý seriál přesunut do dopoledního času a upadl (naštěstí) v zapomnění. Nekonečný seriál se stále se vracejícími hrdiny a dobrým koncem... proč Bože proč.... PS: zajímalo by mě kolik z těch 1864 uživatelů hodnotících tento seriál ho doopravdy vidělo :) ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Nebuďte tak krutě cyničtí.. Babička to měla ráda a v jednu dobu kdy to v televizi navazovalo na „Tak jde čas“ se jí zápletky těchto legend zvrácenosti prolnuly do jednoho velkého monsterseriálu. Možná tak našla klíč k odhalení pravého přístupu k těmto požíračům času, tzn. děj hoďte za hlavu, hlavně že se to hýbá.. ()

Fanucci odpad!

všechny recenze uživatele

Narozdíl od Geminiho já ten rozdíl vidím. Tak jde čas se díky své stupiditě a vymítačským dílům stal dokonalou parodií sebe sama. Seriál Mladí a neklidní je rovněž velice dementní, ale snaží se působit vážně, což z něj činí naprostý a totální odpad. Škoda, kdyby tam nechali pár dílů řádit Satana, dal bych hvězdičku:-) ()

Galerie (8)

Zajímavosti (10)

  • Pracovní název seriálu byl The Innocent Years. (Cheeker)
  • V roce 1981 se jako dvacetiletý mladík objevil v jedné epizodě Wayne Gretzky, a to v roli mafiánského neurvalce, jehož jediná vyřčená replika zněla: „Jsem Wayne z operace Edmonton“. V té době hrál „The Great One“ opravdu za Edmonton Oilers. (Lembi4)

Reklama

Reklama