Mladí a neklidní

(TV seriál)
  • USA The Young and the Restless
USA, 1973, 10 325x30 min (1973-1980) | 60 min (1980-) min

Eric Braeden, Wings Hauser, Marc Singer, Tamara Clatterbuck, Michelle Stafford, Kristoff St. John, Keith Hamilton Cobb, Eileen Davidson, (více)

Tento seriál vypráví o dvou rodinách Abbottů a Newmanů, které podnikají v kosmetickém průmyslu. Hlavou Newmanovy rodiny je Victor Newman (Eric Braeden), arogantní miliardář a jeho žena Nikki. Co se rodiny Abbottů týče, hlavou tohoto klanu je Jack Abbott (Peter Bergman), bezohledný playboy a jeho sestra Ashley. Oba hlavní hrdinové se v lásce příliš nemají, ale vzájemně se respektují a v těžkých situacích si dokáží pomoci.
Seriál Mladí a Neklidní patří k nejznámějším a nejslavnějším v oblasti nekonečných seriálů. Seriál se natáčí již od roku 1972. Seriálem prošlo několik známých herců, jako například David Hasselhoff, Marc Singer nebo Linden Ashby. Tento seriálový projekt je úzce propojen s dalším úspěšným seriálem - se seriálem Báječní a bohatí. (videofil)

sinp odpad!

Budiž k dobru tomuto "veledílu" je to, že neobsahuje takové nekvality, jako jeho bratříček Tak jde čas. Jinak se však jedná o stejně retardovanou zábavu o kterou naštěstí snad není až tak velký zájem jako v USA, což dokumentuje vysílací čas, na který byl v době vysílání tento "skvost" zařazen. Imbecilní scénář a herecké výkony jsou samozřejmostí, k tomu to se však přidá i úplná vymaštěnost hlavních postav. No budiž, na zvracení to narozdíl od Tak jde čas není, ale i tak bych nedoporučoval nic konzumovat těsně před zhlédnutím. ()

Dragoni odpad!

Sice Young and the Restless nejsou nejdelším seriálem na světě, přesto 9300 dílů (2010) je již trošku k zamyšlení, jestli není něco v nepořádku. Celkem lituji někoho, kdo na tento seriál kouká od začátku a naivně si myslí, že se dočká konce, na druhou stranu je to lék pro ty ... co nadávají, na krátkost telenovel, seriál co trvá už čtvrt století. The Time Killer ! ()

Djkoma odpad!

Nova dává cokoliv a když začala vysílat toto ještě rozkřikovala jak je to úžasné a americké!! Nakonec byl celý seriál přesunut do dopoledního času a upadl (naštěstí) v zapomnění. Nekonečný seriál se stále se vracejícími hrdiny a dobrým koncem... proč Bože proč.... PS: zajímalo by mě kolik z těch 1864 uživatelů hodnotících tento seriál ho doopravdy vidělo :) ()

Gilmour93

Nebuďte tak krutě cyničtí.. Babička to měla ráda a v jednu dobu kdy to v televizi navazovalo na „Tak jde čas“ se jí zápletky těchto legend zvrácenosti prolnuly do jednoho velkého monsterseriálu. Možná tak našla klíč k odhalení pravého přístupu k těmto požíračům času, tzn. děj hoďte za hlavu, hlavně že se to hýbá.. ()

Fanucci odpad!

Narozdíl od Geminiho já ten rozdíl vidím. Tak jde čas se díky své stupiditě a vymítačským dílům stal dokonalou parodií sebe sama. Seriál Mladí a neklidní je rovněž velice dementní, ale snaží se působit vážně, což z něj činí naprostý a totální odpad. Škoda, kdyby tam nechali pár dílů řádit Satana, dal bych hvězdičku:-) ()

• Pracovní název seriálu byl The Innocent Years. (Cheeker)
  • V roce 1981 se jako dvacetiletý mladík objevil v jedné epizodě Wayne Gretzky, a to v roli mafiánského neurvalce, jehož jediná vyřčená replika zněla: „Jsem Wayne z operace Edmonton“. V té době hrál „The Great One“ opravdu za Edmonton Oilers. (Lembi4)