MacGyver

USA / Kanada, (1985–1993), 110 h 38 min (Minutáž: 45–49 min)

Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Robin Mossley, Elyssa Davalos, Michael Des Barres, Teri Hatcher, John Anderson, Dale Wilson, Bruce Harwood (více)

Série(7) / Epizody(139)

Odvaha a všestranné znalosti - to jsou nejsilnější zbraně tajného agenta MacGyvera. Takto vybaven pak lehce vyřeší jakoukoli složitou a nebezpečnou situaci... (TV Prima)

Recenze uživatele KOOHA k tomuto seriálu (67)

Snadný terč (1989) (S04E17)

Jo tak tenhle dil byl s tim elektromagnetickym delem. Klasicky to zase vyresili, ze nikdo neprisel k uhone a Mac s Peterem jakoby uplne v cajku vyhrali. Typicky naivni, ale scenerie s Kanadskeho Vancouveru jsou proste zaaa. ()

Odpadlík (1989) (S04E18)

Jo pecicka dil ()

Nevyřízené záležitosti (1989) (S04E19)

Opacko, je tam Jack Dalton, ale vynahrazuje to ta zabice, ta modelka. Ta je v rysu ()

Příměří (1989) (S05E04)

Pecicka dil z krasneho Svycarska ()

Děti světla (1989) (S05E07)

Zase jedna z politickych epizod.Nic moc se tam nedeje ()

Černý nosorožec (1989) (S05E08)

Silny pribeh, MacGyver prispiva svym dilem k ochrane nosorozce cerneho. ()

Desetiprocentní řešení (1989) (S05E09)

Dalsi z politickych agitek. Tentokrat o Zidech. Utek z te plynove komory byl trosicku pritazeny za vlasy ()

Carla a Roxy je jedna žena (1989) (S05E10)

Dobry pisnicky a rozdvojena osobnost jedne pekne zabicky. Tyhle dily jsou v cajku ()

Madonna (1989) (S05E11)

Placici MacGyver je v rysu...Pata rada serialu je plna politickych agitek. Tentokrat na tema sirotku a jedne bezdomovkyne.Pete je pochopitelne, jako ostatne ve vsech epizodach, uplne k nicemu ()

Serenity (1990) (S05E12)

Docela hrob, Mac mel sen a ten je z divokyho zapadu a jeste k tomu v zime. Asi nemeli co tocit tam ve Vancouveru, tak si vybrali tohle tema. ()

Žij a uč se! (1990) (S05E13)

Vidime zde jako vedlejsi postavu Tealca, ktery bude hrat spolu s Macem v jejich nasledujicim serialu Stargate SG1 ()

Problémy s dřevem (1990) (S05E14)

Tyhle se mi libi, zadny MacGyverizmi, ciste obyc pribeh s nejakym motivem, tentokrat nezakonnem o kaceni stromu kdesi v Oregonu. ()

Jennyina šance (1990) (S05E16)

I kdyz tam byl Jack Dalton, tak takhle epizoda celkem sla ()

Neviditelný štít (1990) (S05E17)

V rysu dil, zase trosicku politika, tentokrat na tema pasovani drog do us ponorkami ()

Ukvapený soud (1990) (S05E20)

Zda se, ze cela 5 rada je panoptikum agitek. Co dil, co jedna agitka za druhou. At uz je politicka, soudni (jako je tento dil), enviromentalni nebo vedecka. Celkove se mi tyto dily, tocene v British Columbii ve Vancouveru a kde ma MacGyver dum na "vode" libi. Sice v nich neni moc MacGyverismu, ale maji o to vetsi dosah a vliv na lidi ()

Drsní hoši (1990) (S06E01)

twe uz tricet let, co to natocili, to uz je let. a stale to nestarne, i kdyz nektere pribehy jsou slabsi, jak to jde v TV, tak to sjizdim " v primym" Tentokrat o mladezi, zapojene do likvidace darebaku ()

Humanita (1990) (S06E02)

Dil se odehrava v Rumunsku, Mac se stane zajatcem ()

Dvacet otázek (1990) (S06E04)

Trosicku pribeh vo nicem, ani Peter tam nebyl. ()

MacGyverovy ženy (1990) (S06E08)

Ty hlavni herecce by dobre dalo na cibuli ()

MacGruber se vrátí do akce?

MacGruber se vrátí do akce?

27.09.2016

Šílená komedie MacGruber (u nás jako Super Mac), která před šesti lety zparodovala MacGyvera, byla těžkým propadákem. Film vydělal jen 9 milionů dolarů, v dalších letech o něj ale byl takový zájem,… (více)

Seznamte se s novým MacGyverem

Seznamte se s novým MacGyverem

22.03.2016

MacGyver se vrátí hned dvakrát

MacGyver se vrátí hned dvakrát

06.02.2016

Možná víte o tom, že se blíží seriálový reboot MacGyvera. Pilotní díl natočí James Wan (Rychle a zběsile 7), který o legendárním šikulovi básní už několik let, studio Lionsgate teď ale odhalilo… (více)

Akční klasiky míří do televize

Akční klasiky míří do televize