Posel ztracených duší

• USA Ghost Whisperer (více)
USA, (2005–2010), 78 h 15 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

John Gray

Hudba:

Mark Snow

Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Aisha Tyler, Camryn Manheim, Jay Mohr, Jamie Kennedy, Tyler Patrick Jones, Kurt Caceres, Ignacio Serricchio (více)

Série(5) / Epizody(107)

Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) má špeciálnu schopnosť. Táto novopečená manželka je nesmierne dôležitým spojivkom pre všetky nepokojné duše, ktoré blúda medi nebom a zemou. Predstavte si, že by ste museli zomrieť a nestihli by ste svojim blízkym povedať niečo, na čom vám záležalo alebo čo by bezpodmienečne mali vedieť. Melinda so svojou zvláštnou schopnosťou doslova priťahuje duchov, ktorí zúfalo potrebujú takúto pomoc. Odovzdaať dôležité správy ľuďom, ktorí by to mali vedieť. Presne preto je Melinda tak dôležitá tak pre mŕtvych ako aj živých. Niekedy má chuť s tým všetkým jednoducho skončiť, ale v konečnom dôsledku najlepšie vie, že jej schopnosti nie sú príťaž, ale výzva urobiť ľudí šťastnými... (oficiální text distributora)

Lyli

Ač se najdou díly, které jsou vyloženě slabší, tak mám tenhle seroš dost ráda. Hlavní hrdinka je sympatická a baví mě. Tohle je to pravé, pro strašpytla jako jsem já. ()

Marek1991

Seriál o zaujímavej téme, celkom slušnými riešeniami, ktorý však končil často všedne a vo veľa veciach neprinášal nič nové a často sa diely podobali ako žlté tenisové loptičky. Musím sa priznať, že vo viacerých dieloch som skôr sledoval výstrih a pozadie Jennifer Love Hewitt, dievča malo istý šarm a pripomína mi veľmi jednu moju spolužiačku zo strednej a vysokej školy. Seriál je ľahšie podaný fantasy štýlom a nesnaží sa podobať mysterióznosti Aktov X, či filmov ako Bermudský trojuholník, Duch, či iných filmom. Zaujímavý seriál, podaný skôr rodinnou formou, lebo keby sa mal naozaj chytiť témy a biť strašidelný asi by sme zbláznili. Avšak tie scenáre ma akosi nezaujali, dosť priemerné. ()

Fabrinka

Sympatie k Jennifer Love Hewitt teda absolútne neprechovávam,a preto ma seriál nepriťahuje po hereckej stránke. Obsahovo je to nejako podobne, nezáživné, na jedno kopyto, a piata séria ide dole kopcom. Duchovské seriály - nič pre mňa, a tento duplom. Jennifer sa pre takéto mystery vůbec nehodí, jej sedí romantický štýl, seriálu odoberá akýkoľvek náznak napatia... pripomínalo mi to tak možno Čarodejnice alebo iný stupidný seriál, ktorý vám nič nedá. Strata času. edit: jediné pozitívum snaď je, že sa toto duchovské téma začína rozmáhať... ()

Krt.Ek

Chcete slyšet tajemství? Vídám mrtvé lidi! Tedy vídá mrtvé lidi! Já ne, kdybych byl kontaktován záhrobím, byl bych již kontaktován podnikavci, počítám, že by počítali; Haley Joel Osment je tím (ne)šťastným, potenciálním podnikatelským záměrem, leč není sám, svůj um sdílí s Jennifer Love Hewitt, chcete-li s Melindou Gordon, napohled tuctovou dívkou, kterážto však tuctovou není. Jak by mohla, když vnímá, co vnímá (a vypadá jak vypadá, i ona tuctovost je relativní)? Ale to není důležité, totiž to, že já duchy nevidím a oni jo, nikoho to nezajímá, proč by mělo, jsme na webu fajnšmekrů filmových a seriálových, ne amatérských spiritistů. Důležité je, že vídám "Posla ztracených duší", seriál, který mně zpříjemňuje nahodilé víkendové obědy u babičky, ale pouze je, jinde a jindy se po "PZD" nepídím, vnímám jej jen tam, tam existuje a já jsem rád za jeho existenci, jinde však ne, nechybí mně. Proto asi za tři! ()

Korbitch

Seriál, jež vám nepřinese vůbec nic nového. Jak já říkám, jede to ve stokrát omletém enginu ala Buffy nebo Čarodějky. Furt to samé dokola. Věková hranice 10 - 18 let nebo pouze jako nezbytná výplň nudy či po úrazu hlavy. Jennifer Love Hewitt nebyla nikdy dobrá herečka a nikdy nebude. Nejspíš to už zjistila a dala se na seriály. Neříkám, že je to vysloveně k uzoufání, protože jako výplň totální nudy to slouží slušně. Jinak je to ale ztráta času. ()

IceQueen

Ešte sa žiadnemu dielu nepodarilo udržať moju pozornosť dlhšie ako desať minút. Ako kulisa k čítaniu novín je Ghost Whisperer fajn. Biele svetlo a slzy v závere nemôžu chýbať. ()

Martin741

Serial o komunikacii s duchmi, pochopitelne len odptial potial. No ale ze pribeh sa da, k tomu aj Jennifer Lowe Hewitt je pekna samica, tak dam 57 % ()

Nuala

Každý díl je víceméně jako přes kopírák... Ale k obědu, nebo když člověk potřebuje vyčistit hlavu a nad ničím moc nepřemýšlet, proč ne... ()

Fallen_One

Mezi všemi Supernatural, Tru Calling a jinýma duchařinama/mrtvolama se tahle záležitost dostává na poslední místo. Není to naprosto ničím originální a popravdě nechápu, proč to má tolik řad. Tru Calling bylo mnohem lepší co se týče děje, zápletky i herců...tak mi trochu nejde do hlavy proč TC kixlo a tohle jede dál. Tenhle seriál nemá divákovi co dát, existují mnohem lepší... ()

Noviik

Docela pěkná podívaná. Žádná katastrofa se nekoná, námět seriálu je hodně zajímavý a poutavý. Jennifer Love Hewitt v hlavní roli je navíc vynikající. ()

Laerry

Skvělý duchařský seriál, s roztomilou Jennifer, která s Davidem tvoří pár snů. Jen ten patetický závěr u každého dílu by si mohli odpustit. ()

David.Darco

Ako dieťa som to pozeraval, náhodou som sa s tým dostal do vztyku nedávno. Klasický seriál, ktorého premisa každej epizódy je viac menej rovnaká. Ako zábava pre nenáročného diváka asi fajn. Pre mňa síce milá spomienka na detstvo, ale nič viac. ()

geklon

Jennifer Lowe Hewitt ve své roli spí nalíčená, je bytostně (s)ex(y), honí duchy, kéž by duchům honila a dopřála jim poslední rozkoš před odchodem na onen svět....byl by důvod se na to dívat. ()

Elleannie

Při sledování tohoto seriálu jsem se ještě ani jednou nenudila. Musím říct, že každá další série je lepší a lepší. Jak bylo v některých komentářích řečeno, většina dílů končí podobně, ale ne vždy stejně, a proto to neberu jako stereotyp. Kdybych seriály brala jen podle toho, že jsou si díly v něčem podobné, tak se snad nedívám na žádný seriál, že? Jennifer je velmi sympatická a krásná, spolu se svým manželem tvoří dokonalou dvojici (až moc dokonalou, ale proč ne:)), příběhy jsou silné a zahalené tajemstvím, takže mi vůbec nevadí, že ve většině dílů se na konci brečí, spíše by bylo divné, kdyby se všichni smáli.. Je to velmi dojemné, a trochu více uvěřitelné, než jiné mysteriózní seriály. Jak už jsem řekla, každá další série přinese něco nového, což mi nedovoluje se na tento seriál přestat dívat. ()

Lencha

Sleduju tenhle seriál už nějakou chvíli a baví mě:-) Konce bývají lehce dojemný...někdy řveme s Jennifer obě:-))) A pokaždý, když je tam Jennifer jako Melinda před usnutím v noční košilce, tak jí koukám na ksicht a říkám si, jestli takhle namalovaná půjde spát...:-))) ()