Mladí a neklidní

• USA The Young and the Restless
všechny plakáty
TV spot 2
USA, 1973, 10 325x30 min (1973-1980) | 60 min (1980-) min

Eric Braeden, Wings Hauser, Marc Singer, Tamara Clatterbuck, Michelle Stafford, Kristoff St. John, Keith Hamilton Cobb, Eileen Davidson, John Enos III (více)

Tento seriál vypráví o dvou rodinách Abbottů a Newmanů, které podnikají v kosmetickém průmyslu. Hlavou Newmanovy rodiny je Victor Newman (Eric Braeden), arogantní miliardář a jeho žena Nikki. Co se rodiny Abbottů týče, hlavou tohoto klanu je Jack Abbott (Peter Bergman), bezohledný playboy a jeho sestra Ashley. Oba hlavní hrdinové se v lásce příliš nemají, ale vzájemně se respektují a v těžkých situacích si dokáží pomoci.
Seriál Mladí a Neklidní patří k nejznámějším a nejslavnějším v oblasti nekonečných seriálů. Seriál se natáčí již od roku 1972. Seriálem prošlo několik známých herců, jako například David Hasselhoff, Marc Singer nebo Linden Ashby. Tento seriálový projekt je úzce propojen s dalším úspěšným seriálem - se seriálem Báječní a bohatí. (videofil)

MiCM

Je to strašná bída, ale bylo tam pár známých herců a určitá skupinka lidí se snažila něco vytvořit. Odpad bych si tedy určitě nedovolil dát. ()

anli odpad!

Přesně 3 díly mi tady stačily,abych mohl říct,že to je neuvěřitelně nudné,absolutně o ničem a není tam ani jeden slušný herecký výkon.Tudíž jasná,čistá a nekonečná nula. ()

sahe odpad!

Vím, že se to u nás začalo vysílat někdy začátkem 90. let - aneb "huráá" nejsme utiskovaní, tak sem dostanem blbé americké seriály, ať vidí lidi co tam ti kapitalisti točí za "super" věci... Chjooo ještěže se to tu neuchytilo... i když... "ordinace Růžovka" k tomu už jako si myslim dospěla ... bleee :-/ ()

JKL odpad!

Opravdový humus jen pro silné nátury. Ministerstvo zdravotnictví varuje! Shlédnutí jednoho dílu může mít trvalé následky - mozkovou mrtvici, neplodnost a impotenci. Třikrát fuj! A teď mě, prosím, omluvte - spěchám na toaletu................................. ()

BloodMax odpad!

Je to jako vražedný virus, co po prvním kontaktu napadne šedou kůru mozkovou a svou oběť "pomalu ničí." Po shlédnutí jednoho dílu jsem si nemohl ani stoupnout, proto jsem se musel na WC odplazit. ()

silent cut odpad!

ten odpad neni ani tak za seriál, ale především za impulz ponoukající ostatní zoufalce v činnosti vedoucí ke vzniku dalšího mozkožravého slizu ve všech jazykových mutacích co jich tahle malá a brzy zdevastovaná planeta nosí. Tohle už je globální znečištění a jak se mají naše děti těšit na budoucnost, když je vychovávají letargicko-flegmatické matky v domácnosti... tohle neni odpad...tohle je průjem... ()

The Viper

Taky by mě zajímalo, kolik z těch co hodnotili, viděli aspoň jednu epizodu... Vsadím se, že taková polovina to neviděla, ani o tom neslyšela, ale přidává se k většině co dává odpad! , aby měli více ohodnocených... Neviděl jsem, nehodnotím tečka ! ()

Testament odpad!

Jeden z nejlepších seriálů všech dob s perfektními hereckými výkony, nečekanými dějovými zvraty a skvělou atmosférou. A jestli to ještě někomu nedošlo, tak to měla být ironie:D. ()

1860 odpad!

Nejtrpanější z nejtrapnějších seriálů.. Kam až může klesnout seriál, který kopíruje Tak jde čas.. ()