Reklama

Reklama

Saturday Night Live

(pořad)
  • USA SNL
Promo 15
Komedie / Hudební
USA, 1975, 90 min

Tvůrci:

Lorne Michaels

Scénář:

Robert Smigel, Harper Steele, Tina Fey, Bonnie Turner, Terry Turner (více)

Hudba:

Mark Maxwell

Účinkují:

Jason Sudeikis, Kevin Nealon, Phil Hartman, Chris Kattan, Will Ferrell, Tim Meadows, Horatio Sanz, Dana Carvey, Tracy Morgan, Will Forte, Tina Fey (více)
(další profese)

VOD (1)

Obsahy(1)

SATURDAY NIGHT LIVE je týdenní večerní pořad který trvá 90 minut. Je vysílán na stanici NBC již od roku 1975. Týden co týden vystupují jiní hosté a to jak muzikanti tak baviči a známí herci. (gruvacek)

Videa (18)

Promo 15

Recenze (54)

PedroPo 

všechny recenze uživatele

Klasika klasik! Asi bych možná i byl ochotný se rozloučit s jedním ze svých párových orgánů, kdyby něco takovéhleho vzniklo u nás. Jen se ale obávám, že by to buď pak někdo zmršil scénářem a "nápady" nebo by to lidi nepochopili a tudíž by to šlo zase brzy do kopru. Je obdivuhodné jak dlouho už je televize NBC schopná tuto živou show produkovat a jak jsou její kreativní scénáristi neustále schopní dávat nové a nové scénky, kterým se nic nevyrovná. A nebýt SNL, svět by se pravděpodobně nedozvěděl o Adamu Sandlerovi, Willu Ferrellovi nebo Blues Brothers. SNL prostě miluju! ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný příval skečí v jednom z nejkultovnějších amerických pořadů, ve kterém se v roli "moderátora" světu poprvé představila řada dnes už legendárních herců jako Mill Murray, Will Ferrell nebo Eddie Murphy. Neuvěřitelná show, fakt neuvěřitelný, do jakých rolí občas dokážou ty herce natáhnout. Ale je to šíleně vtipný. ()

Reklama

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Keďže SNL sledujem len posledný rok a niečo, hodnotím iba súčasný stav. Ten najlepšie vystihuje citát z Family Guya: "You see, women are a lot like Saturday Night Live sketches. Lots of them are awful, some are decent, and a few are pretty good. But then there's that one--that one woman who's as amazingly perfect as "Massive Head Wound Harry."" Či už ale beží lepší, či horší skeč, SNL nemožno ubrať, že už generácie vychováva tých najlepších komikov (momentálne u mňa kraľuje Kristen Wiig) 70% ()

MangaManga 

všechny recenze uživatele

Naprosto neskutečný nářez! Při každém dílu přemýšlím nad tím, proč v Česku není možné mít takový pořad, takovou práci, takovou zábavu a nadhled. Kristin Viig svým hereckým projevem zastiňuje všechny kolegy a má tak tvárný obličej, až tomu těžko uvěřit. A i když se některé scénky opakují, nemají pointu anebo jsou tak trapné, až se musíte smát, tihle lidi se baví a vidíte jim to na očích! Nejlepší okamžiky jsou, když se spletou, smějí se a dělají, že to patří k roli (například klasicky u skeče Hollywood Dish, kdy moderátor zděšením vyplivne Kristin Viig na hlavu limonádu)! ()

Avalon820 

všechny recenze uživatele

Označování této show za legendární je zcela oprávněné. Saturday Night Live je zkrátka úžasná a díky tomu patrně nikdy neskončí. První série jsou nadčasové, vtipné byly a budou navždy. S těmi novějšími je už svízel v tom, že jejich humor je založen takřka výhradně na moderní kultuře a aktuálním dění, což ovšem za takových třicet let (skončí-li tato show) polovině diváků už nic moc neřekne. Dokud ale běží je to královská podívaná, které se účastním i já. Navíc mě někdy až udivuje, do čeho jsou jinak seriózně se tvářící celebrity jít a jakých kousků se pro trochu srandy dopustí. Skutečně bomba. ()

Galerie (5 760)

Zajímavosti (60)

  • Tváře do pořadu týmu jsou vybírány producenty na různých stand up comedy show. (Patw)
  • Tento pořad měl mít původně jen šest dílů. (Pumiiix)
  • V roku 1994 ponuku stať sa súčasťou tímu Saturday Night Live dostala aj Jennifer Aniston, ale odmietla, pretože SNL je nočná šou a ona chcela byť na obrazovke v hlavnom vysielacom čase, pričom ju už čakalo nakrúcanie pilotnej časti Priateľov. (Raccoon.city)

Související novinky

Jason Reitman se vydá do New Yorku 70. let

Jason Reitman se vydá do New Yorku 70. let

03.05.2023

Na čtyři Ceny Akademie nominovaný režisér, producent a scenárista Jason Reitman (Lítám v tom, Juno) nám před dvěma lety přinesl dlouho očekávané pokračování Krotitelů duchů, série, jejíž otěže… (více)

Emmy 2022 opět v režii HBO

Emmy 2022 opět v režii HBO

13.09.2022

Zatímco v loňském roce ceny Emmy ovládl zcela Netflix, letošní 74. ročník kabelovka HBO mocně vrátila úder. Díky jasným vítězstvím seriálů Boj o moc a Bílý lotos toho zkrátka na streamovacího giganta… (více)

Netflix ovládl seriálové Emmy 2021

Netflix ovládl seriálové Emmy 2021

20.09.2021

Netflix všude, kam se jen rozhlédneš. Tak zhruba tak nějak to letos vypadalo na předávání slavnostních cen Emmy 2021. Oproti loňskému komornímu přenosu bez živé účasti publika se letošní ročník… (více)

Batman jako podcastová komedie?

Batman jako podcastová komedie?

03.02.2021

Komiksy už se dnes adaptují na tisíce způsobů, přesto vás asi následující novinka překvapí. Batman se totiž dočká nového zpracování – a to tentokrát komediálního. V novém podcastu pro streamovací… (více)

Reklama

Reklama