Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 10
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Pokud si odmyslím tu poslední scénu, bylo by finále hodně dobrej díl, ale tamto bylo moc. Neřeknu v úplně posledním díle, ale tady?

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

Absurdita roku - felicity v obleku atoma, páni! opravdu to točí batolata, protože nevěřím, že by tohle dokázal vymyslet dospělý člověk. Zvlášt ti co točili předchozí dvě série, který byli zcela ale úplně o ničem jinym.

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Torrs

wtf?!

Ako nechcem byť zlý, ale je to len môj pohľad, alebo to skutočne vyzerá fantasticky?! :-) Je to síce len prvý trailer, efekty vidno že sú tak z 50%, ale vyzerá to výžne dobre, véééľmi dobre!!! Až na tú White Canary, pretože... omg, veď ju pochovali, červy ju obžierajú v zemi... :-D

Jo a finále Arrowa tragikomédia. To slovo to vystihuje asi najlepšie.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Daggeron

Beru to tak, že je to ovládáno myslí. tedy chceš vlevo, zahneš vlevo atd.... Raději už v tom nechci hledat jinou logiku.

Daggeron

Daggeron (hodnocení, recenze)

Môj názor je ten, že hoci tretia séria išla kvalitatívne neskutočne dole, tak posledná časť bola z tých lepších. Avšak dovolím si tvrdiť, že aj pri pohľade na všetky faily, ktorá séria priniesla, tak posledná časť mala beznkonkurenčne ten najväčší - a to je SPOILER Felicity v Atomovom obleku. Som si hneď spomenul na to, ako tu všetci nadávali, že sa Palmer naučil lietať prakticky hneď. Tak čo potom Felicity. Nemohol som sa nesmiať KONIEC SPOILERU Ras al Ghul sa mi ako postava spočiatku pozdával, dokonca aj v tomto stvárnení. Zhruba do epizódy The Climb. Ale tiež ho neskutočne posrali. Ale aj tak som zvedavý, čo prinesie štvrtá séria, najmä na ktorú stranu sa postaví Malcolm.

na příspěvěk reagoval BackPa

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

dragon94

Koukam, ze nakonec ani posledni epizoda neohlalila to, co uz jsme videli v tom traileru... Ta jejich uspechanost trapna... :P

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

SPOILERy Nastesti jsem moc nedoufal, ze by finale mohlo nejak spasit tu otresnou serii, protoze to se vazne nestalo... Uz jen to ze se Oliver v klidu dostal do Central City, aby pomohl Flashovi, dokazalo o jakou slatanou frasku se jedna... Kazda druha akce a vyrok si protireci, je to tak bolestive pateticke, nektere nejklisoidnejsi vety jsem se skripanim zubu mohl dorict drive nez ty prehravajici karikatury... Jak jsem Felicity temer zboznoval v prvni serii, tak ted se mi zni delal vred na vredu, predstavitel Olivera pusobil znudene a na drogach. John, ktery vetsinu serialu daval jakztakz smysl to mel uz taky desne napsane. Ra's byl to nejhorsi, co se v serialu objevilo... Palmer byl konecne zajimava a dobre ztvarnena postava, ale taky ho museli zmrvit tim stupidnim trojuhelnikem s Olicity... Pro me rozhodne nejvetsi serialove zklamani roku a jeden z nejhorsich kvalitativnich propadu mezi seriemi vubec... Tohle me jeste prinuti byt vdecny, ze Dexter dopadl jak dopadl, protoze ocividne to jde zprasit i hur...

na příspěvěk reagoval michald99

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Vidět trailer na Legends of Tomorrow před poslední epizodou Arrowa byla fakt chyba. :'(

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Sylviiii

To je po tom výbuchu. Řeší se ten výbuch na konci... Myslím, že ho to třeba nějak sloučilo s oblekem nebo něco takového.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Sylviiii

Spíš skutečný Atom :-) ... A to s tou Sárou mě trošku taky sere, ale co vypadá to zábavně narozdíl od traileru na Supergirl :O :(

na příspěvěk reagoval Sylviiii

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

warha

Podle mě Ras chtěl zemřít... už na něj ani pořádně nepůsobil Lazarus pit... to však nemění nic na faktu, že je to bylo trapné

warha

warha (hodnocení, recenze)

Rash působil slabým dojmem, podle komiksu to byl teda větší frajer. Mám ale takové tušení, že se ještě vrátí a není definitivní konec

Uživatel warha smazal svůj příspěvek.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Stupidní finále za stupidní třetí řadou. Opravdu jak jsem se těšil na League of Assassins tak už vím, že to seriálu akorát uškodilo. Na finální epizodu to bylo opravdu slabé. SPOILERY: Jsem rád, že Oliver teď nějakou dobu budu žít spokojeným životem s Felicity někde v Karibiku. Po tom všem si to zaslouží. Jsem taky nesmírně rád, že se dalším Ras al Ghulem stala moje nejoblíbenější postava Malcolm Merlyn. Z Raye bude určitě ATOM bez obleku a bude mít samostatný seriál, který nahradí absenci Olivera. 

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Kdyby mi někdo při první sérii řekl, že to jednou skončí sladkou scénou odjezdu Olivera se svou milovanou v Porsche do západu slunce, vytlemil bych se mu do ksichtu poté, co bych mu hlavu nacpal do dehtu a peří a zneuctil ho před jeho vlastními dětmi. A hle, přece by měl nebožák pravdu. Ono by to bylo i k smíchu, kdyby to nebylo tak zoufale k pláči.

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama