Arrow (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2012 - 2017, 89 h 4 min (Minutáž: 116x43 min)

Blake Neely

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman, Colin Salmon, Byron Mann, Roger R. Cross, Caity Lotz, Annie Ilonzeh, Dylan Neal, Kelly Hu, Christie Laing, Jesse Hutch, Adrian Holmes, Dylan Bruce, Janina Gavankar, Kevin Alejandro, Chin Han, Audrey Marie Anderson, Teryl Rothery, Jessica De Gouw, Alex Kingston, Summer Glau, Seth Gabel, Valerie Tian, Jeffrey Nordling, Eugene Lipinski, Brian Markinson, Chelah Horsdal, Derek Hamilton, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Jacqueline MacInnes Wood, Laci J Mailey, Emma Bell, Ty Olsson, Currie Graham, Kyle Schmid, Warren Christie, Claude Duhamel, Ben Browder, Robert Moloney, Michael Jai White, David Nykl, Olivia Cheng, Cassandra Ebner, Michael Eklund, Clé Bennett, Cynthia Addai-Robinson, David Anders, James Callis, Christopher Redman, Bex Taylor-Klaus, Sebastian Dunn, Elizabeth Thai, Mark Ghanimé, Navid Negahban, James Kidnie, Robert Knepper, Sean Maher, Douglas Chapman, Peter Benson, Sachin Sahel, Michael Kopsa, Michael Antonakos, Mittita Barber, Katrina Law, Anna Hopkins, Elizabeth Weinstein, Carlos Valdes, Brandon Routh, Charlotte Ross, Christina Cox, Matt Ward, Alison Araya, Matt Nable, Danielle Panabaker, Vinnie Jones, Sean Rogerson, Tahmoh Penikett, Nick E. Tarabay, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Melissa Roxburgh, Jarod Joseph, Rila Fukušima, Jill Teed, Alex Zahara, Michael Adamthwaite, Julia Dominczak, Viv Leacock, Matthew Mandzij, Lini Evans, Nick Hunnings, Darren Moore, Uma Jama, Warren Belle, Echo Kellum, Link Baker, Sarah Dugdale, Ryan Robbins, Tseng Chang, Artine Brown, Austin Butler, Jason Diablo, Barry Nerling, Garfield Wilson, Charles Jarman, Carolyn Adair, Broadus Mattison, Evans Johnson, Christopher Pearce, Primo Allon, Byron Noble, Christian Michael Cooper, Aaron Hutchinson, Shaun Omaid, Steve Makaj, Neal McDonough, James Bamford, Darren Dolynski, Mark Gibbon, Lucas Wolf, Ian Butcher, Tristan Jensen, Kam Kozak, Howard Siegel, Noah Beggs, Lee Tichon, Tony Alcantar, Peter Brown, Chad Riley, Paul Lazenby, Matthew Hoglie, Duncan Ollerenshaw, Charles Edward Bae, Rick Tae, Max Montesi, Jason Burkart, Jordan Schartner, Adam Lolacher, Colin Corrigan, Maria Marlow, J.C. Williams, Karen Holness, Marcus Rosner, Raf Rogers, Jennifer Cheon, Ben Wilkinson, Lee Majdoub, Giacomo Baessato, Richard Stroh, Jason William Day, Rob Hayter, Peter Stormare, John Specogna, Rekha Sharma, Alyson Bath, Nicole Hombrebueno, Craig Blair, Georgia Hacche, Christian Sloan, Callum Seagram Airlie, Shaine Jones, Amy Gumenick, Gabriel Carter, Adiam Asrat, Craig March, Derek Green, Jason Deline, Dean Marshall, Michael Patric, Alexander Calvert, Elysia Rotaru, Tiera Skovbye, Jeri Ryan, Crystal Balint, JR Bourne, Kevan Ohtsji, Rutina Wesley, Matt Ryan, Parker Young, Eugene Byrd, Ciara Renée, Casper Crump, Falk Hentschel, Peter Francis James, Jackie Moore, Lynda Boyd, Erik Palladino, Tom Amandes, Venus Terzo, Daniel Cudmore, Rachel Luttrell, Megalyn Echikunwoke, Nicole Oliver, Paula Giroday, Emily Kinney, Gabriella Wright, Ben Cotton, Lane Edwards, T.J. Ramini, Sarah-Jane Redmond, John Cassini, Danny Nucci, Andrew Dunbar, Colin Lawrence, Terry Chen, Serge Houde, Robert Weiss, Agam Darshi, Ona Grauer, Steve Aoki, J. August Richards, Al Sapienza, Jessica Harmon, Dan Quinn, Sage Brocklebank, David Franco, Andy Thompson, Jimmy Jean-Louis, Dexter Bell, Kimani Ray Smith, Brock Johnson, Michael Rogers, Danny Dworkis, Nicholas Lea, Woody Jeffreys, Tig Fong, James Pizzinato, Lochlyn Munro, Jorge Vargas, Barbara Patrick, Roark Critchlow, Ryan McDonell, Adrian Petriw, Thai-Hoa Le, Karl Yune, Brad Kelly, Patrick Gilmore, J.R. Ramirez, David Cubitt, David Kaye, Brandon Nomura, Nolan Gerard Funk, Daniel Boileau, Tommy Campbell, Laura Soltis, Peter Bryant, Marc Singer, Adrian McMorran, Steven Culp, Doug Jones, Justin Breault, Françoise Yip, Karin Konoval, Christopher Heyerdahl, Curtis Lum, Laura Belsey, Willa Holland (a.z.), Susanna Thompson (a.z.), Colton Haynes (a.z.), Manu Bennett (a.z.), Katie Cassidy (a.z.), Jamey Sheridan (a.z.), John Barrowman (a.z.), Michael Rowe (a.z.), Grant Gustin (a.z.), Paul Blackthorne (a.z.), Colin Donnell (a.z.), Tara Strong (vyp.), Jason Schombing, Janet Kidder, Douglas Arthurs, Ron Selmour, Carmen Moore, Christopher Anghel, Laura Adkin, Kevin O'Grady, Elysia Rotaru (a.z.), Stefan Arngrim, Chad L. Coleman, Rick Gonzalez, Aaron Pearl, Nickolas Baric, Anna Van Hooft, Devielle Johnson, Joe Dinicol, Madison McLaughlin, Cody Runnels, Mike Dopud, Michael Hanus, Vince Murdocco, Jim Shield, Andre Tricoteux, Marc Guggenheim, Carly Pope, Jason William Lee, Wil Traval, Philip Granger, Manu Bennett, Melissa Benoist, Franz Drameh, Victor Garber, Jamey Sheridan, Dolph Lundgren, David Meunier, Garry Chalk, Josh Segarra, Michael Rowe, Alexandr Kalugin, Vincent Gale, George Tchortov, Jason Simpson, Sonny Surowiec, Malcolm Stewart, Colin Donnell, Dominic Purcell, Maisie Richardson-Sellers, Susanna Thompson, Nick Zano, Fred Henderson, Garwin Sanford, Gregory Smith, Juliana Harkavy, Lexa Doig, Lee Page, Steve Bacic, Kacey Rohl, Howie Lai, Jeremy Jones, Jacqueline Samuda, Darcy Laurie, Michasha Armstrong, Kirby Morrow, Michael Tiernan, Daniel Bacon, Billy Wickman, Luke Roessler, Nathan Mitchell, Celia Reid, Alistair Abell, Graham Shiels, Noel Johansen, Victoria Bidewell, Jaiven Natt, Michael Emerson, David Miller
  • playboxguest

Asi nejnudnější seriál, jaký se mi v poslední době dostal do obzoru. Všechno v něm na mě působí hrozně strojeně a převzatě odjinud, originalita absoutně na nule, hlavní hrdina totálně nesympatickej cápek. Nemám ani na to dokoukat první sérii, prvních šest dílů byl už takhle docela problém přěžít, aniž by se mi znuděně padající oční víčka nepřilepila ke spodním řasám. Doporučuju nacpat televizi Nova do vysílání kolem druhé ráno, ihned po Alias a Dark Angel, udělají tak ze svého programu tematickou trojhodinku se sestupnou tendencí. 30%(4.3.2015)

Jestli takhle střílejí všichni zločinci, tak si hned půjdu vymyslet nějaký šílený kostým a zkusím kariéru superhrdiny. Rozhodně ne kariéru bodyguarda, kteří umírají po desítkách. Když je řeč o kostýmech, Hood se moc nepředvedl. Jednak si slušně omezuje periferní vidění a jednak musí trapně chodit jen ve tmě, protože by ho jinak kdokoli hned poznal. Zajímalo by mě, co by dělal, kdyby někde musel zasahovat za bílého dne, protože motorkářská helma není zrovna ideální na boj na blízko. No promyšlené to není skoro vůbec a občas až zabolí, jak je to nablbé, ale jinak to čas zabít umí. Holky si užijou posilování hlavního hrdiny a chlapi akci. Mě asi nejvíc vadilo chování hlavního hrdiny. Na první pohled vypadá, že je dost cool, ale ta jeho rozhodnutí jsou dost slabošská, protože vždy vybírá jen tu snadnější variantu.(14.10.2013)

Hodnocení pilotu: čekal jsem, že to bude větší hovězina, ale nakonec vcelku sympatická vykrádačka (atmosférou, hudbou aj.) Nolanových Batmanů. Bohužel ve všech rolích zde hrají Barbie a Kenové, jako ve všem od CW, ale tupost dialogů není donebevolající, takže z toho vychází průměrná oddychovka, která si snad nebude hrát na něco hlubšího. 50%.(27.12.2012)

Seriál Arrow mě mile překvapil. Celkově jsem čekal superhrdinskou splácaninu jako Smallvile se slaboučkými efekty, nezajímavými postavami a bez pořádné akce. Tím větší bylo překvapení, když jsem si pustil pilotní díl. Seriál se odehrává ve dvou dějových linkách. Ta hlavni je o Oliverovi Queenovi, vedoucím dva životy (Společenský, kde chce působit jako rozmazlený boháč a druhý mstitelský jako Kápě) a vedlejší neméně důležitou zobrazenou ve vzpomínkách (přežití po ztroskotání na ostrově, kde je týrán a následně cvičen v různých bojových situacich). Jako ve všech seriálech i tady je to hodně o dialozích, vztazích a ostatních věcech. Když však přijde akce, je to jako by člověk koukal na film v kině. Je temná, pěkně sestříhaná a efekty jsou povedené. Seriál je plný zvratů a napínavých ukončení, které nutí diváka očekávat každou novou epizodu. Poslední dva díly jsou opravdu hodně působivé. Pro mě je i velké plus, že má seriál 23. epizod, což je pro mě v dnešní době u takového parádního seriálu opravdu raritou. Herecké obsazení mi hodně sedlo. Role zlých, dobrých a tajemných postav jsou vyvážené a kolikrát jejich vývoj překvapí. Pro mě po shlédnutí první série skvělá záležitost, kterou si rád přidávám do oblíbených seriálů. Už teď se nemohu dočkat, co pude dál. 1. série 100% :) 2. série 100% :) 3. série 100% :)(21.5.2013)

Tak udělám radost synovi a konečně tento seriál ohodnotím. Jde o moje Student Agency guilty pleasure. On ten výběr filmů a seriálů v SA není nijak závratný, tak jsem na skutečně pokračování (tři čtyři díly za jednu jízdu, jednou do Brna, jindy do Prahy) zkoukával tenhle seriál. Začátek se mi líbil, ačkoliv mezi těmi metrosexuály jsem si za chvíli nebyl jist, kdo je kdo a proč, naštěstí černoši tady byli jen dva, tak v těch se vyznat dalo. Holky tedy nic moc, spíš byly takové oplácané než sexy, té jedné jsem advokátku věřil asi jako Klusovi zpěv, a do toho jsou retrospektivy, ty chvilku také vypadaly zajímavě. Ale časem se to zvrhlo v Beverly Hills 90210, kde po nocích mládež chodí trestat do města zlo, a aby to mohlo mít hodně dílů, jsou těmi zlotřilci zaplněny mnohé stránky Oliverova tajného sešitku. Tak tajného, že stačí juknout na hodiny, a černoch jej má hnedle v ruce. Říkáte si jen, že to musí být hodně velké město a že je divné, proč nejsou v notýsku jen tři jména hlavních káp, aby to vzalo rychlý konec, a proč se jede i po těch nejmenších rybách. Jasně, aby to mělo hodně dílů. Jenže ty díly jsou nezáživné, ukecané, a ve chvíli, kdy má třeba herečka projevit nějaké emoce a smutek, vypadá ten její botulinem roztažený xicht, jakože má ze smrti přítele naopak spíše děsnou bžundu. Náznaků je zde dost, ale každou chvíli se každý chová jinak - jednou chodí s právničkou Oliver, pak zas jeho kamoš, a i když mu spal s holkou, dá mu flek generálního ředitele, a policajti jsou blbí a na nic nepřijdou, a guvernér je tvrďák... prostě klišé. Jedna dvě malé a zdařilé akce za jeden díl jsou pro mne málo. Sestříhat jen to napínavé a zajímavé, vznikne ze seriálu tříhodinoví minisérie, a stačilo by. Škoda, nějaké zajímavé nápady a zvraty tady jsou.(26.3.2016)

• - V seriálu jsou dva muži, nosící masku, která je přisuzována komiksovému záporákovi Deathstrokovi. Oním komiksovým Deathstrokem je však pouze Slade Wilson, který trénuje Olivera a paradoxně působí kladně, narozdíl od Billyho Wintergreena, druhého z dvojice vojáků. (Wolftalon)

• - Oliverův (Stephen Amell) klub nese název Verdant, což znamená "ze zelené barvy", a jeho znakem je "V" tvarem podobné příznačně hrotu šípu. Jedná se tak o odkazy na hlavního hrdinu. (Pria)

• - Seriál televizní stanice The CW vychází z komiksových knih a grafických románu „Green Arrow“ z roku 1941, jejichž tvůrcem je Mort Weisinger a publikuje je společnost DC Comics. (Rostiiik)