USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

haasha

Prvni a druha sezona me hodne bavily (****), u treti budu mit co delat, abych ji vubec dokoukal (**). Na dalsi nemam duvod koukat, pokud se nestane zazrak. ()

numan

Po nadějném začátku se třetí sérií celá show zvrhla v totální sranec. Neustálé pinožení se v hloubavých diskusích typu "jsem vůbec dobrý, když někdy musím být zlý" totálně zdevastovalo solidní akční čumendu a obrátilo jí v naprosto nesnesitelný idiotský romantický blábol u kterého už nemůžete brát vážně ani minutu. Opravdu trapné. ()

Tomulka

Bohůžel v třetí řadě seriálu nastal dosti trapný obrat. Koncept seriálu nyní před tím a jejich proplétání je nudné a trapné. To se mělo zrušit již v druhé serii. Celkově se děj točí v kruhu a uměle se prodlužuje zcela jasná a čitelná zápletka. Neustále se řeší dětinskosti a sám Arow se bere až příliž Vážně. Všechno to vygraduje v třetí serii na takovou mez, že je seriál skoro nekoukatelný. Dodíval jsem se jenom z principu. Dvě hvězdy jsou hlavně zásluhou první serie. ()

RoyBatty444

Celkom sa to kúsalo za chvost tou svojou nadmernou moralizáciou a tak vyspelými a stále sa analyzujúcimi postavami. Priniesol ale aj zaujímavé temné tak aj vtipné a veselé charaktery. Nejedná sa o žiadne zjavenie ale nakoniec som chcel vedieť ako sa postavy vysporiadajú sami so sebou. Niektoré rozhodnutia určite vedia inšpirovať a povedal by som, že je možné seriál použiť aj ako výchovnú pomôcku. ()

Jardys88

První sezona dokoukána dnes...příběh mě zaujal ale teda doufám, že ve druhé sezoně dají větší rozpočet do choreografie...hrozné souboje ale hrozné ()

fruitixx

Je to sice taková trohu strojová umělina..maskovaný hrdina na straně zákona...romeo a julie...atp..ale pomineme-li tyto známé klišovité, ale dobře zasazené šablony.. tak se objeví taková vyšší filo/psycho-logie a celkové je to hodně promyšlené a dost to odsejpá. Více hlav holt více ví. Ovšem ten mystický náboj to má "jen" do konce druhé série, což je nakonec dost obdivuhodné, pak už vaří z vody a je z toho jen komerčárna. ()

serpencia

Čtvrtá sezóna je moje poslední, jde to nějak s kopce... (Ano, 's' je také správně.) - S1: 70%, S2: 80%, S3: 65%, S4: 60% = Ø 69% ()

Lockdown

Po prvních dvou řadách bych nevával a dával tomuto seriálu plných 100%. Temná atmosféra. Skvěle napsané jak hlavní, tak vedlejší postavy. Děj velmi rychle utíká. Bohužel s postupem času jak už to bývá se seriál zaměřuje více a více na vztahy a z akčního seriálu se stává romantické drama. V Americe se ale tato dějová linka těší větší a větší oblibě a proto neočekávám, že by se měla někdy v blízké budoucnosti přerušit. Díky tomuto dávám 60%. ()

lindanovak odpad!

Seriál plný kýče a klišé dialogů. Postavy z DC universa lehce pozměněny a zabaleny do podoby laciné telenovely. Hlavní představitel je naprosté herecké dřevo bez jakéhokoliv umu. Podprůměrnost celého vizuálu jen dokonale zapadá do celkově špatné atmosféry, kterou se tato pitomost prezentuje. ()

Trunks

Seriál měl u páté série přestal s konečnou platností zajímat. Nejenom že kvalita poklesla za únosnou mez, ale ze seriálu se stala jakási bizarní přehlídka všemožných skladů a skladišť, jiné interiéry asi v produkci neznají. ()

Patricia...

Mala som tento seriál rada, ale prepojenie tohoto seriálu neviem s koľkými ďalšími ma dosť štve, pretože ťa nútia pozerať ešte ďalšie seriály ako Flash, Supergirl a pod.... čiže musím ubrať hviezdičky..... ak to pôjde takto ďalej tak to asi prestanem pozerať. ()

vassil odpad!

Jsem fanda filmů na motivy komiksu, takže sjíždím i tenhle seriál, víc než je zdrávo, a víc než bych chtěl... Ale, přiznejme si, tohle není žádný seriál o superhrdinech, tohle je romantický cajdák (a i pro ti mám trochu slabost (i když to nerad přiznávám, jelikož jsem "chlap")). A já se nemůžu dočkat, až ten cajdák sjedu, odložím, a už se k němu nikdy více nevrátím... Raději si pořídím ten komiks, i kdyby stál za houby, pořád to bude (na rozdíl od tohoto) komiks. Pozn. po přečtení Green Arrow: rok jedna, můžu říct jen to, že tento seriál je totální... jak to říct slušně? ()

Corrivati

Na samém počátku mě seriál bavil. Jenže postupem času se z něj stala čím dál větší telenovela s hloupými ukňouranými hrdiny, nelogickými vztahovými konflikty, neustálým oživováním někoho a opravdu tragickými rozhovory... To hle prostě už ne. Tohohle zaříznutýho potenciálu je fakt škoda. ()

Ivuska71

Zeleňák mě dostal na shyby a na svůj kamenný obličej. No a taky na to, jak dovede střílet, skákat a jak je šíleně drsnej. Někdy mi tohle vážně stačí. ()

Arsony

Tenhle seriál je moje guilty pleasure. Je nemožné a konstantně mě ruší počet logických děr a vyložených hloupostí, které se tam dějí (občas si říkám, že celý seriál je sám o sobě logická díra), ale i tak se z nějakého důvodu dívám dál. Je to v rámci možností fajn oddechovka u které se MUSÍ vypnout mozek, jinak se na to nedá dívat :) ()

Dusty56

První série je skvělá, začátek druhé se také docela podařil, pak už ale kvalita šla dolů. Občas se sice našlo pár dílů, které byly na úrovni první série, ale moc jich nebylo. Prostě to už nešlo dělat ve stejným duchu jen s Arrowem bez opakování některých situaci jen s jinými padouchy, tak se mu přidal do týmu přidávali další a další lidi, aby to trochu okořenili, což mi moc nesedělo. Další problém jsem měl s postavami, zatímco v první sérii jsou nový, tak postupně se trochu okoukají a začnou člověka štvát. Například Felicity v prvních dvou sériích sympaťáčka, pak už mě spíš štvala. To samý Thea, i když ta mě už štvala i ve druhý polovině první série. Diggle mě zas přišel hrozně prkenný (to už od začátku), řekl bych špatný herec. Laurel podobný případ jako Felicity narozdíl od Sáry, která mě štvala už od chvíle, kdy přišla ze záhrobí (kdyby umřela na lodi, tak by to pro seriál bylo lepší). Quentin nebo Moira byli fajn a stejně tak Shado nebo Slade (vůbec to co se dělo na ostrově do smrti Shado byla možná nejlepší část seriálu). Flash byl fajn ve druhé sérii, kdy to ještě byl random týpek, pak už to byl jen další superhrdina. Samotný Arrow byl asi dobře obsažený, byť si dovedu představit některé situace lépe zahrané. ()

Ferencc

1. a 2. série super pak už je to odpad. A hlavně Felictiy je od 3. série děsně otravná, roy a thea měli aspoň světlé chvilky. No zkrátka celý seriál tahá pouze Oliver a Slade a v 1. sérii Malcolm a v 2. zase Sára. ()

DK197

Absolutně jsem to nečekala, ale seriál Arrow mi přirostl k srdci. Za sebe považuji za nejlepší 1, a 7. sérii. První proto, že je dějově i atmosféricky naprosto skvělá. Vystačí si s jednoduchou, leč drsnou linkou a sympatickými postavami. Sedmá proto, že mám moc ráda cestování časem, jsou tu opět sympatické postavy, zajímavý děj a člověk už si zvykl i na nový tým... Na paty jim šlape 2. a 3. sezóna. Obě nabité akcí, více či méně spletitým dějem a zajímavým vývojem charakterů. Nehledě na to, že trojka nabízí i dobré a optimistické finále. Za ně pomyslně řadím 6. a 8. řadu. Nebyly špatné, leč už tomu něco chybělo. Ačkoli musím uznat, že poslední řada se snaží o velkolepé rozloučení. Občas to funguje, občas emocionálně tlačí na pilu a vůbec... mnohem víc se mi zamlouvá konec třetí řady. Poselství - nebojuj s osudem - je tu tragické, leč hrdinské... A poslední 4. a 5. řada - 4. - náhlé spojení magie s racionálním světem Arrow je jednoduše nefunkční a rušivé, postavy nesympatické. Záporák slabý. 5. - Nový tým je tak nesympatický a staré postavy tolik scházejí, že trvá dlouho, dlouho, než si na ně zvyknete. Záporák super, ale ten tým kazí celkový dojem. ()

myst3ry

Po zhlédnutí pilotu těžko hodnotit. Seriál může snadno sklouznot k podrůměru, ale stejně tak se z něj může vyklubat kvalitní podívaná. Uvidíme, co přinesou další díly. Trošku se obávám, že první díl rozehrál až příliš mnoho zápletek a vzhledem k tomu, že nás ještě nějaké další zvraty čekají, bojím se, aby to autoři nakonec trošku nepřekombinovali (jako například zmíněné Losty během večeře). Zatím se ovšem příkláním ke druhé variantě, proto pilot hodnotím ****. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse