USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Kutkey

Tento seriál by se dal shrnout jako výborně zkombinovaný Dark Knight, Robin Hood, Robinson Crusoe a Punisher. ()

BadAs

na serial dost dobrý .-) arrow je dobrej super hero bez schopností za to se železnou vulí a zkvělím vojenským a kick box výcvíkem navíc ten luk zasáhne fakt všechno .-D.-) ()

64B

Dokoukáno až do nejnovějšího dílu a netrpělivě vyčkávám další, veliká povedenost, Oliver Queen is still alive!! ()

kolik27

Táák, první série je za mnou. Akce, dobrodružství, pěkná kombinace prolínání příběhu hlavního hrdiny současnosti, kde má funkci spasitele Starlight City na úkor vztahů se svými bližními jelikož to byla otcova poslední slova než si prostřelil kulkou hlavu aby Oliver mohl přežít a napravit tak jeho chyby, s minulostí ve které byl "sám" na ostrově který fungoval jako bývalé vězení a nyní jako středisko řekl bych "teroristů". Příběh pěkný, ale dal se nakopat do dejme tomu pěti dílů a to by tam bylo vystiženo vše podstatné. Pár dílů je navíc a nějaké dialogy vás nutí se protáhnout hubou ke zdi a usnout. Akce průměrná, nijak nevyčnívá, naopak se opět ukázala amerika se svým specifickým pohledem na hrdinství a velice "reálné" scény. Doufám že někdy dokoukám, ale jen tak to nebude. ()

Esdälon

Místama máte chuť vypnout zvuk, protože pár dialogů je vyloženě blbých až to bolí. Nicméně kvůli té akci a nekompromisnímu killování záporáků se to dá i vydržet. Jo a taky kvůli tý blondýně. (Mohli by jeden díl pro srandu voRkovat a mr. Arrow by jí mohl pořádně naložit.) Druhá série se velmi zvedá, část castu se naučila i hrát, leč pořád to má hluchá místa. ()

Tashi

Konečně má DC pořádný superhrdinský seriál! Ještě před tím, než jsem se podíval na Arrowa jsem shlédl Marvelovský seriál Agents of S.H.I.E.L.D., který nebyl ani tak špatný, ale ani ničím nový. Když jsem se chystal na Arrowa, byly moje očekávání mnohem nižší a tak jsem byl velmi mile překvapen úrovní tohoto seriálu. Dokoukal jsem obě dvě série a těším se na třetí. ()

johnsnow

No brutál konečne seroš kde superhrdina nemá nejaké zvláštne schopnosti. 1.séria- vynikajúca slušný zaporáci, ostrovné flashbacky milujem a dokonalá IT samica. Naštvalo ma, že mechali umrieť tommyho a tú piču Moiru nechali žiť no ale možno zdochne v 2 sérii, v to pevne verím. 2. séria- Zatial nárez jak hovädo. ()

BlueFourOne

SE1 - 60%. Zajímavý příběh s vykrádáním Temného rytíře a telenovel. Samotné vykrádání Batmana mi nevadilo, právě naopak, není totiž až tak špatné, i na velké množství klišé. Je zde vsazeno na osudy nejen hlavní postavy, každá má svůj prostor, takže místy otravné Velmi Křehké Vztahy v "Dallas" City, občas dementní postavy, neustálé nudné řešení intrik a lží, no naštěstí akce a boj hlavního hrdiny proti zlu a za spravedlnost převládá a je parádní. Pomalu se každým dílem odkrývá tajemství příběhu a postav. Čekal jsem, že se už na konci dozvím, jak to vypadalo těch 5 let na ostrově. Ani omylem...... SE2 - 80%. Tajemství ostrova rozšířeno a odhlalení v nedohlednu. Mám rád pomalé odkrývání příběhu, ale tu je totálně propletený, už tak rozmanitý scénář, přibývá klišé v příběhu, hloupostí, další intriky a lži postav, přibývá nemanželských dětí... Naštěstí není nouze ani o ozvěny minulosti hlavní postavy, takže má opravdu co dělat a díky tomu epizody nenudí. Pěkný, ale k naštvání rozšířený příběh. SE3 - Směšné pokračování, ta neustálá přeplácanost příběhu mě už nudí, jestli to ještě něco zachrání po začátku série...u mě už ne - 40% ()

Nely

Arrow je jeden z nejlepších seriálů, co jsem viděla! Cast a všechno prostě sedlo je to dokonalý! Každičký díl mě bavil. Bylo to napínavé a vtipné zároveň. A to mám na seriálech ráda! ()

RafaKrakal

Absolutní špička ve svém žánru. Přes pomalejší rozjezd první série chytne seriál zběsilé tempo, které se s každou další sérií stupňuje. Vývoj jednotlivých postav napříč sériemi jednoznačně přispívá ke kvalitě seriálů, jenž se neomezuje na bezduchou akční jízdu, ale dbá do velké míry na kvalitu příběhu. Největším kladem je však obrovské množství zvratů, které se přebíjejí v tom, který z nich bude lepší a propracovanější. Ačkoliv se jedná převážně o seriál určený milovníkům komiksové předlohy, najdou si v něm své i komiksoví laici. V průběhu zatím probíhající třetí a zároveň nejkvalitnější série nemůžu dat míň než 4 hvězdy z 5 ()

Phantasma

První série nebyla vůbec špatná. Pak to šlo do sraček a je z toho telenovela. Flashbacky připomínají Ztracených a současnost Temného rytíře. Takový seriálový mišmaš, který nepřinesl nic nového .... ()

seeker0

Po dvou sezónách můžu říct, že to je docela zábavná podívaná. Ale přijde mi, že většina dramatických zápletek spočívá v tom, že někdo někomu říká, aby se od něčeho/někoho držel dál. ()

Kimkong

3. série - Seriál celkem tahají flashbacky, které zabírají snad polovinu času. Naopak nejvíce mi vadí herec Arrowa. Po třech řadách se mi na jeho kamenný ksicht nechce už více dívat. ()

mmoi

Vím, scénář je dosti blboučkej. Klišé, klišé, klišé. Ale celkově to působí dobře. Upřímně. Když přistoupíte na hru: já jsem Arrow a jsem tu king. Dramatičnost často vykouzlí úsměv na rtech. Ale proč ne. Tvůrci se snaží posouvat děj dál. Občas se vydají dobrým směrem, občas si člověk ťuká na čelo ( a to, i když se u toho snaží nepřemýšlet). PLUS: akce. MINUS: dialogy. ()

konysua

Můj aktuálně první komiksový seriál, který mě měl vtáhnout a nepustit... nestalo se. Repetitivní rozhovory o tom, že by měl Oli víc času věnovat rodině a o chvíli později, když ze křoví vyskočí padouch se všichni shodnou, že je třeba na rodinu kašlat a jít sejmout škodnou. Po tomhle všem, dojde na velké omlouvání, objímání a vysvětlování, proč se zrovna dneska cítí tak na draka. O ženách smýšlí jen v dobrém, tak jich kolem něj pobíhá dost. A jeho taktika, do všech se zamilovat a všem to taky s vážnou tváří a nejlépe po nějakém heroickém výkonu říct. Moc jemné, moc venezuelské. Kdyby se z celého seriálu vystřihla myšlenka Arrowa, co zůstane? Skupina levných herců s lacinými dialogy zasazená do sociálního dramatu. Nuda. Stephen Amell a Manu Bennett jsou záchranou, i když záběrů jak Oliver cvičí na hrazdě je až příliš mnoho a jsou příliš dlouhé. Druhá série se vyhoupla o něco výš, ale když jsou špatné základy, přístavba nepomůže. 6/10 ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse