Simpsonovi

Ukázka z filmu
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(36) / Epizody(790)

annifrith

"Žluťáskové" zlepší náladu svým postojem být nad věcí. A je fajn, že jim i morálka není cizí. Dobrý komentář akisha, Marigold. ()

Jinpachi

Postříkat pesticidy a nechat odstát. Simpsonovi, milovaná i nenáviděná rodinka. Je celkem rozporuplná a plná nevšedních zážitků, jako stánek na kondomy. Vtipná, rozmarná, zábavná a barvitá podívaná, která dokáže zparodovat téměř vše a na nic si nehraje. Což je pro mě jeden z velkých plus. Seriál, co provází celé generace a doufám, že bude provázet dál ()

Fraktální

Nerad to říkám ale dílem Brick like me mi definitivně přišlo na mysl jestli by se nemělo začít uvažovat o konci seriálu. Taková ta čirá upřípnost a samozřejmost kterou si seriál dlouho držel se už před nějakou dobou začala vytrácet. Tenhle díl mě ale přesvěčil o tom, že seriál přestává mít co říct v obecné rovině a chytá se bud specificky zbytkových témat nebo jen jinou "originálnější"/pozměněnou formou omílá ty staré... Jinak ale všechna čest, Simpsonovi jsou neopakovatelní... ()

Danny71

naposto kultovní seriál, ale musím říci, že dabing byl lepší při těch starých. př. Homer. Tento seriál jsem sledoval už jako malý, ale spíše jen jako animovanou pohádku. Řekl bych, že je to spíše seriál pro dospělé - prostě pro lidi, kteří už mají rozum z hlášek a z toho co se v seriálu vlastně odehrává. Homer má naprosto boží hlášky, Líza je taková klasická šprtka až ji žeru.... :--) No ale je pravda, že na to jak to běží dlouho už by je mohli nechat trochu vyrůst. ()

Saintmalins

Tleskám. Už jenom proto, že vysílají pětadvacet let a pořád jim nedošly nápady. Myslím tím dobré nápady. I po tolika letech kvalita nikdy nijak výrazně nespadla. Nedávno jsem se rozhodl koukat na celý seriál pěkně popořadě od začátku. Ani jsem se nenadál a hledal jsem na internetu díl, který, jak jsem zjistil po půlhodinovém úporném pátrání, ještě nebyl odvysílán. „To už je jako konec???“ Ale není. Pokračujeme dál a doufám, že ještě dlouho. ()

Drslw

Do 9. série vrátane 5 hviezdičiek, bez jediného slova - bohužiaľ, odvtedy stále nižšie a nižšie... a keď neprestanú, dám 2, potom 1 a potom odpad!!! Sakra! ()

Critical

Jak to říct a neurazit. Je to celkem fajn seriál, ale hrozně poučnej a výchovnej. Všechno dělej jako největší posera, protože tak je to správně...no, ale v životě to holt funguje obráceně. ()

stargate17

Prostě a jednoduše boží. První asi dvě tři série byl ještě trochu upjaté, ale poté... Jeden skvělý díl za druhým a i ty méně podařené alespoň místy pobaví pár gagy. Poslední série ovšem bez nápadu, celkový pokles kvality.... Snad aby to raději utli, dokud je čas. ()

Elen16

Simpsonovi jsem vždycky zbožňovala! A vlastně jsem na tom ani nikdy nehledala žádný vtip nebo něco, co by mě pobavilo. Nepotřebovala jsem to. Spíše jsem sledoval to, o čem každý díl je. ()

mafianis

Seriál s ktorým som vyrastal...a žijem s ním stále aj dnes..ak by starli skončilo by sa to..je to seriál, ktorý si získa srdce každého milovníka animovaného humoru ()

Geralt66

Co na to říct? Legenda, klasika a mnohem více. Když jsem poprvé sledoval začátky jako dítě, vlastně jsem to ani nijak nedocenil. Seriál je pro děti i není pro děti. Moje žena mě stále kárá, že se na seriál se mnou dívá se zaujetím naše pětiletá dcera. Jenže on je to takový crossover, že prostě i takto malé dítě si tam najde své vtípky. Pár dílů je samozřejmě slabších, ale je to jen seriál. Navíc se to podle mě rozjíždí tak od sedmé série. Ale pak je to bomba. Takže prostě úžasný seriál pro všechny :-) ()

mikla

Ach Simpsonovci...ich príbehy navždy zostanu v mojom srdci....ak by som si mal vybrať z top častí tak menujem týchto 5: Líza má jedničku, Ctený pán Homer, Bart propadá, Rozdelený Milhouse, Bartova válka ...ale v každej jednej časti nájdete niečo čo vás zaručene pobaví ()

jakub.bystra

Prvních několik sérií bylo opravdu povedených. Od 7. série už to bylo slabší, od 10. průměr na pár zasmátí, od 15. neuvěřitelná nuda. Hodnotit objektivně, nedám ani ty 3*, ale za ty první série je dám. ()

Crash master

Nikdy som tomuto asi najpopulárnejšiemu seriálu neprišiel na chuť. Nie že by bol k smrti nudný, len proste aj vrámci konkrétneho žánru poznám niekoľko lepších (Family Guy, American Dad), jeden z nich dokonca od samotných tvorcov (Futurama). ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června