USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

paddy35

Celkem takové marvelovské klišé, aspoň teda pro mě, ale stejně hodnotím vysoko. Tato akční oddychovka nemá chybu! ()

Kracmera

Jsou to zatím lepší tři hvězdy, ale doufám, že se to ještě rozjede... a že časem všechny ty rozhovory dostanou alespoň trochu nějaké hloubky, přijdou mi zatím takové dost plytké. Akce je místy pěkně natočená/zrežírovaná ()

Waladorf

Překvapivě slušný seriál (ve smyslu "ucházející"). Odhlédneme-li od míšení jakéhosi dětského snu hrdiny lučištníka ve stylu Robina Hooda nasazeného na moderního hrdinu (rozmazleného miliardáře, který se během pěti let na pustém ostrově stal všeumějícím válečníkem a to včetně moderních technologií a také od mírných nedostatků dějové linie, jde o seriál na vysoké úrovni, s dobrými efekty, dobře hranými rolemi a hlavně s perfektním scénářem a dramaturgií. Každý díl je zakončen informací, která vás nutí vidět další díl, což je správně a dává to seriálu spád. Ohodnotil bych ho na 4 a půl hvězdičky kdyby to bylo možné, a tak dávám 5. ()

CarLoSiiin

"You were right, I apologize". Omluvy jsou jednim dejem filmu, samotny Oliver a jeho nocni toulky druhym. Navecer, kdyz neni co delat, proc ne. 4* Pozn: Konec treti serie + zacatek ctvrte se uz proste snest nedal. Clovek by rekl, ze na tom tvurci, po propadaku treti serie, trochu zapracuji. Toho jsme se vsak nedockali, proto budu nadale sledovat jen kvuli te neuveritelne trapnosti. Snizuji na 1*. Pozn 2: Nakonec jsem tomu jeste sanci dal, 5. serie se kvalitativne vraci do rozjetych koleji 1. a 2. serie, rekl jsem si vsak, ze uz to nadale sledovat nebudu, tudiz koncim s05e15 a vracim 3*. ()

sokor3

První sérii mám za sebou a musím říct, že jsem ani nečekal, že se stane mým oblíbeným, ale opak je pravdou. Jedná se opravdu o perfektní seriál, který doporučuji nejen fanouškům komiksové série. Už teď se nemohu dočkat další série!!! Rozjezd druhé série je zatím naprosto perfektní, vždy pak další týden nedočkavě čekám na další díl a jen co ho shlédnu, tak chci další. ()

patres86

Pre mňa zo začiatku priemerný seriál, z ktorého sa vykľula 4* kvalitka...dávno som sa takto nebavil ako u Arrow. Jednoznačne prekvapenie roka. Arrow je seriál, ktorý sa začal ako priemer a vyvinul sa na kvalitu, každým dielom lepší a lepší, postavy sa vyvíjajú, zápletka na úrvni, sympatickí, neokukaní herci ku kvalite prispievajú + Crixus zo Spartaka v zaujímavej úlohe, o perfektnom závere ani netreba hovoriť. Neviem sa dočkať sezóny č. 2! ()

Rian_witcher

Jsem rád, že jsem s hodnocením vyčkal na konec série. Počáteční nadšení po pár dílech vyšumělo. Současný děj působil proti flashbackům z ostrova jako chudý příbuzný a kvalita scénářů prudce klesala. Finále zachraňoval z nudy skvělý John Barrowman, ale bohužel ze všech "kladných" postav už byla sympatická pouze Emily Bett Rickards jako Felicity. Shrnutí: dalo se na to koukat, ale pokud by nebyla další série, tak svět ani já o nic nepřijdeme. ********************************************************************************************************************************* Druhá série přinesla výrazný posun ke komiksové předloze. Objevují se staré i nové postavy jak na straně zla, tak i dobra. Ostrovní části jsou stále vysoce nadprůměrné, ale i současná dějová linie Starling City vysoce pozvedla standard z první serie. S radostí přidávám ke třem * za první sérii čtvrtou! ()

TheBrain

wtf? batman a robin? a serial skorej na minule storocie? ako vzdy v prvom diele ohromia parkourom a pak nic...sentimentalne, batmanovske dilemy...no nic moc ()

kura68

Rozjezd se mi zdá velmi slušný, tak uvidíme, čím dále překvapí... Po dokoukání série, musím říct, že jsem se posadil na prdel. Fakt výborné. ()

Dacsus

V rámci žánru - slušný počin. Akcia na to že je to seriál výborná, slušné, často vtipné dialógy, herecké výkony, dobre obsadení herci. Čakal som totálnu kravinu, nakoniec som dosť prekvapený - pravdaže, stále je to comics, ale zábavný comics. (edit) Jo, neskor to slo do prdele... ()

Bruce_cz

První série za čtyři. Po zhlédnutí prvního dílu druhé zvedám na pět. Více Felicity, více hvězd, to je jasné ;-) ()

VideoTuti

Seriál má nápad, i v druhé sérii graduje a diváka svými zvraty překvapuje. Určitě bude patřit k nejúspěšnějším počinům v seriálové tvorbě roku 2012 a 2013. Dobré herecké obsazení. ()

Wolftalon

Tenhle seriál mě naprosto pohltil, protože téměř každý díl skvěle odsýpá a udržuje si svoje tempo. Romantické a vztahové vsuvky nevidím jako problém, naopak -bez nich by to byl další epizodní seriál typu CSI... . Mám rád komiksové příběhy a nemyslím si, že zrovna teď se rozhodli čerpat z Batmana, vždyť ta postavička je starší než většina z vás, navíc od stejného nakladatelství :-) A řekl bych, že se předlohy docela drží. Ale zpátky k seriálu. Moc se mi líbí obsazení hlavní role, ale i ostatních postav. Dialogy jsou většinou rozumné a bojové scény skvěle provedené. A třešničkou na dortu jsou záblesky z ostrova, kde se postupně dozvídáte jak a proč se Oliver stal tím, kým se stal. A když není díl úplně zajímavý, a že jich tam pár je, tak dění z ostrova vás vždycky znova nabudí a epizodu dokoukáte. Podle mě povedený současný seriál, který má šťávu. 90 % EDIT 2018: Originální dojmy berte jako komentář k 1. a 2. sérii, protože ty stojí za podívanou - opravdu se podívejte klidně jen na ně, jelikož 2. nekončí ani moc velkým cliffhangerem a tak budete moct v klidu spát. Stalé lepší než vidět to co následuje, z toho totiž budete mít nočí můry. Ano, 3. série je ještě koukatelná, ale průser kterým je série čtvrtá lze jen těžko slovy popsat. Bohužel ani novější díly nebyly schopné napravit škodu, kterou způsobilo vytvoření universa, a tak mě velmi mrzí promarněný potenciál, který seriál měl. ()

JoKKeR

Parádní hrdinský seriál... ikdyž jde v první serii jde jako vždy o začatky jedné legendy Starling city i tak zaslouží plný počet at už jde o sympatické postavy které si prostě zamilujete od prastěné blondaté it techničky až po nejlepšího přítele Tommyho. seriál nabízí skvěle souboje a zajimavé protivníky kteří oliverovi radost ze života dvakrát nedělají... příběh je zajimavý a dobře se rozvijí a na konci správně vyvrcholí.. a jelikož šlo o první serii a tedy o to jak seriál lidi zaujme za me plný počet a už se teším na druhou serii která mimoto začla taky skvele tak snad se to vyvede stejně dobře jako tá první, byla by škoda nevyužít toho potencialu k rozvinutí světa dc comicsu jako napr. s Flashem který mimo to hostuje i zde a brzy bude nasledovat i jeho samostatný seriál ::) takže nezbyvá než držet Oliveru Quennovi a jeho parťičce pesti aby pokračovali nejlepe jak jim to jde :) ()

Sethiel

Extrémně hloupé. Připadám si už jako neustále kritizující intelektuál, protože už je to několikátý seriál, ke kterému to píšu. Stylem se to podobá Avengers - tam jsem přivřel oči, bylo to hloupé a povrchní, ale chytlavé a zábavné. Tohle je víc hloupé a míň zábavné. Přitom nebýt toho, byl by to vážně dobrej seriál. V akčních scénách to chce jen maličko zreálnit, ve vztahových a dějových scénách je ale třeba všechno vyhodit a začít úplně jinak a lépe.Několik konkrétních příkladů (bez příběhových spoilerů): a) označení skrytého písma, které se objeví jen pod UV světlem, slovem "subsonic" - nevadí, že to nedává smysl, zní to hi-tech ubercool krutopřísně b) není žádný problém najít výrobce kurare jenom na základě této informace - že je to kurare c) hi-tech šípy umí cokoliv - některé vystřelíte a ony vám uštrikují svetr, uvaří kafe, zatopí v kamnech, hacknou databázi, vychovají děti d) chování naprosté většiny postav je nepřirozené, nesmyslné ("to nevadí, že teďka jsme v nebezpečí, já teď udělám hysterickou scénu, aby divák viděl, že mě to citově zasáhlo") ()

Soth

Psano o Vanocni pauze po dilu 02x09. Uz dlouho me zadnej serial takhle nevcucnul. Flashbacky z ostrova jsou dost podobny LOST ( zvlaste ty ve 2. sezone ) a tak se jen desim toho, aby se scenaristi nezamotali do deje jako ti, co psali LOST. Jinak je to krasny relaxacni becko, necekal jsem detailni rozbor prace jako v the Wire, necekal jsem propracovany charaktery jako v 1. Nolanove Batmanovi a necekal jsem ani krutoprisny hypervedecky pindy jako ze Star Treku - cekal jsem to, co jsem dostal - zabavu a vecernicek po dni v praci ! ()

Nerdvana

Zpočátku klasická akční mixáž Ztracených a Temného rytíře šitá na míru pro milovníky svištivých zvuků a workoutů na tyčích. Dynamický pilot startuje očekávání, pak chvilka rutinního zabíjení zločinců a postupné pronikání do mysli osamělého mstitele. Slušná prácička. Update: SPOILER v druhé řadě přichází kletba jménem Summer Glau. Nechápu, s kým vším se vyspala, aby tu roli dostala. Odpočet autodestrukce zahájen. ()

Kop1x

Arrow má potecniál stát se hodně dobrým seriálem, pro mě už vlastně vynikající je, neskutečně mě to baví.. Prolínání dvou příběhu, flashbacky do minulosti tomu dávaj šmrc. Slušná podívaná.. Snad to jen zakončí nějak normálně, né milion seriíí, jako například Smallvile. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse