USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

cien

Arrow si u mě po druhé sérii 4* udržel, ale těsně, podle mého to je moc dílů na jednu sezonu, tudíž je tam hodně zbytečných a nezajímavých epizod. Určitě se mi nejvíce líbil hlavní padouch Deathstroke a jeho řádění ve Starlingu, v seriálu byla určitá snaha inspirovat se netopýřím kolegou, takže dojde i na nějakou tu ztrátu vedlejších postav i ta choreografie fightů je slušná, ale pořád jde vidět pod jaký kanál seroš spadá a na koho je mířen, na třetí sérku už nejspíš čas obětovat nebudu.. ()

Modano

Batman a Robin Hood dohromady a oba je mám rád. Podle ukázek v televizi se však ukázalo, že to bude tři hvězdičková záležitost neboli 50%, jak chcete. Vůbec nevadí, že se +- 5 dílů od sebe stále objevují staří známí a všichni jsou z toho šokovaní nebo dělají problémy jednoepizodní padouchové. Dokonce i fillery z ostrova, které prolínají současný děj jsou záživné, a ne otravné jako v jiných seriálech, filmech nebo spíše v anime. Teď jsem si s Arrowem dal chvíli pauzu, takže ještě nemám dokoukanou 2. sérii, kde by možná už měl, či ještě neměl být Flash, to se nechám ještě překvapit, ale zatím mě hezky poutá Deathstroke, který hodně hýbe s dějem a já nemůžu jinak než dát plný počet svému v současnosti nejoblíbenějšímu seriálu. ()

terraxCZ

Arrow mě chytil a nechce mě pustit... ze začátku poměrně uvěřitelný příběh dále však mi seriál připomíná staré díly Batmana. Ale co se mi na seriálu dost líbí, je to, že se odehrávají dva příběhy (jako ve Ztracených), první co se dělo na ostrově a druhý ze součastnosti, postupně se vzájemně doplňují a my se dozvídáme stále důležitější věci pro pochopení příběhu. ()

Monikasson

Chcelo to čas .. Najskôr ma to príšerne uchvátilo,ale po 6tom diely som to vypol a skoro polroka nepozeral .. Nevravelo mi to zrazu nič a nudilo.Asi pred týždňom som to začal opäť pozerať a na moje prekvapenie som zdarne dopozeral celú sériu a až na pár , no dobre,tak viac než iba pár detailov mám zo seriálu celkom pozitívny dojem. 70% :-) P.S. - ale poviem to priamo .. ak by som chvíľu predtým nehral Tomb Raider 2013 a nebehal tam celý čas s lukom .. Arrowa by som zrejme nepozeral teraz :-) ()

Tom Binnary

Pilot seriálu působil neotřele, a ze startu bych jej hodnotil vcelku kladně. Asi v polovině první série začal seriál zabředávat do stereotypního průměru, který byl chvílemi až dost nudný. Byly chvíle, kdy bych nejraději celý seriál opustil a přestal jej sledovat, protože se díl od dílu posouval k absurditě, kterou jsem již dále nedokázal snášet a teď se nebavím jenom o hereckých výkonech hlavních postav, ale i o dějovém zpracování seriálu. Byl jsem ochoten shlédnout pilotní díl druhé série a druhý díl, ale to bylo maximum, které jsem snesl. ()

buryman

První série hezky rozjezd dobré tempo 70% druhá serie mně opravdu bavila jak ostrov tak současnost záporak super 90% třetí serie zatim vše špatně love story malo akce záporací bez koulí a charizma zatim 30%a doufam že se to zlepšíí - jedíneé pozitivum je lehke prpojeni s Flashem a ten je zatím hooodně dobrej. ()

soldier.kopi

1. série - 85%, 2. série-70% , 3. série = sra*ka ! Nechápu co se stalo,je to hrozná bída,přestal jsem na to koukat. V první sérii mě to bavilo tak,že jsem si chtěl udělat luk a sehnat zelenou mikinu s kapucí. Třetí série je totálně nudná,stal se z toho komiks pro děti. NEvim jestli je to rozpočtem nebo čim,ale žádný triky,žádný nový požádný zápletky. Vaří z ničeho,přijde mi to jako nějaká telenovela. Bohužel je to tak,nepochopim,že se to mohlo takhle rapidně propadnou. Po druhý sérii bych dal možná i 4 hvězdy. Ted bohužel jen 2. ()

nacomeno odpad!

Ak s vami ešte mláti puberta,máte radi cukríkových hrdinov s primeraným sixpakom a nevadím vám telenovelostupídny príbeh,tak hor sa do toho ()

Mat.t

Má to aj svetlé chvíľky, som celkom negatívne zarazený výkonom hercov. Strihy na ostrov mi vadili, chýbala mi väčšia vierohodnosť. Za prvú sériu a vyvrcholenie štyri hviezdy s prižmúreným jedným okom, ale do ďalších sérií sa už púšťať nechcem a nebudem. ()

DDCC

Nebýt těch "fight" scén, tak je to úplný odpad. Je to suché, hlavní postava nesympatická, ale hlavně otravná a nedůvěřivá. Postavy mají historii, která jako by vypadla z argentinské telenovely. Jak se toto může vyrovnat jiným krimi/akčním dramatům? Navíc neustále opakování prázdných slov jako "bezpečnost města" a "spravedlnost". Strašně mi to připomíná Dandyho z AHS. Ten taky bral spravedlnost do svých rukou.. byl taky přece bůh. Nechápu, čím si tento seriál vysloužil na ČSFD tak vysoké hodnocení. Dokoukám 1. sérii a zkusím Flashe. :) ()

Kokotek230mm

to se nedalo dokoukat.. Některé díly dobré, ale jak se do děje vtáhla láska a romantika a podobné sračky , tak to přestalo být zábavné.. Na honění u cituplných seriálů máme Beverly Hills .. prostě další slušný lehce pohřbený zajimavý nápad.. ()

Krastom

První série mě chytla a od začátku bavila. Druhá série mi kvůli naprosto nečekaným zvratům přišla tak trochu přetažená za vlasy a bohužel mě příliš nebavila. Cením však herecké obsazení, hrají zde pěkní mladí lidé, obvzlášť herečky jsou pohledné a to je důležité, aby se měl divák na co dívat. ()

Mat3s3

Je-li někdo utahaný z celodenních povinností, má-li někdo náladu pod bodem mrazu, chce-li si někdo jen tak dřepnout, na něco čučet a především nic moc intelektuálního neřešit, tak Arrow je ideální volba. Odpočinkovka, která sice občas trošku nudí, ale jinak svůj účel plní svědomitě. ()

BratmMm

Konečne nejaký super akčný seriál. Je to na štýl komiksu, čo niektorým môže vadiť kedže ide o vymyslené deje. Ale v dnešnej dobe sa už oplatí vytvárať len seriály ako toto. Ako som spomínal seriál ma fajn dej i keď od tretej série sa to možno trošku zvrtlo podľa môjho názoru (veľa ľudí vie kto je arrow, viac a viac je to všetko prepojené) Už len čakám, kedy sa celý svet dozvie, že Oliver Queen je Arrow čo by podľa mňa nespravilo dobrý efekt. Rozhodne som zvedavý čo prinesie 4 séria. Ale nehladiac na toto, určite to patrí medzi najlepšie seriály aké som kedy videl. ()

ghost1989

Pre milovníkov komiksov povinna jazda. Prijemna, batmanovsky sa tváriaca atmosféra. Ono to stým Barmanom má hlavný hrdina Oliver Queen veľa spoločneho, tvorcovia preberajú veľa prvkov zo sveta "Temného rytiera". Ale to je fajn, kdo čítal komiksi Greean Arrow mi dá za pravdu, preto že jeho príbehy už ho buď vykrádajú alebo sú žalostne nudné tak ako jeho záporáci. Update: Tretia sezóna, napriek prítomnosti Ra's AlGhula, išla velice dole. Viac teen než doteraz :-\ . Jedna hviezda dole! Verdikt: 4/5 ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse