Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(36) / Epizody(790)

BLADER

Dokonalosť samotná prekypuje v tomto skutočne dokonalom seriály. Každá jedna epizóda ma pobavila svojou hravosťou a inteligentnými vtipmi, takže je až neuveriteľné, že si Simpsonovci udržujú svoju svoju kvalitu už pekných 20 rokov. ()

Martin9

Rozhodně nejlepší seriál všech dob, který sleduji už od dětství a pořád mě baví. Nezapomenutelný český dabing, perfektní vtipy a skvělé postavy, které jsou tím nejdůležitějším prvkem seriálu, to jsou Simpsonovi. Nové díly už trochu ztrácejí štávu (avšak najdou se i velmi povedené výjimky), ale když se kouknu zase na díly z prvních 12 řad, tak musím říct, že tenhle seriál je opravdu nepřekonatelný. U nových dílů můžu naopak ocenit výbornou kvalitu animace. Právem první místo v mém TOP 10, zkrátka je to moje srdcovka! 99% ()

Joski

Homer je to najcharakteristickejšie hovado (obraz človeka - Homo sapiens!) na svete:-))) a samozrejme všetky postavičky seriálu majú extrémne prepracované charakteristiky. Nekonečne bohatý a ironiou prešpykovaný humor:-))) Až sa čudujem, že ho v Amerike nezakázali!? Jednoznačne najlepší animovaný seriál aký som kedy videl:-))) ()

mdouglas

Jedná se nepochybně o můj nejoblíbenější seriál. Když nemám co na práci, jdu se najíst, na něco čekám, pustím si jeden dva díly. To opravdu u jiných seriálů nedělám. Ovšem trochu mi vadí úpadek, který nastal někdy od 13. serie, tedy alespoň dle mého názoru. Sám se na Simpsonovi koukám od 3. do 12. serie. Tím končím. Mám dojem, že ty pro mě kvalitní serie se zabývali všeobecnými problémy, tématy které jsou aplikovatelné relativně snadno na jakoukoli generaci. Novým dílům se už ale nesměju. Nepřipadají mi zajímavé. Skoro si říkám jestli seriál, kdysi takového formátu, neměl už dávno skončit, nebo změnit scénáristy. 80% ()

Acrobat

tazko sa k tomu nejako optimalne vyjadrit. Ide o vysoko profesionalne urobeny inteligentny serial plny vynikajucej prace s charaktermi postav a uzasneho, originalneho, trefneho humoru. V ziadnom pripade nejde o prvoplanovu zabavu na akomsi humore urcenom pre deti. Vo vascine pripadov je plny sarkazmu, ironie, nihilizmu a kazda cast je pohladom do psychologie vo vacsine americkej spolocnosti, ktoru tvrdo kritizuje, ale niektore epizody pomozu odhalit aj nase spravanie a zmyslanie. Preco by sme tomu nemohli uverit? Je to urobene nenasilnou, privetivou formou, ktora je uprimna. Je inteligenta a nevulgarna na rozidel od ucelovo vulgarneho a nic neriesiaceho South parku, ktory je urceny menej vyspelym divakom, ktory riesenie problemu vidia len v kope nadavok. Kazdu postavicku mam rad, kazda ma svoje miesto, kazda sa zjavuje a opat straca podla toho, ako je potrebne vypovedat problem a nasledne ho riesit. Zo Springfieldom zijem aj ja. Vzdy tento serial zachrani nudu a odpady vaznze tvariacich sa serialov, ktore nas chcu s kamennym ksichtom presvedcit, ze oni su vypovedou a riesenim. Siahnite kedykolvek po akejkolvek casti (ja si vyberam nahodne) a zistite, ze polhodina pri tomto serialy je skutocne plnohodnotne stravenym casom, ktory Vas mozno aj nieco nauci. ()

Realmond

Nejlepší, nejslavnější, nejoblíbenější a nejvtipnější animovaný komediální seriál na světě. Co víc dodat. :-) ()

Alexandre

Originální kreslený seriál s dobrým scénářem. Seriál dokáže hodně pobavit...sice je to místy už trochu přeplácané a některé díly se už docela kopírují. Ale jinak je to samozřejmě nezapomenutelný kreslený seriál. ()

Candid

První série nic moc, Simpsonovi se ještě hledali, ale to jim člověk opravdu musí odpustit. Další série, především od druhé po devátou jsou samé skvosty sršící nápadem a vtipem. Co už jim ale odpustit nemůžu, jsou série poslední. Homer je čím dál tím větší idiot, že už to ani není vtipné, humor ztrácí na kvalitě a spousta dílů dokonce snad vzniká jen proto, aby se tam objevily slavné osobnosti. Takže ačkoli je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, pět hvězdiček bohužel dát nemůžu. ()

Gezi94

Seriál mého dětství,který neomrzí. Některé díly můžu vidět několikrát dokola a vždycky mě rozesmějí. ()

Withree

Do 15. série naprostá paráda. Úžasně trefný humor, spousta kultovních postav a velice zdařilý český dabing. Pak to však šlo z kopce a korunku tomu nasadily poslední série. Jen pro upřesnění hodnotím hlavně do té patnáctky. ()

Lupes

Co naplat, sedí to... na nás, "Amíky"... náš svět. Jen v životě to není s "primitivama" až taková legrace. ()

OPI.

Jeden z nejoblíbenějších seriálů. Nejenom Homer Simpson, ale i všechny ostatní postavy jsou sympatické a zábavné. Není dílu, u kterého by se člověk nebavil. Alespoň v prvních, minimálně 10ti, řadách. Český dabing je celkem dobrý, nebo jsem na něj už za ta léta zvyklý. ()

matt85

"Cítím Oskara!" Tenhle seriál je tak rozmanitý, vtipný, napaditý a obecný, že se to ani nedá popsat! Všechny příběhy, lidi a všechno kolem tohohle seriálu je prostě a jednoduše dokonalé. ()

lol xD

Nejlepší seriál dob !! Prostě originální žlutá rodinka, která má pořád něco na práci. Nikdy se u žádného dílu nenudím a ani nedokážu potlačit smích, hlavně když Dejdar tak skvěle dabuje. Asi se budu opičit po několika lidech, kteří sem určitě psali, že jejich hlášky jsou nenahraditelné, ale vždyť je to pravda !! V životě bych se nesmířila s tím, že by Simpsonovi skončili, nebo by je nahradila o stupeň horší Futurama či béčkoví Griffinovi !! ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června