Simpsonovi

Ukázka z filmu
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(36) / Epizody(790)

Havala

Povedený projekt. Bavím se při každém dílu. Ale chybí mi nějaký bližší vztah k těm postavičkám. Pochopitelně sem neviděl většinu dílů, nebudu tedy moc kritizovat, ale pookud to srovnám s South Parkem tak je na druhém místě. 81% ()

George3110

Simpsonovci je jeden z najgeniálnejších seriálov aké som mal možnosť vidieť v televízii. Aj keď som už niektoré série videl niekoľko krát neprestane ma baviť sledovať osudy tejto rodinky. Vždy vedia niečím prekvapiť a neexisutje diel pri ktorom by som nesmial pretože diálogy a celkovo gagy sú striedané vo veľmi rýchlom intervale. ()

deep

Co napsat? Vrchol už je sice pár sezón pryč, ale pořád jednoznačně za 5*. V každé nové sérii najdu několik dílů, které se kvalitativně dají srovnat s epizodami z nejlepšího období (pro mě 5.-9. season). ()

Tales

Simpsonovi jsou samozřejmě klasika a dycky je budu mít dost rád. První díly nejsou zrovna nic extra, ale další řady jsou kvalita. Kritizovaný pozdější řady sem měl snad ještě radši než ty starší, hlavně kvůli tomu, že se tam čím dál víc objevovali naprosto absurdní vtipný situace, což mi přišlo hrozně zábavný a napadlo mě, že je to geniální. Ovšem potom sem objevil Family guye a později American dad!, který sou na týhle absurditě dost založený od tý doby co je sleduju, tak se u simpsonů zasměju o dost míň :)) ()

vaclaw

Geniální seriál zesměšňující a zároveň vychvalující vše americké. Troufám si říct, že 90% klišé o Americe a o americkém způsobu života mám právě ze Simpsonů. Škoda jenom sestupné tendence u nových sezón. ()

Crupier

Tento seriál netřeba moc představovat. Každý z nás minimálně jednou viděl Homera jak se škrábe v místech kde se zdraví nohy se zády, nebo věčně ustrašenou Marge která má dobrý srdíčko, nebo snad Barta s nikdy nekončícími rošťárnami, Lízu nadanou studentku, nikdy nerostoucí miminko Megie a mnoho dalších animovaných účinkujících. Prostě komedie, která nemá chybu! ()

boombang

Kultovní seriál, u kterého je přítomnost v titulcích otázkou prestiže. Kdo nebyl v Simpsonových, není dostatečně slavný. Dokonce i R.E.M. hráli u Homera v garáži... Seriál sám je úžasně vtipný, ale kromě Lízy mi členové ústřední rodinky nejsou nijak zvlášt sympatičtí (hlavně buran Homer je velmi trapný, resp. trapně vtipný). Zato vedlejší postavy (a že jich není málo) mne dokážou zaručeně pobavit. K mým favoritům patří Vočko, Lenny, Carl, Nelson, doktor Dlaha, profesor Frink, Wiggum a jeho dva poskoci, Cletus, Kent Brockman, Skinner, Komiksák, Tlustý Tony a Rainer Luftwaffe Wolfcastle. Na konec ještě donesu dříví do lesa zmínkou o perfektním českém dabingu. Howgh. ()

monikka87

Nemám napozerané zďaleka všetky série, ale ak na rodinku Simpsonových narazím v TV, viem, že to bude stáť za to. To uťahovanie z krutej reality zasadené do Springfieldu medzi žlté postavičky je proste geniálne. ()

HarlanWade

Nejlepší animovaný sitcom. Vážně výborný humor, spousty hlášek, báječně napsané postavičky, originální epizody... Dokonalost. Na tohle jsem rád koukal jako prcek a rád na to koukám dodnes. ()

Mykhaluu

Byly doby, kdy jsem Simpsny žral! Šumící ojeté VHSky o tom mohou v obýváku mluvit, kdyby mluvit uměly... Mr. Burns a děda Simpson v dílu "Hellfish" a "Homer horolezcem" jsou vrcholy televizní zábavy, které mi přinesl tento mile nažloutlý seriál! :) ()

Hrabovo

Tady je Amerika taková, že ji dokážu přijmout. Po těch letech společného života na našich obrazovkách je tahle rodinka taky naše. Po celou dobu si seriál drží vysokou úroveň a kromě toho, že je to úžasná laskavá sranda, je to taky o důležitých věcech. ()

ToTo4ever

Simpsonovi to je můj život ! Je to nejleší co mohlo svět filmů , seriálů potkat . Já je uplně žeru ! Dívám se na ty žluté (jo, pravda jsou tam i hnědí, albíni atd..) panáčky už od "narození" a budu se dívat až do smrti. Není dne kdy se mi nevybaví nějaká vtipná scénka, hláška. A proto DĚKUJI! ()

Ivec

Dokonalé...Teraz som zvykol púštať si na noc jednu sériu. A vôbec mi nevadí, keď si pustím tú istú. Hlášky z tohoto seriálu ovplyvňujú nie len môj život. Táto rodinka je jednoducho skvelá.... :) ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června