Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 277 h 25 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(35) / Epizody(768)

Recenze uživatele NiaWolf k tomuto seriálu (189)

Líza z rodu Simpsonů (1998) (S09E17)

,,Leslie, pomoz mamince pádlem." • ,,To jsi ty Apu? Čas zpustošil tvou kdysi mladou tvář." ()

Hrátky s Ralphem (1998) (S09E18)

Tak ovuluj, kruci, ovuluj!" ~Dzzz...došlo ti sperma~ ,,Ahojky krásko, pamatuješ si na mě?" • ,,Simpsone, běž políbit virtuální zadnici!" • Smithersi, mám raketu v žaketu." ()

Trable s triliony (1998) (S09E20)

,,Vraťte mi ji, prosím." ,,A co jako?" ()

Rození líbači (1998) (S09E25)

,,Já nejsem, Bart. Jsem Todd" ,,Už zase si na mě vyskakuješ. Lízo, zaběhni ven a utrhni mi proutek!" • ,,Už si nevzpomínáte, kdy jste naposledy zažili milostné vzplanutí? Možná potřebujete....ROZVOD!" ()

Školní večírek (1998) (S10E01)

,,2 kg tuku, to máme 60 centů." ,,Wohooo!" ,,Ale tati, ta slanina stála 27$!" ,,Ale tu platila máma!" • ,,Bože, ty seš mastnej." • ()

Kouzelník z Evergreen Terrace (1998) (S10E02)

,,Marge, promarnil jsem půlku života!" ,,Pane, potřebujete odtahovou službu?" ,,O čem to sakra blábolíš, Marge?" • ,,DORAŽ HOO! DORAŽ HOO!" • ,,Homere! Tys to měl nastavené pro šlapky!" ()

Bart v úloze matky (1998) (S10E03)

,,Nebo si nasaď ty brejle a já je sestřelím!" • ,,Ale je jedna věc, proti které je samička bezbranná - kleštičky!" ()

Speciální čarodějnický díl (1998) (S10E04)

,,Ježíši Lu, ty bys mě to snad nechal vypít!" *Srrrk!* • ,,Zatýkám tě za vraždu Vočka a Apua Naha-sa...tak jo, jenom Vočka." • ,,Ah Homere, snad nepůjdeš zase za Tuláka." ,,A kam?" • ,,Marge, podívej! Magie upadly mléčné nožičky" ()

Dojezdy pro hvězdy (1998) (S10E05)

,,Přidej Marge, přidej! Jdou po mně dravý želvy!" • ,,Šlápni na to, mami. Táta ukazuje, že chce výš" *Glo-Glo!* ()

Líza má jedničku (1998) (S10E07)

,,Tati, humři potřebuji slanou vodu!" ,,Jako bych to nevěděl." *nasype sůl* ,,Tati rybičky!" ,,Neboj, doladím to!" • ,,Klid neuvidíš nic jinýho než když táta bojkotoval kalhoty." • *Hrabe se v záchodu* ,,Dobře děláš maličká, já taky jednou dostal sardel a nedopadl jsem v životě vůbec špatně. OHOHO ono vás je tam víc?!" • ,,Ráčku? RÁÁÁČKŮŮŮŮŮ!" ()

Homer Simpson a ledvina (1998) (S10E08)

,,Tati svítí kontrola motoru." ,,Á odlepila se mi nálepka" • ,,Hele mami: [Homer Simpson hledán za ignoranci]!" ,,Hehe, to jsi koupil v suvenýrech?" ,,Ne, tamhleten pán to rozdává." ()

Střet s mafií (1998) (S10E09)

,,Ty jedna děvko mrňavá! Už mě nebavíš!" •,,Lidi! Lidi! Tenhle člověk byl skutečně ve vesmíru!" ,,Ha, a co má bejt?" • ,,Takhle se nepicá! PIC ho! Takhle se picá!" • ,,Tati, musíš ho zachránit!" *nádech* ,,KRETÉÉÉNI!" • ,,Vaše NÉ je klíčem k dalšímu místu a teď 20 kliků!" ,,NÉÉÉ!" ,,Mnohem lepší." • ,,POZOR, Marge! KOČKA!" • ,,Půl hodiny do oběda. No nic. Japááá!" *omráčí se* ()

Ať žije Flanders (1999) (S10E10)

,,Nejsem žádný promovaný soudce!" • ,,A co bude s tím masem?" ,,Ále máma už to uklidí" ()

Bart se nevzdává (1999) (S10E11)

[Hm, možná se opiji], [scéna chybí] • ,,Na všech kanálech jsou jenom kočky!" ()

Sportovní neděle (1999) (S10E12)

,,Ví o nás! Mám tu halu zatopit?" ,,Ještě ne. Dáme si svačinu." • ,,Ale ne, tyhle kola se nedají seřídit. Slyšíte ten zvuk?" ,,Ne." • ,,Hehe leštění poklic, na to jsem neskočil ani já. Ačkoliv, zima už je za dveřmi. • ,,Lenny, co ty na to?" ,,Éééééé" ,,No ták!" ,,Éééééé! ,,Ale no ták" ,,Éé tak joo." • ,,Promiňte, chlapi nechali na záchodě trochu nepořádek" ,,Na jakém záchodě?" • ,,Jestli voláte kvůli noháám, dejte mi svou adresu a moje asistentka Judy Vám je okamžitě přiveze." ()

Mor na Amora (1999) (S10E14)

,,Kolik ti zbylo v kapse centů? SEDM?! Hned tam jedu!" • ,,Řekls mi, že být pořád v práci a nevidět se s rodinou, je americká národní tradice!" • ,,Je snadný vinit sebe sama, ale ještě snadnější je vinit Apua!" • ,,Ten muž se jen snaží dokázat lásku své ženě. Jak to můžeme sabotovat?" ,,Snadno - sekerou, benzínem.." •  ,,Jak to mám vědět? Padej do klece!" • ,,Vy že máte starosti? Já se právě musel prokousat ze psí klece." ()

Marge - královna silnic (1999) (S10E15)

,,Canyoneeeroo"! *ch-čč* • ,,Marge, to není ono, když se na mě nedíváš, jak ležím na gauči a cpu se!" • ,,Magie smrdí a kočka pořád něco chce a já nevím co!" • ,,Odsuzuji vás k políbení mé zadnice!" • ,,Šéfe, můžu si alespoň chránit rozkrok?" ,,Medvědi nemluví, Eddie." • ,,Váš otec řídí jako pomocný" ,,Ale alespoň mám řidičák.... rychle děti, přehnal jsem to." ()

Outsider-art (1999) (S10E19)

,,Le gril? Co to sakra je?" • ,,Áno, to je moc pěkný gril. PROČ TEN MŮJ VYPADÁ TAKHLE? PROČ JE ŽIVOT TAKOVÁ MRCHA?" ()

Asociace Mensy zachraňuje Lízu (1999) (S10E22)

,,Lízo, nutil tě sem někdo chodit?" ,,Ty!" • ,,Nemluvte tolik, vlní se vám přitom tělo" ()

Bartovo napravení (1999) (S11E02)

,,Pomoc požár-ní auto. Pomoc požár-ní helmy. • ,,T droga má vedlejší účinky.... Já jen, že mi varlata nevejdou do slipů!" ,,Barte, vyndej ti pomeranče!" *vloží je do svačinových sáčků* ,,No mámí!" ,,Nebuď jak malá!" • ,,Nějaké jiné zvláštnosti?" ,,Přestal mrkat, prý by ho dostali." ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června