Simpsonovi

Ukázka z filmu
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(36) / Epizody(790)

Fenk

Bejt kreslenej a prodělat žloutenku typu Sí, odstěhoval bych se do Springfíldu, vysedával u Vočka, pracoval na směně s Kárlem a chtěl mít poměr s Márdž. (hodnocení se vztahuje na série s Bedrnou) ()

zynek

Co je o tom napsat? Světový seriál který zná snad úplně každý. Humor všude kam se podíváte, jenže se musím přiklonit k ostatním uživatelům a souhlasit že nové řady nejsou nic moc a ty staří dobří Simpsonovi zbytečně ztrácejí hodnocení. Nejlepší by bylo aby každé série šla hodnotit zvlášť. Ale stejně mě to nikdy neodradí dám plný počet protože co bylo natočeno super dílů a že jsou ty ostatní slabší pořád to přebíjí. ()

mmajjkii

Pro někoho kultovní záležitost, ale pro mne tento druh humoru prostě není (i když někdy se také zasměji ale ale...), a popravdě nemám nic jiného, čeho bych se mohl chytnout a své hodnocení zvýšit. IMDb 7/10 ()

endoskop

Žltá klasika. Vynikajúca atmosféra a ani po 500 častiach to nenudí. Novšie série sú síce slabšie, ale prvé dve časti 23. série boli už lepšie. Keď to pôjde takto ďalej, žlťáci by mohli získať späť svoju kvalitu. ()

Timy68

Horko těžko jsem si zvykala na žluté xychtíky, které neměly šikmé oči, to mi nejdřív připadalo jako největší stupidita, ale pak jsem tomu postupně přišla na chuť. Bezpochyby brilantní seriál. Pro mě poněkud moc otravný hlas Dejdara a někdy přehnané scénky, které bych stříhala a skartovala. Ale nakonec mi to pointa každého dílu vynahradí. 90% ()

Voxel

Naprosto neuvěřitelně kvalitní seriál. Tolik sezón a stále si drží úroveň, kterou by mohly ostatní seriály opravdu závidět. Když sleduji film, kde je každá scéna vtipná a hlášky se jen sypou, říkám si - jak to sakra dělají? No a v tomto seriálu si tohle říkám v každé druhé epizodě. Navíc tvůrci se nebojí dělat si bžundu i z docela vážných věcí (pro Američany). Jinak, nejlepší je Homer! ()

mine.slayer

V soutěži oblíbenosti na stejné úrovni stojící seriál spolu s M.A.S.H, A musím trochu nesouhlasit Simpsonovi mají za sebou několik tragických dílů ale budiž důkazem to že to nic neznamenalo v porovnáním s tím co stojí za soustředění každé buňky v těle na jeden jedinej kresleňák, skvělý Simpsonovi navždy!! (nejlepší díl 4.série, episoda 4, nejhorší díl 14.série, episoda 18.) ()

Tozmi

Simpsonovi, v těchto letech se jedná snad o nejpopulárnější nebo jeden z nejpopulárnějších seriálů světa. vznik v roce 1989. Od jejich vzniku prošel seriál mnoha významnými změnami včetně jejich grafické i komediální vizi. Simpsonům nemohu nic vytknout. 5 Hvězd . ()

Butch71

Simsponovi představují již klasiku, o jejich neutuchající kvalitě svědčí množství řad, které již vyšlo. Těžko si představit, že by Simpsnoovi někdy nadobro skončili, provázejí mě už od dětství a koukám na ně dodnes, vždy s radostí a po každém díle už se těším na další. ()

pegtr

Seriál který spolehlivě pobaví a nikdy nenudí.Nejlepší jsou série 14.-novější i když 2. série je taky dobrá.I když si myslím že by Simpsonovi už měly skončit stále se na ně rád podívám. ()

Johnlaw

Trochu se omlouvám za ty čtyři hvězdy ale shlédnul jsem jen pár dílů ale i ty ve mě utvrdily že se dívám na opravdu promyšlený humor který se mě líbil ale nedal mi tolik síly abych se začal dívat na další díly. ()

starblade

Když bude někdo chtít ode mne doporučit animovaný seriál, není lepší volba. Je to seriál, který nás baví už mnoho let a ano někdy nejsou díly tak dokonalé jako dřív, ale je velmi těžké udržet dokonalost v jednom bodě. Rodina Simpsnů mně nikdy nepřestane bavit a proto jim s čistým svědomím můžu udělit 5* a doufat, že se s nimi budu setkávat minimálně ještě X let. ()

Alvin

Dokonalá parodie maloměstského života v dnešním "vyspělém" světě a nejen to! V Simpsonech se skrývá spousta pravdy o lidech, jejich povahách a slabostech, o společnosti ve které žijeme a nejlepší na tom je, že to vždycky skončí dobře. Tohle je jeden z mála seriálů, který časem nevyčpěl a s každou další sérií mě pořád pobaví. ()

TadashiCZ

Mám spoustu skvělých zážitků s touhle rodinkou, jenže některé epizody prostě nejsou tak skvělé. Přesto se rád opět podívám na některé epizody a rád si poslechnu nezapomenutelný dabing. ()

iL3gAl

Klasika kterou zná snad každý... Jediná otázka je kdy jim dojdou nápady. - Po zkouknutí 20.-24. série musím uznat že má otázka byla oprávněná. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června