Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Série(36) / Epizody(790)

Jenn

Nejoblíbenější seriál, jeden z mála, na kterej sem schopná koukat pořád dokola. Jasně, ty novější série nejsou nic moc, ale dílem Život v kostce si mě prostě pojistili na dalších X let (doufejme!). ()

Merenre

Prvních 12 sérií simsnů jsou naprosto dokonalá a nádherná klasika. Každý díl jsem viděl nejmíň 300krát a pořád nacházím nové vtipy a pořád to mám rád. Po 12. sérii, kdy dabing homera musel od Bedrny převzít Zavřel, znamenalo značný pokles v kvalitě, ale pořád se jednalo (ještě aspon do 19. série) o naprostou špičku. To, co ale předvádí cca poslední 4 série už je pomalu na ODPAD. ()

Hvězdář

Čtyři hvězdy, ale dávám je za prvních cca 10 sérií. Potom už Simpsonovi začínají ztrácet tu originalitu a sázejí spíše na ještě jednodušší humor, který je navíc nezřídka aktuální jen velmi krátkou dobu a divákům za deset let už neřekne skoro nic. Potenciál se vyčerpal zdá se tak někde okolo 15té série, pak už se povětšinou jen recykluje a bere se materiál ze současné politické situace. Je to škoda... ()

Sakikura

Co si budeme povídat, na tomhle seriálu vyrůstají miliony dětí po celém světě už pár desítek let a já nejsem žádná výjimka. Tahle žlutá klasika mě nikdy neomrzí ani přes to, že většinu dílů jsem viděla už víc než několikrát. Sympatické postavy, humorná ukázka snad všeho, co je ve světě aktuální a dokonalé hlášky dělají Simpsonovy nesmrtelným seriálem, který pobaví diváky všech věkových kategorií. Není to jenom nějaký kreslený seriál se spoustou sarkasmu a absurdního humoru, ale také jedna velká společenská satira, která si dělá srandu ze všeho, co se ve světě děje. Jen doufám, že tahle žlutá rodinka zůstane na našich obrazovkách ještě dlouho a její kvalita nepoklesne, aby si ji jednou mohly užít i naše ratolesti. ()

Apaachee

Nepopsatelná seriál, který mě provázel dospíváním a který mi dal hromadu rad, od génia, jakým je Homer, nad jeho řešním situací a nápady někdy zůstává rozum stát, ale o tom to je. Nedokážu si ani na chvilku představit, že jednoho dne bude konec, nebude konec! Prostě nemůže být konec. Náš český dabing je o mnoho lepší, než-li originální americký. Nezlobte se, ale je to tak, při poslechu obou dvou, jednoznačně vítězí ten náš. ()

Asso

Legendárny seriál o žltej rodinke, ktorú pozná každý. Človeka si prakticky udrží každý jeden diel. Avšak, škoda, že s príchodom nových animačných technológii od roku 1989 trochu upadol na tom, čo ho charakterizovalo - neopakovateľné vtipy. ()

toso7777

Seriál ktorý sledujem už vyše 25 rokov a naďalej aj sledovať budem. Dobrý ironicky humor pre dospelých ktoré deti moc nepochopia ale rovnako dobre sa môžu na tom pobaviť. Niekto ma názor že po 13 sérii prišla tvorcom šťava ale dovolím si nesúhlasiť a skôr tvrdím to že ten humor ešte viac okorenili. Veľmi dobra satira na Americky spôsob života, náboženstvo a podobne :-) a samozrejme musím podotknúť jeden z najlepšejších českých dabingov. ()

RedAntCZ

Bavil,baví a bude bavit! Simpsonovi jsou srdcovka! Viděl jsem všechny díly ke kterým jsem měl přístup, vyděl jsem i film a čekám na další díly seriálu! Myslím že nejlepší animovaný seriál EVER! A proto dávám /95%/ ()

TonoM

Nemá cenu psát kecy o tom co simonovi jo a co ne, tohle je velký seriál který je neskutečný, opravdová pecka. 95% ()

sibskyn

Byly doby, kdy jsem na tenhle seriál koukal pravidelně a vždycky jsem se u toho nasmál. Tohle bylo první věc, u které jsem si říkal, když se blížil konec dílu, ať to ještě nekončí, vždyť je to tak úžasný, chci ještě. To jsou vzpomínky na moje dětství, či dospívání. Hodnotím pouze do té doby, kdy jsem seriál miloval, takže tak do 15. série. Ty ostatní série neměly nikdy vidět sluneční světlo. Matte měl bys ses naučit jedno přísloví" v tom nejlepším skončit", takhle jenom pohřbíváš, to dokonalé co jsi dokázal. ()

silvusaak

At uz vzbuzuji sympatie nebo odpor, neda se uprit, udelali diru do sveta. Co se da komentovat k legende, krome toho, ze je to legenda.. ()

WalterIK7

Tento seriál bol podľa mňa obľúbení vďaka tým prvým sériám,ktoré sú pre dieťa:zábavné,poučné a skvelé.A samozrejme nesmie chýbať legendárný ČESKÝ DABING!Ale predsa len,keď dáva režisér ďaľšie a ďaľšie série tak pomaly padá ta kvalita čo bohužiaľ sa stáva takýmto seriálom.Každopádne si nechám hodnotenie na 5 vďaka týmto 2 veciam,ktoré som povedal na začiatku.The Simpsons Forever. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června