Reklama

Reklama

Hranice nemožného

(seriál)
  • USA Fringe (více)
Rozhovor 21 - Jasika Nicole
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, (2008–2013), 74 h 31 min (Minutáž: 43–81 min)

Hrají:

Anna Torv, Joshua Jackson, Lance Reddick, Blair Brown, Jasika Nicole, John Noble, Kirk Acevedo, Seth Gabel, Michael Cerveris, Mark Valley (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(100)

Začínáme stejně jako seriál Ztraceni - pádem letadla. Všichni na palubě letadla zemřeli kvůli neznámému viru. Na místo, kam letadlo spadlo, jsou povoláni agenti Dunhamová a agent Scott. Z místa činu utíká neznámý, za kterým běží agent Scott. Neznámý agenta zavede do laboratoře, která vzápětí vybouchne. Jediný, kdo agenta může vyléčit, je Dr. Walter Bishop. Jenže ten je v léčebně a může jej odtamtud dostat pouze jeho syn Peter Bishop. Všichni tři se poté spojí a začnou vyšetřovat případy, které spadají za hranice nemožného. (Varan)

(více)

Videa (64)

Rozhovor 21 - Jasika Nicole

Recenze (553)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $4milióny▐ Fringe: kompletná 1.Sezóna Tržby za predaj DVD v USA $14,666,446 //počet predaných kusov 72,629║ __Fringe: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $10,824,063 //počet predaných kusov 280,919 ║ __Určite ma to mysterióznym prevedeným zaujalo, ústredná dvojica fajn, príbehy dobre zamotané, že by náhrada za Akty X?... uvidíme čo to povie ďalej. /80%/ ...a musím povedať že ma to celkom baví, má to nejaké tie nedostatky kvôli jednoduchosti seriálového prevedenia a menšej zručnosti režisérov takýchto 45minútových dielkov ale vďaka slušnému scenáru to ma patričnú mysterióznu pútavosť, ktorá ma berie ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Pilot mě dost navnadil, ale u druhého dílu už jsem pocítil menší zklamání. Obšírnější koment nahodim po více epizodách. Edit: Tak nenahodím, protože jsem se přes "více" eipzod vůbec nedostal. Po šestém díle mě to přestalo bavit, takže jsem s Fringe skončil. Druhej Edit: Prý se kvalita zvyšuje, plánuju dosledovat... tak uvidíme. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Seriál, od kterého jsem očekával originální a zajímavý průběh a přitom jsem dostal zbytečně komplikující se příběh, který mě ještě k tomu příliš nebavil, protože měl od reality hodně daleko. Ale to J.J. Abrams tak dělal vždycky. Z jeho seriálů jsem si oblíbil hlavně Lost, protože se odehrával na ostrově, jenže chvíli na to se to začalo komplikovat a nakonec se to stejně absolutně zprasilo. Tohle by dopadlo jinak? Zase by mi naložili tisíc otázek a odpověděli by sotva na setinu...(5/10) ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

NA SVĚTĚ JE TOLIK NEVYSVĚTLITELNÝCH VĚCÍ...DOKUD SE NEVYSVĚTLÍ. Seriál má opravdu pěkně našlápnuto, ze všech záhad, které už jsme někde viděli, si zručně vybírá a přetváří je, Joshua Jackson sympaťák jako vždy, jen se strašně bojím, aby další seriálový projekt JJA nedopadl špatně, jsa dlouhou dobu téměř stoprocentním fanouškem seriálu Ztraceni (hodnoceno po první řadě). 70%. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Akta-X pro dnešní generaci? Možná ... Avšak již teď je cítit kvalita. Co bude dál uvidíme. Druhý díl potěšil. Šílené téma, využité jak jen to šlo a viditelná snaha rozvětvit příběh a linii s potenciálem na několik sezon. Doufám, že to scénáristé mají připravené a pojedou přesně jako švýcarské hodinky. Potom to bude stát za to ... Massive Dynamic vládne světu... Už jen jeden díl do konce sezony a mé pocity jsou stále více než nadšené... Ve zkratce postřehy: Pozorovatel bez vlasů nemá naprosto chybu. Skvělá postava, skvělý casting a doufám i skvěle využitý potenciál. Update: začátek odvážné 4. sezony výborný, ať to autoři nezkazí, prosím. Konec série postrádal šťávu a připomínal trochu pohled na rychle ujíždějící vlak, ale prostě jen schválená další sezona. Update: pátá sezona. Poslední z posledních a jsem tomu rád, protože Fringe svůj potenciál již vyčerpal a tvůrci začali své staré dobré nápady recyklovat a měnit jejich význam. Od "Vzorce" až po Pozorovatele, od dvou světu až po osudovost jednoho páru. Poslední sezona chvílemi nevěděla, co vlastně chce, zda ukázat fascinující totalitní svět budoucnosti, kdy je lidstvo podmaněno "svou budoucí vylepšenou kopií" (borgové?:)) nebo ukázat poslední vzdor legendárního týmu. Hlavní je, že finále se vydařilo a přineslo víc emocí, než dvě poslední sezony dohromady. Fringe si tak celkově i přes výkyvy a jistou ztrátu vlastní identity udržel 4* mé prvotní hodnocení. I s trochou té nostalgie k úsměvu Anny Torv... ()

Galerie (964)

Zajímavosti (63)

  • Narážky na Twin Peaks (od r. 1990) pokračujú: Walter (John Noble) si spomína na starého priateľa Dr. Jacobyho a v niektorých scénach má nasadené farebné okuliare, ktoré boli poznávacím znamením tejto postavy z Twin Peaks. (MaxBodycount)
  • Walterova nejoblíbenější kapela Violet Sedan Chair, jejíž klávesista hraje v epizodě Světluška (2011), ve skutečnosti neexistuje. Pro potřeby seriálu však byla nahrána deska s 10 písněmi, které se v seriálu často objevují a které na seriál a jeho postavy odkazují. Celou desku si lze poslechnout například na YouTube. (Caan)
  • Pozorovatele (Michael Cerveris) lze alespoň 1-krát spatřit v každé epizodě, ovšem ne vždy je snadné si jich všimnout. Často stojí jako postavy v pozadí nebo jen procházejí. (márčmut)

Související novinky

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

Šok a obrovská tragédie. Tak nějak by se dala popsat nečekaná zpráva o smrti herce Lance Reddicka, jemuž bylo pouhých 60 let. Hvězda nespočtu seriálových a filmových rolí se zapsala do paměti diváků… (více)

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

"Život je jako zahrada. Zažíváme dokonalé chvíle, ale uchovat je můžeme pouze ve vzpomínkách." Takhle před několika dny komentoval život herec a režisér Leonard Nimoy, v němž určitě poznáváte pana… (více)

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

29.01.2013

J.J. Abrams se oficiálně stal nejvytíženějším filmovým a televizním tvůrcem na planetě. Především: studio Disney oficiálně potvrdilo, že DžejDžej opravdu podepsal smlouvu na režii Star Wars: Epizody… (více)

Reklama

Reklama