Reklama

Reklama

Hranice nemožného

(seriál)
Rozhovor 21 - Jasika Nicole
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Horor
USA, (2008–2013), 74 h 31 min (Minutáž: 43–81 min)

Hrají:

Anna Torv, Joshua Jackson, Lance Reddick, Blair Brown, Jasika Nicole, John Noble, Kirk Acevedo, Seth Gabel, Michael Cerveris, Mark Valley, Leonard Nimoy (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(100)

Příběh se točí kolem tří nepravděpodobných spojenců – půvabné a odhodlané agentky FBI, geniálního, ale duševně chorého vědce a jeho jízlivého syna s poněkud bouřlivou minulostí – kteří vyšetřují sérii bizarních úmrtí a katastrof, známých jako "Vzorec". (Warner Bros. CZ)

Videa (64)

Rozhovor 21 - Jasika Nicole

Recenze (557)

Terva 

všechny recenze uživatele

Nebojte se je to jen obyčejná bouřka. Lokalizační nápisy jsou vcelku povedené a zajímavé, snad se budou časem vyvíjet. Jenže to jsem ještě netušil, že to je na tomto seriálu to nejlepší. Hlavní hrdinka je nejenže afektovaná nehodou svého kolegy, ke kterému cítí víc než jen v rámci práce, ale používá i takové donucovací způsoby, až je to přehnané. Navíc je velmi nesympatická a charizma ala Mulder nebo McLain prostě nikdy nezíská. Celkově se mi první tři díly nelíbily a tento seriál odsouvám někam do průměru. Logické myšlenky tu prostě nemají šanci se probojovat a seriál funguje spíše na špatně napsaném scénáři. CITÁT - A teď jsem se pochcal......... ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Pilot mě dost navnadil, ale u druhého dílu už jsem pocítil menší zklamání. Obšírnější koment nahodim po více epizodách. Edit: Tak nenahodím, protože jsem se přes "více" eipzod vůbec nedostal. Po šestém díle mě to přestalo bavit, takže jsem s Fringe skončil. Druhej Edit: Prý se kvalita zvyšuje, plánuju dosledovat... tak uvidíme. ()

Reklama

Ant 

všechny recenze uživatele

Některé díly katastrofální nuda, jiné jsou napínavé jak svině. Opravdu nevím, jak ten seriál hodnotit. Kvalita je jako na houpačce. Až na geniálně blbého vědce jsou postavy nečekaně sympatické, ale to je tak zatím všechno. Edit: Tak po shlédnuté první řadě musím říct, že se z toho nakonec vyklubalo obrovské překvapení. Posledních deset dílů je až na některé slabší články neskutečně zábavných a zajímavých. Tohle má do budoucna velký potenciál, pokud z toho neudělají Lost 2. ()

HoneyBunny 

všechny recenze uživatele

Hranice nemožného ve Fringe překračují Walter Bishop a jeho syn, když z kousku roztaveného skla dokáží vyčíst zvuky, které se v místnosti odehrávaly ve chvíli, kdy se ono sklo tavilo. Nebo když otevírají brány do jiné dimenze nebo čtou myšlenky mrtvých lidí. Zní vám to dobře? Tak to je Fringe seriál pro vás. Disponuje absurdními (rozuměj zajímavými) zápletkami, skvěle vyváženou ústřední trojkou (šílený vědec, práci oddaná agentka FBI, která může mít speciální schopnosti, a chytrý hláškař pohybující se často na hranici zákona) a dostatkem financí, aby vypadal cool. Nejsem zapálenou fanynkou, nejsem přímo unešena, protože Fringe postrádá jistou emocionální naléhavost, kterou mám u seriálů ráda. I přesto se při jeho sledování nebetyčně bavím. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Akta-X pro dnešní generaci? Možná ... Avšak již teď je cítit kvalita. Co bude dál uvidíme. Druhý díl potěšil. Šílené téma, využité jak jen to šlo a viditelná snaha rozvětvit příběh a linii s potenciálem na několik sezon. Doufám, že to scénáristé mají připravené a pojedou přesně jako švýcarské hodinky. Potom to bude stát za to ... Massive Dynamic vládne světu... Už jen jeden díl do konce sezony a mé pocity jsou stále více než nadšené... Ve zkratce postřehy: Pozorovatel bez vlasů nemá naprosto chybu. Skvělá postava, skvělý casting a doufám i skvěle využitý potenciál. Update: začátek odvážné 4. sezony výborný, ať to autoři nezkazí, prosím. Konec série postrádal šťávu a připomínal trochu pohled na rychle ujíždějící vlak, ale prostě jen schválená další sezona. Update: pátá sezona. Poslední z posledních a jsem tomu rád, protože Fringe svůj potenciál již vyčerpal a tvůrci začali své staré dobré nápady recyklovat a měnit jejich význam. Od "Vzorce" až po Pozorovatele, od dvou světu až po osudovost jednoho páru. Poslední sezona chvílemi nevěděla, co vlastně chce, zda ukázat fascinující totalitní svět budoucnosti, kdy je lidstvo podmaněno "svou budoucí vylepšenou kopií" (borgové?:)) nebo ukázat poslední vzdor legendárního týmu. Hlavní je, že finále se vydařilo a přineslo víc emocí, než dvě poslední sezony dohromady. Fringe si tak celkově i přes výkyvy a jistou ztrátu vlastní identity udržel 4* mé prvotní hodnocení. I s trochou té nostalgie k úsměvu Anny Torv... ()

Galerie (964)

Zajímavosti (64)

  • Všechny vnější záběry údajných univerzitních budov Harvardu jsou obrazy univerzitních budov Yaleu. Objevují se Lanman-Wright Hall, Durfee Hall a Yale Station pošta. (spitr)
  • Nina (Blair Brown) si prohlíží věci Williama Bella (Leonard Nimoy) a v záběru se objeví kniha s nápisem „Dr. Spock's Baby and Child Care." Spock je postava, kterou Leonard Nimoy hrál ve Star Treku. (Beckett51)

Související novinky

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

Šok a obrovská tragédie. Tak nějak by se dala popsat nečekaná zpráva o smrti herce Lance Reddicka, jemuž bylo pouhých 60 let. Hvězda nespočtu seriálových a filmových rolí se zapsala do paměti diváků… (více)

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

J. J. Abrams chystá nový sci-fi seriál

12.12.2016

Režisér Star Treku a sedmých Star Wars zatím neoznámil svůj další celovečerák, na televizní scéně ale zůstává plně činný. Ačkoliv se o Westworld staral hlavně Jonathan Nolan, jednalo se o Abramsovu… (více)

Zemřel Leonard Nimoy

Zemřel Leonard Nimoy

27.02.2015

"Život je jako zahrada. Zažíváme dokonalé chvíle, ale uchovat je můžeme pouze ve vzpomínkách." Takhle před několika dny komentoval život herec a režisér Leonard Nimoy, v němž určitě poznáváte pana… (více)

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

Abrams: SW VII, robopoldové a magie s Cuarónem?

29.01.2013

J.J. Abrams se oficiálně stal nejvytíženějším filmovým a televizním tvůrcem na planetě. Především: studio Disney oficiálně potvrdilo, že DžejDžej opravdu podepsal smlouvu na režii Star Wars: Epizody… (více)

Reklama

Reklama