USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Thomm

Horší herecký výkony a dialogy než v Arrow může člověk vidět snad jen v českých seriálech. Akce dobrá. ()

Greg25

Teen seriál pro mužské publikum, který CW nasadilo, aby mělo nějakou programovou protiváhu Upířím deníkům - teen seriálu pro ženské publikum. Arrow je takové Smallville pro dnešní éru s podstatně lepším hlavním hrdinou (Stephen Amell) a skvělým Davidem Ramseym coby jeho spolubojovníkem. Arrow má i lépe vymyšlenou koncepci (flashbacky osvěžují děj), ale trpí typickými neduhy, které vás dříve nebo později budou štvát svojí tuctovostí, nereálností a patosem. Většina ostatních postav stojí za zlámanou grešli a dialogy vás omračují svojí blbostí prakticky neustále. Na současný teen seriál a na CW nadprůměr, jinak průměr a možná časem bude ještě hůř. 60% ()

Flopik

Tak na toto som čakal.Jeden z najlepších seriálov .Neviem prečo som to nezačal pozerať skôr ale teraz som sa pri tom neskutočne bavil.Má to všetko parádny príbeh super atmosféru sympatických hercov a plno akčných scén.Dokonca aj emócie.V prvej sérii od prvého dielu až po posledný ma to neskutočne bavilo.A posledné tri diely ma presvedčili o tom že pôjde medzi Top 10 a rovno sa v mojom zozname posunie na 2 miesto. Jednoznačne 5* a 100% na 2 sériu sa neskutočne teším.Tak 2 séria dopozeraná a som nadšený v priebehu chvíľky sa z toho stal seriál ktorého som sa nevedel nabažiť.V 2 sérii som dostal všetko:Akciu , humor, a dosť emócii vyvrcholenie parádne ale čakal som viac a na tretiu sériu to skoro vôbec nenavnadilo.Tak na konci tretej série cítim opäť menšie sklamanie.Celé sa to pripravovala na veľkolepé finále a povedzme si úprimne až tak veľkolepé nebolo.Ale to nevadí pretože stále je to nadpriemer.Som zvedavý Čo bude v 4 sérii pretože toto mi prišlo ako koniec seriálu.Nechcel som to priznať ale musím, 4. séria bola proste prepadák, v kuse to isté(je to moja vina , nie je to moja vina atď).Finále bolo ale celkom v pohode a aj napriek sklamaniu zo série sa na 5 teším a som zvedavý.Konečne Arrow je späť , vracia sa ku koreňom a 5 série je skvelá.Záporák parádny, vracajú sa staré postavy a konečne tam je tá drsnosť a to čo robilo Arrowa Arrowom... Finále úžasné ja som nadšený. 6 séria bola celkom zaujímavá raz dole raz hore, hrozne tu chýbal nejaký dobrý záporák , boli dvaja ale obaja nestáli za veľa.Koniec série sa mi veľmi nepáčil, hlavne tá linka s Diazom otvorená , zabitie postavy ktorá to tam tmelila škoda no. Neviem si predstaviť ďalšiu sériu ale teším sa na ňu. Siedma séria začala naozaj skvelo, prvá polka bola výborná posledný akčný diel vo vezení strhujúci. V druhej polke už bohužiaľ zase prišli nudnejšie časti a bolo vidno že tvorcom dochádza dych.Posledný diel sa mi však páčil koniec jednej éry a rozlúčenie s Felicity. Teším sa čo nám Ollie predvedie v rozlúčkovej sérii.No a tá sa vydarila na výbornú, jednotlivé diely ktoré vlastne symbolizujú série boli neskutočné , plné emócii a smerujúce k nevyhnuteľnému koncu hrdinu ktorého sme si všetci tak obľúbili. Ja som nadmieru spokojný a ďakujem Stephen za všetko. ()

Santino7

Zo zvedavosti som si pozrel pilot, zaujímalo ma, prečo je ten seriál v poslednom čase tak ospevovaný. Teda aspoň ja som naňho počul väčšinou iba slová chvály. Nebolo to najhoršie, lenže nejak zvlášť ma to ani neohúrilo. Ale bude to asi hlavne preto, že nie som extra fanúšik takýchto komiksových hrdinov. No a Oliver Queen je presne taký, osobne by som ho prirovnal k novodobému Robinovi Hoodovi (v kapuci) skríženého s Batmanom - odborníci na tieto veci prosím neukrižujte ma za to :-) Nemôžem si pomôcť, v mnohých ohľadoch mi to pripomína práve druhého menovaného. Temná atmosféra, podobné príbehy hlavných postáv, skazené mesto, čo súrne potrebuje svojho ochrancu... No a k tomu všadeprítomný boj so zlom, trochu tej akcie (mimo môjho vkusu, nezdá sa mi to dostatočne dynamické). Takže tak, Arrow ma príliš nenadchlo, taký slabší priemer. Ale istý potenciál tam určite je. 3/5 ()

Brylin

Velmi povrchní kombinace Batmana, Robina Hooda a Lost. Mám pocit jako bych se vrátil zpět do osmdesátých let, kde Sly či JCVD kličkovali nezraněni deštem kulem a kosili jednoho padoucha za druhým. Obdobné kousky předvádí i Arrow, který navíc ještě smrdí korunou. Na víc než dvě hvězdy to nebude. ()

Mattij

Příliš sestupující tendence. Z více než dobré (čtyřkové) první sezóny teď na konci třetí stěží drží otěži dvou hvězd. ()

Blue.Shark

Zvláštní seriál. Neoplývá originalitou, ale je příjemné jej sledovat. Velkou práci odvedli choreografové, protože některé souboje mají skutečně náboj. Náboj má také Katie Cassidy, která si mě získala prvním záběrem, ve kterém se objevila. Problém, který Arrow má, je všudypřítomný sentimentální balast, jenž opravdu dokáže zkazit zážitek. Není nic trapnějšího, než hrdina, který právě zastřelil patnáct lidí a minutu na to pláče na rameni svého nohsleda, protože se pohádal s holkou. A potom se ho pro jistotu zeptá, jak se cítí. To je vlastně další iritující věc: počet otázek "Jsi v pohodě?" nebo "Jak se cítíš?" se s každým dílem nebezpečně přibližuje neúnosné hranici a fakt, že padají i z lidí, kteří hostují v jediném díle, trapnosti jen přidává. A to nemluvím o tom, že se už všichni stihli zamilovat a vyspat se všemi, aniž by záleželo na pohlaví nebo živočišném druhu. Kdo si dokáže stěžovat na Walking Dead, nechť si pustí Arrowa a v okamžiku přehodnotí své stížnosti. Další věcí je, že se klasicky dá hacknout i prkýnko od hajzlu. Proč, sakra? Kdyby tvůrci omezili tyhle trapány, byly by ty čtyři hvězdy více zasloužené. Edit: po třetí řadě musím snížit na tři hvězdy. Postavy se chovají jako idioti, vylévají si srdce v každé scéně a slova "protection", "lie", "family" a "secret" už mi lezou krkem, jelikož je slyším každé dvě vteřiny. Pompézní proslovy každého blba jsou roztažené do zbytečné délky a emocionální výlevy se opakují jako gramofon, přičemž si ještě semo tamo protiřečí. Scénáristi by měli být exemplárně zastřeleni šípem do análu. Prvotní drsnost seriálu je pryč, zbyla pouze líbivá skořápka naplněná výšplechty endorfiny nabité kuchařky po přechodu. ()

LachtanShows

DOKONČENO. Zpočátku ničím nevyčnívající akční seriál, rozvíjející další léta už známý komiksový příběh. Svou akcí, sympatiemi hlavního představitele, geniálním soundtrackem a pozoruhodnými flashbacky ovšem silně návykový seriál, který jsem v době jeho objevení hltal prostřednictvím několika dílů denně. Když mi druhá série rychle došla, už nezbývalo než vyčkávat týden co týden na díly další. Seriál měl své hodnotné vzestupy i zcela podřadné pády. Měl spoustu suprových klaďasů i neuvěřitelně iritujících záporáků. Měl ale své kouzlo, které mě od něj ani přes množství nedostatků neodtrhlo a vydržel jsem až do onoho šíleně silného vyvrcholení. Arrow bude navždy seriálem, který měl hodně proměnlivé tempo, ale bude zajisté seriálem, který z mé favoritní desítky jen tak nezmizí! ()

DavidHolub

Docela slušný pilot, i když mě tolik nevtáhl do děje. Co oceňuji je akce. Jsem zvědavý na další díly, doufám že budou lepší. Pilot: 60%  ()

nessbeal

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City. ()

JoSte

Jestli máte aspoň trochu zalíbení v komiksech či komiksových filmech, nezklame vás. Edit: Bohužel, s třetí sérií šla kvalita neúnosně dolů a čtvrtá v sestupném trendu pokračuje. ()

warrenur

Zaujal ma nazov a poster typka v "kapi" (po slovensky plagat :) ). Obsah som necital. Zial po uvodnych asi 15tich minutach, ktore ma drzali v zaujati, ked sa "premeneny (taku naivnu premenu v tak kratkom case zozerie snad len nastrocny) hrdina" vrati do "sucasnosti", nadislo vytriezvenie. Hodne teatralne a naivne, hoci pekne natocene s lubivou akcnou choreografiou. Zial dialogy su pomerne chabe a uz zhruba od polovice pilotu si viem predstavit priebeh hlavnej akcnej i romantickej linie v dalsich dieloch. Dvojhviezdie je zatial vyjadrenim mojho sklamania po uvodnom navnadeni sa na nazov a plagat. Dam sancu este dvom dielom. Pokial zostane pri spomenutych slabinach, zalozim serial len na zabitie nudy pocas sluzobiek. Inak samozrejme plne suhlasim s nazorom vacsiny, ze totiz namet totalne kopiruje zrod a posobenie akcneho komixoveho hrdinu, Batmana. ()

Košoun

Hodně slibný nový seriál. První dva díly vynikající. Skvělá akce, sympatičtí herci a konspirace a rodinné mocenské intriky nikdy nenudí. Uvidíme, jak se to vyvine dále... ()

TaanStari

It's a Dexter...It's a Batman...It's Arrow! Všechno to špatné ze Smallvillu, Dexterovo téma čištění města, všechno to dobré z Nolanova Batmana, luk, šípy a kápě = Arrow. ()

Mallyyy

Zatím výborný seriál.Doufám, že to vydrží. Dobré hlášky hlavně v prvním dílu ohledně Twillight. Dobří herci i efekty. Spokojenost. Každý týden netrpělivě čekám na další díl. Edit. Po zhlédnutí celé série mohu říci, že to byl fakt super zážitek. Po 4 série už jsem přestal sledovat... ()

Heffleyka

Nooo... Ze začátku jsem se snažila brát Arrow vážně, ale asi po čtvrtém nebo pátém díle, kdy na začátku Oliver vyhodí do vzduchu kupu trávy pomocí šípu a do toho záhadně zamumlá "I must become someone else. I must become somthing else", jsem se už válela smíchy... Ono začíná být celkem jasné, že seriál je spíše pro teenagery, když se půlka děje odehrává v klubu a na diskotéce... A taky některé postavy jsou vyloženě k smíchu (Felicity). ()

Jera

Konečně po dlouhé době seriál, který stojí za to. Ale to mi bylo jasné už, když jsem se dozvěděl, že se natáčí. Jakožto milovníkovi všech komiksů a hlavně DC comics se mi to prostě musí líbit. Jen doufám, že tvůrci nějak šikovně zapracují Green Arrow do Justice League, mohl by to hrát i stejný herec. ()

X@triX

Zhodnotenie po prvej sérii: 15% dobrej akcie (Island), 10% reklama na Microsoft, 25% sci-fi (akčné scény a Felicity s Microsoft tabletom hackuje mainframe), 50% telenovela. Minimálne kvôli Felicity budem pozerať ďalej. ()

HonzyR

1.série - 80% 1. série měla bohužel hrozně pomalý rozjezd, který spoustu lidí odradil. Ja poprvé se seriálem skončil cca po 7.dílu ale po asi půl roce jsem to zkusil znovu a ono ejhle, po 10. epizodě je to fakt pecka! Skvělé, akční finále. Další americká super volba od CW. 2.série - 100% V druhé sérii se o Oliverovi a všech dozvídáme mnohem víc a záleží nám na nich úplně jinak než v 1.sérii. Felicity, která se dostala víc do popředí víc než potěšila. Vývoj Laurel taktéž potěšila, máme se do budoucna ještě na co těšit. 2.série se moc povedla a zatím je mou nejvíce oblíbenou. 3.série - 95% Chyba ve scénáři :)) Když mě to pořád straaašně baví! A každopádně Felicity+Oliver je u mě v seriálu plus, nikoliv slabinou (narozdíl od většiny zde)... 4.série - 75% Oblíbené postavy: Felicity, Laurel ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse